Aktualności

- Trenerze, mamy trening z bramkarzami pierwszego zespołu! - takie słowa do Krzysztofa Lubiatowskiego wykrzyczał pełnym entuzjazmu głosem jeden z naszych podopiecznych z rocznika 2006. Piłkarze najważniejszej drużyny Zagłębia Sosnowiec od dwóch tygodni uczestniczą w zajęciach naszej Akademii, a dzieciaki są po prostu zachwycone.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 19 października klubowa restauracja "3Kolory" mieszcząca się na Stadionie Ludowym będzie nieczynna.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy weekend podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura ponownie zmierzą się na boiskach o punkty w tabeli. Na murawach nie zabraknie determinacji i zaangażowania. Poniżej przedstawiamy rozkład meczów na nadchodzący weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartek w Warszawie odbyły się obrady Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego PZPN. Warszawę odwiedzili wiceprezydent UEFA Michael Uva i Emily Shaw, dyrektor departamentu federacji narodowych w Europie z ramienia FIFA. Przedstawicielem naszego klubu był wiceprezes Łukasz Kozakowski, wybrany na delegata PZPN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed sobotnim spotkaniem wyjazdowym z Wartą Poznań prezentujemy opinie trenera Dariusza Dudka, który miał czas, by poznać się bliżej z tymi piłkarzami, których nie było w trakcie jego pierwszego pobytu na Kresowej. - Warta to nie jest przypadkowy zespół - tak mówi nasz szkoleniowiec o najbliższym rywalu Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie przyłącza się do akcji - Sosnowiec za pół ceny. 9 listopada gramy ligowy mecz z Wigrami Suwałki i kibice będą mogli kupić wejściówki o połowę tańsze.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend młodzieżowe drużyny Zagłębia znów walczyły na ligowych boiskach. Jak zakończyły się spotkania z udziałem Zagłębiaków?

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia przygotowują się do meczu z Wartą Poznań, który w najbliższą sobotę rozegrany zostanie w Grodzisku Wielkopolskim (g. 17:45). Trener Dariusz Dudek zaprosił na treningi utalentowanego Huberta Sycha, urodzonego w 2003 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

40 000 złotych na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich to ostateczny wynik drugiej odsłony akcji charytatywnej "Fortuna Gdy Pełna Trybuna". Dzięki kibicom drużyn Fortuna 1 Liga bukmacher przekaże wspomnianą kwotę podopiecznym Fundacji Polsat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na wtorkowym, przedpołudniowym treningu, piłkarze Zagłębia mieli niecodziennych gości. Zespół oglądały dzieci z klasy 5b ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Sosnowcu.

CZYTAJ WIĘCEJ