Aktualności

Trzech zawodników z naszego klubu znalazło się na liście życzeń trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski. Swoje występy w biało-czerwonych barwach zaliczył Konrad Michalak, Robert Bartczak i Sebastian Milewski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą sobotę (1 kwietnia) o godz. 18:00 nasi piłkarze zmierzą się z rywalem z Pruszkowa. Wejściówki na to spotkanie można kupić codziennie w restauracji 3 Kolory. Dodatkowo POK otwarty zostanie w piątek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telewizja Polsat podała rozpiskę transmisji z najbliższych kolejek. Kibice w całej Polsce ponownie będą mogli obejrzeć Zagłębiaków w akcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Selekcjoner Reprezentacji Polski U-15 (rocznik 2002) Robert Wójcik podał listę zawodników powołanych na konsultację szkoleniową w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym umową z Zagłębiem związał się 32-letni bramkarz - Wojciech Skaba. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu, z opcją przedłużenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bardzo pracowity weekend mają za sobą piłkarze oraz trenerzy Akademii Zagłębia. Oprócz sparingów z Legią Warszawa wszystkie roczniki musiały zmierzyć się z rywalami w meczach ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze przebywający na wypożyczeniach rozegrali 497 minut od II ligi do A klasy. W ten weekend dwóch piłkarzy wpisało się na listy strzelców, zarówno Mateusz Arseniuk, jak i Sebastian Majewski trafiali w wygranych meczach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy rozmowę z koordynatorem Akademii Piłkarskiej im. Włodzimierza Mazura - Jarosławem Wojciechowskim

CZYTAJ WIĘCEJ

Sobotnie popołudnie roczniki 2004, 2005, 2006 i 2007 spędziły na rozgrywaniu meczy sparingowych z zaprzyjaźnionym klubem - Legią Warszawa. Nasi piłkarze spisali się ,,w kratkę''.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze z drugiej drużyny wyjechali do Preczowa, gdzie zmierzyli się Błękitnymi Sarnów. Zagłębiacy dwa razy przegrywali, a spotkanie kończyli w dziesiątkę, jednak w samej końcówce wywalczyli cenny punkt.

CZYTAJ WIĘCEJ