Aktualności

Zwycięzcy nie powtarzają w nieskończoność tych samych błędów. W dwóch poprzednich meczach sparingowych nasz zespół był górą. Tym razem obie ekipy dążyły do postawionego sobie celu, gdzie po pełnym wymiarze czasowym wygranego nikt nie poznał.

CZYTAJ WIĘCEJ

Władze samorządowe Sosnowca serdecznie zapraszają 8 lipca o godz. 15.00 na uroczyste odsłonięcie tablicy poświęconej piłkarskiej legendzie Zagłębia Sosnowiec, Włodzimierzowi Mazurowi.

CZYTAJ WIĘCEJ

W drugim dniu pobytu Zagłębiacy na nudę nie mogli narzekać. Zespół odbył dwie jednostki treningowe poświęcone głównie motoryce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza drużyna wyjechała na obóz do Wodzisławia Śląskiego, gdzie na obiektach Gosław Sport Center będzie przygotowywać się do zbliżającego się sezonu w Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie dziś rano wyjechali na zgrupowanie do Wodzisławia Śląskiego. Trener Dariusz Dudek zdecydował się zabrać ze sobą grupę 24 zawodników. Wśród nich znalazło się czterech naszych wychowanków Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś swój podpis pod kontraktem złożył młodzieżowy reprezentant Słowenii Dejan Vokić. 22-letni gracz związał się z naszym Klubem trzyletnią umową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie wybrali się w daleką podróż do Przemyśla, gdzie swoje setne urodziny obchodził Czuwaj. Na trybunach fani obu ekip bawili się w najlepsze oglądając przy tym ciekawy mecz, z dużą ilością zwrotów akcji. Zagłębiacy byli drużyną lepszą, co znalazło odzew w postaci wyniku - 3:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dobrze już znany w Sosnowcu Rafał Makowski związał się z naszym klubem rocznym kontraktem. Stoper na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa będzie reprezentował Zagłębie w najbliższym sezonie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Władze Ekstraklasy SA poinformowały, że w 3. kolejce rozgrywek mecz Zagłębia z Pogonią Szczecin odbędzie się w Sosnowcu w piątek 3 sierpnia o godz. 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sparingowym meczu z Viitorulem Konstanca Dawid Kudła zachował czyste konto, ale też nie miał trudnego zadania między słupkami. - Nie spodziewaliśmy się, że to tak fajnie pójdzie mówi nam bramkarz Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ