HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 22.06.2020

Czas na Odrę Opole. Idziemy za ciosem!

W najbliższy piątek o godz. 20:10 gramy z Odrą Opole. Po wygranej 3:1 w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Jastrzębie czas na kolejną zdobycz punktową. Czyli idziemy za ciosem!

- Musimy złapać serię, wygrać kolejny mecz, by liczyć się w walce o baraże -  mówił po meczu w Jastrzębiu Filip Karbowy, który popisał się efektownym golem otwarcia, zdobytym z rzutu wolnego.

Mecz z Odrą Opole odbędzie się już z kibicami, którzy będą mogli pojawić się na trybunach Stadionu Ludowego. Oczywiście, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa przewidzianych przez władze sanitarne i PZPN. Wiadomo, że na obiekt nie będzie mogło wejść więcej kibiców, niż 25 procent pojemności stadionu. Kto będzie mógł pojawić się w piątek na Ludowym i na jakich zasadach, o tym poinformujemy wkrótce w osobnym komunikacie.

Jeśli chodzi o sprawy sportowe to poza wcześniej kontuzjowanymi Miguelem Quintaisem i Michałem Góralem, w zespole nie ma poważniejszych kontuzji. Do dyspozycji trenera będzie już Patryk Małecki, który w Jastrzębiu pauzował za żółte kartki.

W poniedziałek zawodnicy mieli dzień wolny, natomiast przygotowania do spotkania z Odra Opole rozpoczną we wtorkowy poranek od badań przesiewowych na koronawirusa. Zgodnie z wytycznymi PZPN-u, po raz 3. badania przejdą zawodnicy, trenerzy, sztab medyczny i pracownicy klubu znajdujący się na liście 50 osób zgłoszonych do związku.