Aktualności

Młody zawodnik z drugiego zespołu zameldował się na pierwszym treningu pod okiem Dariusza Dudka. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy, gdzie radzi sobie najlepiej i wyróżnia się wśród swoich rówieśników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nadciąga kolejna porcja emocji w 9. kolejce Lotto Ekstraklasy! Po zmianie lidera w poprzedniej serii na górze ligowej układanki nadal będzie wrzało. Nie inaczej będzie na dole, gdzie dwa ostatnie zespoły wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tomasz Kwiatkowski będzie rozjemcą poniedziałkowego meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce i Zagłębiem Sosnowiec.40-letni arbiter z Warszawy po raz 7. w swojej karierze poprowadzi spotkanie z udziałem sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Druga drużyna Zagłębia rozegrała w środku tygodnia spotkanie w ramach II rundy Śląskiego ZPN Pucharu Polski z AKS-em Niwka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Decyzją Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, Zagłębie rozegra mecz w 12. kolejce z Miedzią Legnica. To spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 20 października o godzinie 15:30 na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnicy z pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec jak co roku będą obecni w Leroy Merlin na Dniach Bohatera Domu. Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek o 17:00 do sosnowieckiego Leroy przy ul. Zuzanny 26.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnicy z pierwszej drużyny razem z trenerem Dariuszem Dudkiem wybrali się do Olkusza, gdzie na sztucznym boisku swój trening miał Olkuski Klub Sportowy "Słowik". Do akcji zostało oddelegowanych trzech naszych graczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 września w 16 klubach LOTTO Ekstraklasy wystartowała trzecia edycja cyklu Ekstra Talent organizowanego przez Ekstraklasę dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zagłębie swoją strategię działania akademii zaprezentowało na spotkaniu w Zabrzu, wspólnie z Górnikiem, Piastem i Wisłą Kraków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi adepci piłki nożnej są już po kolejnych ligowych meczach. Zwycięstwa przeplatały się z porażkami, które nie załamują Zagłębiaków, a dają dodatkową motywację do bycia coraz lepszymi piłkarzami. Poniżej przedstawiamy krótkie sprawozdania z minionych spotkań.

CZYTAJ WIĘCEJ

17 września na obiektach sportowych przy ul. Kresowej odbyła się 3 edycja Ekstra Talentu organizowanego przez Fundację Ekstraklasy. W turnieju uczestniczyło 16 drużyn.

CZYTAJ WIĘCEJ