HokejPiłka nożna

Aktualności

W piątek o godz. 17:40 czeka nas mecz ze Stalą Mielec. Po raz kolejny pierwszeństwo w odbiorze darmowych wejściówek mają posiadacze ważnych karnetów. Dodatkowo, w dniu meczu zostanie uruchomiona sprzedaż biletów dla tych osób, które nie posiadają karnetów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W meczu 31. kolejki Fortuna I ligi Zagłębie - Warta Poznań (0:2) do ekskluzywnego Klubu 200 wszedł Dawid Ryndak. Po zwycięskim spotkaniu wyjazdowym z Chojniczanką Dawid ma łącznie na koncie 201 spotkań w barwach Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania skrótu video meczu Zagłębia z Chojniczanką Chojnice. Przypominamy, że to spotkanie 3:1 wygrali Sosnowiczanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy protokół meczu Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec, który został rozegrany na Stadionie Miejskim w Chojnicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wtorkowy mecz Zagłębia z Chojniczanką będzie 14. potyczką tych drużyn o ligowe punkty. Sosnowiczanie są już w drodze do Chojnic przed jutrzejszym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania skrótu video meczu Zagłębia z Wartą Poznań. Przypominamy, że to spotkanie 2:0 wygrała drużyna gości, a gole zdobywali Łukasz Spławski i Aleks Ławniczak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy szczegóły z meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Wartą Poznań.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek o godz. 20:10 kolejnym rywalem Zagłębia na Stadionie Ludowym będzie Warta Poznań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz region ma ogromny potencjał ludzki. Wspólnie z klubami całego Zagłębia Dąbrowskiego chcemy sprawić, że znowu staniemy się bardzo ważnym ośrodkiem piłkarskim w skali całego kraju. Absolutnie stać nas na to!

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia przygotowują się do meczu z Wartą Poznań, który już w najbliższy piątek rozegrany zostanie na Stadionie Ludowym o godz. 20:10.

CZYTAJ WIĘCEJ