HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #wywiad #kibice #pierwsza drużyna

 14.05.2020

Michał Góral przeszedł operację stawu kolanowego

Środkowy napastnik Zagłębia jest już po operacji uszkodzonego stawu kolanowego lewej nogi. Michał Góral poddał się operacji w klinice Galen w Bieruniu.

- Wszystko poszło dobrze, mam nadzieję, że wszystko co złe już za mną. Za tydzień rozpocznę rehabilitację - mówi nam Michał Góral, który w tym sezonie Fortuna I Liga na pewno nie wybiegnie na boisko. Jego przerwa w grze potrwa kilka miesięcy.

- Ciężko powiedzieć, kiedy wrócę do normalnych treningów. Na razie ciężko mówić o optymizmie, jak noga boli. Jestem w kontakcie ze sztabem medycznym Zagłębia i za tydzień rozpocznę rehabilitację, która będzie prowadzona w klinice Galen, jak i w klubie - dodaje piłkarz.

Michał może mówić o pechu, jesienią ubiegłego roku w zwycięskim (1:0) meczu z Miedzią Legnica strzelił gola i jednocześnie zerwał więzadła krzyżowe. Teraz, gdy po operacji i długiej rekonwalescencji wrócił do treningów, ponownie uszkodził więzadła, ale już w drugim kolanie.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Fortuna I Ligi, 20-letni napastnik rozegrał w barwach Zagłębia 3 mecze i strzelił jedną bramkę. 

Michał - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!