HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #karta kibica #kibice #pierwsza drużyna

 23.06.2020

Gramy z kibicami. Pierwszeństwo mają karnetowicze!

Mecz z Odrą Opole (piątek, godz. 20:10) odbędzie się z udziałem publiczności. Zagłębie Sosnowiec po przedstawieniu stosownej dokumentacji otrzymało zgodę PZPN-u na organizację spotkań z kibicami.

Kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba widzów:  25 procent pojemności stadionu.

Pierwszeństwo odbioru darmowych wejściówek będą mieli kibice posiadający ważne karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/20. Odbiór wejściówek odbywać się będzie tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy internetowej: https://bilety.zaglebie.eu/ 

Wejściówki będą w formie biletu do samodzielnego wydruku. Liczba darmowych wejściówek jest ograniczona, nie może ona przekroczyć 25 procent pojemności stadionu. W tej sytuacji proponujemy pospieszyć się z logowaniem na platformę i wydrukiem biletów, ponieważ liczba zakupionych karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/20 przewyższa 25 procent pojemności Stadionu Ludowego.

Wspomniana liczba 25 procent dostępnych miejsc na stadionie oraz dystrybucja biletów tylko i wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej, jest podyktowana wyłącznie przepisami wprowadzonymi przez PZPN.

Start akcji przekazywania darmowych wejściówek za pośrednictwem platformy internetowej https://bilety.zaglebie.eu/  w środę 24 czerwca o godz. 15:00.