HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #karta kibica #kibice #pierwsza drużyna

 24.06.2020

Ruszyła akcja odbierania darmowych wejściówek!

Informujemy, że dzisiaj o godzinie 15:00 ruszyła akcja odbierania wejściówek na piątkowe spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Odrą Opole na Stadionie Ludowym.

Kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba widzów:  25 procent pojemności stadionu.

Pierwszeństwo odbioru darmowych wejściówek będą mieli kibice posiadający ważne karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/20. Odbiór wejściówek odbywać się będzie tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy internetowej:  https://bilety.zaglebie.eu/ 

Jednocześnie informujemy, że wejściówki upoważniają do wstępu wyłącznie na trybunę odkrytą, niezależnie od tego na jaką trybunę kibic posiada karnet.

Trybuna kryta przeznaczona jest dla strefy 0, czyli osób które przeszły proces izolacji, mają wykonane aktualne badania, dla dziennikarzy oraz gości VIP posiadających karnet.

Wspomniana liczba 25 procent dostępnych miejsc na stadionie oraz dystrybucja biletów tylko i wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej, jest podyktowana wyłącznie przepisami wprowadzonymi przez PZPN.