HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #sponsor #kibice

 22.05.2020

WIMAR nowym sponsorem Zagłębia. Witamy na pokładzie!

Nowym sponsorem oraz członkiem Zagłębie Sosnowiec Business Club została sosnowiecka firma WIMAR. Jej właściciele od prawie 40 lat są wiernymi kibicami naszego klubu. Witamy na pokładzie!

- (). Cieszę się, że kolejna firma z Sosnowca doceniła potencjał naszego Klubu oraz postanowiła nas wspierać. Trzeba było zmienić trochę nasz model biznesu, ale myślę że dostosowaliśmy się do obecnych potrzeb rynku. Takich stabilnych firm jak WIMAR potrzebujemy w Zagłębiu Sosnowiec. () - mówił Adrian Pietrzyk, koordynator Klubu Biznesu Zagłębie Sosnowiec

Wimar jest firmą produkcyjno-handlową, która rozwija się bardzo dynamicznie o czym świadczy jej silna ekspansja na rynki zagraniczne. Są silnie związani z historią naszego miasta. Zakłady produkcyjne znajdują się w starych halach fabryki Dietla jednak pracują na najnowocześniejszych maszynach. Powierzchnia produkcyjno-magazynowa, w której skład wchodzi jeden z najnowocześniejszych w tej części polski parków maszynowych CNC zajmuje prawie 6000 m2. 

Kadra ponad 60 wykwalifikowanych specjalistów codziennie dba o najwyższą jakość produkcji oraz obsługi. Instalacje firmy można spotkać w wielu miejscach, które powstały w naszym regionie m.in.: galeriach handlowych, szkołach, szpitalach, zakładach produkcyjnych oraz na części obecnych inwestycji realizowanych w naszym kraju. Właściciele firmy od prawie 40 lat są wiernymi kibicami naszego klubu. To właśnie solidne podejście do biznesu oraz lokalny patriotyzm sprawił, że firma postanowiła zostać sponsorem Zagłębia. Obecnie w gronie sponsorów oraz partnerów naszego klubu znajduje się ponad 40 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, dzięki którym istniejemy.

Więcej informacji o naszym nowym sponsorze znajdziecie TUTAJ.  

Warto również wspomnieć, że dzięki wysiłkowi całego naszego klubu oraz współpracy z projektem Partnerskich Klubów Biznesu podczas pandemii żaden z naszych sponsorów nie zerwał umowy z Klubem, co więcej - grono sponsorów powiększyło się. 

W naszym gronie jest miejsce dla każdego. Każdy kto identyfikuje się naszym klubem może sam zadzwonić i umówić się na spotkanie, nasza oferta jest elastyczna, a możliwości nieograniczone.

Dołącz do nas już dziś:

Adrian Pietrzyk 
516-759-753 
Adrian.pietrzyk@zaglebie.eu