HokejPiłka nożna

Aktualności

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

 7.07.2020

Zagłębiacy przygotowują się do meczu z Wartą

Piłkarze Zagłębia przygotowują się do meczu z Wartą Poznań, który już w najbliższy piątek rozegrany zostanie na Stadionie Ludowym o godz. 20:10.

Ostatnie spotkanie Zagłębia z Wartą w rundzie jesiennej zakończyło się wynikiem 3:2 dla Sosnowiczan. To był bardzo trudny mecz zakończony happy endem. Do bramki strzelali wówczas: Fabian Piasecki, Patryk Mularczyk oraz Rafał Grzelak.

Do końca rundy pozostały już tylko cztery spotkania: Warta Poznań, Chojniczanka, Stal Mielec oraz Wigry Suwałki. To najwyższy czas by poprawić bilans punktowy i zachować bezpieczny dystans nad strefą spadkową. 

Bilans ostatnich spotkań Zagłębia Sosnowiec:

Zagłębie Sosnowiec 0:2 Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz 1:1 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:3 Odra Opole
GKS Jastrzębie 1:3 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2:2 Radomiak Radom

Bilans ostatnich spotkań Warty Poznań:

Warta Poznań 1:2 Puszcza Niepołomice
Warta Poznań 1:2 Chrobry Głogów
Miedź Legnica 0:0 Warta Poznań
Warta Poznań 2:0 Sandecja Nowy Sącz
Warta Poznań 1:3 Bruk-Bet Nieciecza

Przypominamy, że kibice będą wpuszczani na Stadion Ludowy na spotkanie z Wartą Poznań z uwzględnieniem podziału na strefy izolacji przy zachowaniu szczególnego reżimu sanitarnego. Dopuszczalna liczba widzów:  25 procent pojemności stadionu.

Pierwszeństwo odbioru darmowych wejściówek mają kibice posiadający ważne karnety na rundę wiosenną sezonu 2019/20. W sytuacji kiedy w dniu meczowym (piątek) na platformie internetowej będą dostępne jeszcze bilety, uruchomiona zostanie otwarta sprzedaż dla pozostałych osób, które nie posiadają ważnych karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/20.

Odbiór wejściówek odbywa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy internetowej: https://bilety.zaglebie.eu/