HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności

 1.06.2020

Ruszył proces akredytacyjny na mecz ze Stomilem

W niedzielę 7 czerwca na Stadionie Ludowym piłkarze Zagłębia zmierzą się ze Stomilem Olsztyn (początek o g. 12:40). Przedstawicieli mediów informujemy, że od poniedziałku ruszył proces akredytacyjny na to spotkanie.

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi PZPN-u, anulowane zostały akredytacje stałe i na  każde spotkanie Zagłębia rozgrywane na Stadionie Ludowym - w ramach wznawianego sezonu 2019/20 - należy składać wniosek o jednorazową akredytację. A ich liczba jest ograniczona, organizator meczu w ramach rozgrywek Fortuna I Ligi może przyjąć 10 dziennikarzy i 5 fotoreporterów. W tej liczbie będą przedstawiciele grupy medialnej obu klubów. Jeśli chodzi o fotoreporterów to będą oni pracować na trybunach, a nie na murawie, czyli w strefie 1. 

Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. O przyznaniu akredytacji decyduje klub, Akredytacja może zostać odebrana lub cofnięta za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19. 

Wnioski akredytacyjne należy składać, tak jak wcześniej w systemie accredito.com/pl. Nie później niż do godziny 12:00 ostatniego dnia roboczego poprzedzającego mecz.

Więcej  informacji na temat zasad pracy dziennikarzy TUTAJ.