Aktualności

W wieku 55 lat zmarł Krzysztof Konopka, były piłkarz i trener naszego klubu. Zarząd Zagłębia Sosnowiec, trenerzy, piłkarze i pracownicy składają szczere kondolencje rodzinie i znajomym zmarłego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ekstraklasa SA ogłosiła dokładny terminarz 22. kolejki, w której piłkarze Zagłębia zmierzą się z Arką Gdynia. To spotkanie odbędzie się na Stadionie Ludowym w sobotę 16 lutego o godz. 18:00

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy. Pierwszym kibicem Zagłębia, który zjawił się we w wtorkowy poranek w klubowej kawiarni 3Kolory i nabył karnet był Marian Matysek.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ekipie, która we wtorkowe przedpołudnie udała się do Chorwacji znalazł się Kamil Mazek. Wychowanek Legii Warszawa, ostatnio związany z Zagłębiem Lubin, będzie teraz przechodził testy w sosnowieckiej drużynie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dokładnie o godz. 9:45 ekipa Zagłębia wyruszyła na zgrupowanie do Chorwacji. W autokarze znalazło się 22 piłkarzy, którzy w miejscowości Medulin trenować będą, a także rozgrywać mecze towarzyskie do 29 stycznia, kiedy to zaplanowano powrót do Sosnowca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną. Zagłębie jest na 16 miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Drużyna potrzebuje wsparcia, aby razem z kibicami rozpocząć 9 lutego ,,Mission Impossible''. Na boisku pojawią się nowi piłkarze. Emocje sięgną zenitu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dawid Ryndak podpisał dziś kontrakt z naszym klubem na półtora roku. Wychowanek Zagłębia wrócił na stare śmieci po 1,5 rocznej grze w Puszczy Niepołomice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed wznowieniem rozgrywek klasy okręgowej zapytaliśmy trenera drugiej drużyny o plany na najbliższą przyszłość i piłkarzy, którzy mają największą szansę gry w pierwszym zespole.

CZYTAJ WIĘCEJ

Giorgos Mygas podpisał półroczny kontrakt z Zagłębiem z opcją przedłużenia go o rok. To pierwszy piłkarz grecki, który został zawodnikiem sosnowieckiego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 stycznia w restauracji klubowej 3Kolory odbyła się gala podsumowująca rozgrywki minionego sezonu Halowej Ligi Zagłębiowskiej 2018. Organizatorzy przygotowali wyróżnienia i nagrody, a swoją obecnością wydarzenie firmował Prezes Zagłębia Sosnowiec Marcin Jaroszewski.

CZYTAJ WIĘCEJ