HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 25.06.2020

Oświadczenie Klubu w sprawie organizacji meczów z kibicami

Poniżej prezentujemy oświadczenie Zagłębia Sosnowiec w sprawie organizacji meczów z kibicami.

Drodzy Kibice,

cieszymy się, że tak chętnie chcecie zobaczyć nasz najbliższy mecz na Stadionie Ludowym z Odrą Opole. Czekamy na Was i z ogromną przyjemnością chcielibyśmy udostępnić wam cały nasz obiekt.

Jednak sytuacja związana z ograniczeniami nałożonymi przez różne organy pozwala nam jedynie otworzyć i przeznaczyć dla Was 25% miejsc dostępnych podczas reżimu sanitarnego. 

Pula dostępnych biletów rozeszła się bardzo szybko, a nasze serwery zostały zapchane przez dużą liczbę wejść. Jesteśmy jednak w trakcie modernizacji naszej strony oraz serwerów.

Dostajemy od was mnóstwo pytań odnośnie zamknięcia dla was trybuny krytej. Z racji obowiązujących przepisów trybuna kryta zostaje przeznaczona dla strefy 0, czyli osób, które przeszły izolację oraz posiadają aktualne badania lekarskie. Na trybunie krytej zasiądą również dziennikarze oraz posiadacze karnetów VIP GOLD, VIP RED i osoby niezbędne podczas organizacji dnia meczowego.

Liczba zakupionych karnetów przewyższa liczbę miejsc, które możemy udostępnić dla Was podczas najbliższych spotkań na Stadionie Ludowym. Jest to sytuacja trudna również dla Klubu, ale staramy się wykonywać swoją pracę jak najlepiej.

Chcemy zaznaczyć, że wszystkim karnetowiczom wynagrodzimy wszelkie niedogodności w kolejnej rundzie, przygotowując dla Was specjalny pakiet. 

Prosimy o wyrozumiałość, wszak gramy w jednej drużynie!