HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #kibice

 29.04.2020

SOFT PRO 2 nowym sponsorem Zagłębia

Sukces naszego Klubu Biznesu. W czasach, gdy sponsorzy odchodzą od klubów, grono naszych Partnerów powiększyło się o sosnowiecką firmę SoftPro2.

SOFT PRO 2 jest lokalnym dostawcą usług telekomunikacyjnych na terenie Zagłębia Dąbrowskiego, który w pakiecie swoich usług oferuje zarówno dostęp do Internetu światłowodowego, jak i telewizji cyfrowej. W związku z akcją #zostańwdomu, a także czasowym zakazem organizacji wydarzeń sportowych, SOFT PRO 2 postanowiło dołączyć do Zagłębie Sosnowiec Business Club i wesprzeć Zagłębie Sosnowiec, jak również kibiców Klubu. Z tej okazji SOFT PRO 2 przygotowało specjalną ofertę na Internet światłowodowy, dzięki któremu wszyscy fani sportu posiadać będą możliwość zapewnienia sobie doznań sportowych na niezakłóconym poziomie łącza w promocyjnych cenach.

Z pełną ofertą naszego sponsora można zapoznać się na: https://softpro2.pl/

- (...). Musimy zrozumieć, że sponsoring to nie mecenat. Zarówno Klub, jak i sponsor muszą odnieść realną korzyść ze współpracy. W czasach, kiedy zostaje ograniczona ekspozycja produktów z racji pandemii trzeba znaleźć inne możliwości zaspokojenia potrzeb sponsorów. W negocjacjach z firmą przeważyły z naszej strony dwa argumenty - Buying the Dip (kupuj gdy cena spadnie). Wiadomo, że w obecnej sytuacji ceny pakietów sponsorskich są niższe. Drugim argumentem był fakt, że patrząc na naszych kibiców mam świadomość tego, że będą oni wspierać firmy, które dołączyły do nas w tym trudnym okresie. Mam nadzieję, że na przekór trendom grono naszych sponsorów będzie się powiększać, a nasi kibice będą wspierać naszych sponsorów - mówił Adrian Pietrzyk, koordynator Klubu Biznesu Zagłębia Sosnowiec.

Menedżerów firmy SoftPro2 szczególnie zaciekawiła koncepcja Klubu Biznesu Zagłębia Sosnowiec, gdyż otwiera im to możliwość współpracy z innymi sponsorami z Sosnowca oraz okolic.

Chcesz wspierać klub w czasie kryzysu? Znaleźć nowych klientów wśród naszych kibiców? Nawiązać współpracę z ponad 1400 firmami w całej Polsce, które należą do projektu Partnerskich Klubów Biznesu?

 Dołącz do nas już dziś!

Telefon: 516-759-753 adrian.pietrzyk@zaglebie.eu