Aktualności

Cały czas trwa sprzedaż biletów na ostatni mecz rundy. Zagłębie zmierzy się z GKS-em Tychy dokładnie 3 czerwca o godz. 12:45. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów, ponieważ w dniu spotkania wejściówek może zabraknąć. Trybuna kryta jest już wyprzedana.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dotarła do nas informacja mogąca cieszyć naszych kibiców. Mecz Zagłębia z Ruchem Chorzów zostanie pokazany na antenie Polsatu Sport.

CZYTAJ WIĘCEJ

525 minut rozgrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do drużyn grających od II ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powołanie na mecz z Dolnośląskim ZPN-em w Dzierżoniowie otrzymał kolejny podopieczny Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gościem dzisiejszego Magazynu Nice 1. Ligi będzie prezes Zagłębia S.A. - Marcin Jaroszewski. Zapraszamy do oglądania transmisji na Polsacie Sport od 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpędzone Zagłębie od dłuższego czasu nie ma sobie równych! Zwycięstwo z Podbeskidziem stało się jednocześnie piątym pod rząd, a to przekłada się na układ ligowych zmagań, gdzie inne ekipy ciągle tracą punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minioną niedzielę Zagłębie II zmierzyło się na bocznym boisku z Wyzwoleniem Chorzów. Koniec końców drugi zespół zaaplikował rywalom dwa trafienia, skutecznie broniąc przy tym dostępu do swojej bramki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Są już multimedia po zwycięskim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zagłębie zasłużenie wygrało 2:0 na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy mają za sobą kolejne widowisko udekorowane kompletem punktów, który zachwycił licznie zgromadzoną publiczność. Sosnowiczanie wygrali z Podbeskidziem 2:0 po trafieniach Szymona Lewickiego i Adama Banasiaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak co tydzień na boiskach młodych podopiecznych Akademii Zagłębia nie zabraknie determinacji oraz dużej dawki emocji. To już końcowa faza rozgrywek rundy wiosennej. Poniżej prezentujemy plan rozgrywek na ten weekend

CZYTAJ WIĘCEJ