Aktualności

Telewizja Polsat, po ustaleniach z PZPN, zmieniła godzinę wszystkich spotkań 34. kolejki z 15:00 na 12:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

518 minut rozegrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu od II ligi do A-klasy. Sezon zbliża się ku końcowi. Zespoły, w których grają nasi zawodnicy walczą o jak najlepsze rozstrzygnięcia i pozycję w tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze, którzy trenują w Akademii im. Włodzimierza Mazura ponownie rozgrywali mecze o punkty. Niestety, minionego tygodnia nie można zaliczyć do udanych. Przedstawiamy wyniki ostatnich spotkań ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż do Reprezentacji Polski U-20 (roczniki 1996-97) na mecz towarzyski Polska-Węgry powołania otrzymali Robert Bartczak i Konrad Michalak.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę odbył się drugi turniej eliminacyjny do drużyny Zagłębie Check-Point Sosnowiec. Zawodnicy rywalizowali o kolejne 3 miejsca w wielkim finale. W związku z zainteresowaniem uruchomiony został 4. termin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy udali się do Głogowa zawalczyć o pełną pulę w meczu z tamtejszym Chrobrym, jednak z boiska zeszli bez dorobku punktowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy gościli w Głogowie, gdzie tamtejszy Chrobry postawił trudne warunki gry. Gospodarze szybko otworzyli wynik spotkania, jak później okazało się, w tym meczu padła tylko jedna bramka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz drugi zespół gościł na "Ludowym" Ostoję Żelisławice. Niezwykle emocjonująca była końcówka pierwszej połowy, w której padły aż 4 bramki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozostało tylko jedno miejsce, które jest przepustką do gry w Lotto Ekstraklasie. W tej chwili tylko Sandecja Nowy Sącz może spokojnie planować, jak wzmocnić drużynę przed grą w najwyższej klasie rozgrywkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze z drugiej drużyny gościli na obiekcie Górnika Sosnowiec. Podopieczni Łukasza Nadolnego nie zostawili złudzeń gospodarzom i wygrali 6:0. Już w sobotę o 17:00 zagrają na Stadionie Ludowym z Ostoją Żelisławice.

CZYTAJ WIĘCEJ