To już się po prostu nie mieści w głowie. Zapowiadał się świąteczny prezent, który połowicznie zamazałby fatalną rundę w wykonaniu Zagłębia. Do przerwy sosnowiczanie prowadzili i wcale nie byli gorszym zespołem. Wszystko zaczęło się zmieniać po zbyt długim pokazie na trybunach

Do szczęścia zabrakło tak niewiele. Ostatecznie przegrywamy z Legią 2:3 (1:0), a wszystkie bramki co ciekawe padły po strzałach głową...

Zagłębie w ostatnim czasie padło ofiarą Lecha Poznań, a kilka dni po fatalnym meczu na Stadionie Ludowym trzeba zakończyć rozgrywki z honorem w bezpośrednim starciu z aktualnym mistrzem Polski.

Sosnowiczanie do końca roku rozegrają jeszcze jeden sprawdzian z Legią Warszawa. Stołeczny klub aktualnie plasuje się na pozycji wicelidera z niewielką stratą do Lechii Gdańsk.

Podopieczni Akademii z rocznika 2004 rywalizowali na dwóch poziomach rozgrywkowych Centralnej Ligi Juniorów. Dla naszych Trampkarzy była to słodko-gorzka jesień...

Przedstawiamy rozkład jazdy autobusów na najbliższy i jednocześnie ostatni mecz w tym roku na Stadionie Ludowym. Zagłębie zmierzy się w czwartek z Legią Warszawa o godzinie 20:30.

Nikt z naszych kibiców długo nie będzie wspominał pojedynku sosnowiczan w miniony weekend. Zagłębie zostało niemal zmiażdżone przed własną publicznością i przegrało wysoko z Lechem Poznań 0:6.

Na każdego kibica, który zakupi bilet na mecz z Legią Warszawa czeka kupon rabatowy na cały asortyment Oficjalnego Sklepu Zagłębia FanStore! Jeżeli bilet został zakupiony wcześniej - również zapraszamy na zakupy z 10 procentowym rabatem.

Władysław Grotyński to był typ niepokorny, bramkarz, który nikogo i niczego się nie bał. Legii pomógł zdobyć Puchar Polski i 2 razy mistrzostwo kraju, Zagłębiu uratował I ligę (obecnie ekstraklasa). W czwartek na Stadionie Ludowym spotkają się kluby, które dla popularnego "Śruby" znaczyły najwięcej.