HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #karta kibica #kibice

 3.07.2020

Czas na Chrobrego! Darmowe wejściówki dla karnetowiczów

W najbliższy piątek o godz. 20:10 czeka nas mecz z Chrobrym Głogów. Po raz kolejny pierwszeństwo w nabyciu darmowych wejściówek będą mieli posiadacze ważnych karnetów.

Kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy na spotkanie z Chrobrym z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba widzów:  25 procent pojemności stadionu.

Pierwszeństwo odbioru darmowych wejściówek mają kibice posiadający ważne karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/20. Odbiór wejściówek odbywać się będzie tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy internetowej: https://bilety.zaglebie.eu/

Wejściówki będą w formie biletu do samodzielnego wydruku. Liczba darmowych wejściówek jest ograniczona, nie może ona przekroczyć 25 procent pojemności stadionu. Proponujemy pospieszyć się z logowaniem na platformę i wydrukiem biletów, ponieważ liczba zakupionych karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/20 przewyższa 25 procent pojemności Stadionu Ludowego.

Wspomniana liczba 25 procent dostępnych miejsc na stadionie oraz dystrybucja biletów tylko i wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej, jest podyktowana wyłącznie przepisami wprowadzonymi przez PZPN.

Akcja przekazywania darmowych wejściówek za pośrednictwem platformy internetowej https://bilety.zaglebie.eu/ ruszyła w środę.