Aktualności

Nasza klubowa telewizja #ZagłębieGol przygotowała kulisy z ostatniego spotkania ligowego w sezonie 2017/2018 Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zarząd Zaglębia SA postanowił wystawić na listę transferową zawodników: Sebastiana Dudka, Łukasza Matusiaka, Dawida Ryndaka, Marcina Sierczyńskiego i Konrada Budka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wyniki kolejnych spotkań ligowych, które w ostatnich dniach rozgrywali podopieczni Akademii Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rusza nabór uzupełniający do klasy 7 Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 48.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu rozegrali 380 minut od II ligi do Patrick A klasy. Mateusz Kuzak obrońca występujący w Leśniku Gorenice zdobył dwie bramki, jednak jego zespół nie odniósł zwycięstwa. Trafieniem do siatki popisał się też Patryk Mularczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sosnowieckim klubie Dekada odbył się kolejny turniej eliminacyjny do Zagłębie Check-Point Sosnowiec. Poznaliśmy 3 zawodników, którzy zagrają w wielki finale.

CZYTAJ WIĘCEJ

GKS Tychy przyjechał do Sosnowca pewny swego. Utrzymanie, czyli cel przed sezonem został przez ekipę Jurija Szatałowa wykonany. Zagłębiacy mieli jeden cel - zwycięstwo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy w ostatnim meczu sezonu 2016/17 zmierzyli się z tyskim GKS-em. Spotkanie było zacięte, nasi piłkarze przegrywali, ale ostatecznie zgarnęli pełną pulę. Dzisiejsza wygrana nie wystarczyła, by wskoczyć na 2. miejsce w tabeli, gdyż Górnik Zabrze wygrał w Puławach i dołączył do Sandecji, która już od dłuższego czasu była pewna gry w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W mocno okrojonym składzie Zagłębie II Sosnowiec pojechało na trudny teren do Poręby. Młodzi sosnowiczanie nie zawiedli i wyszarpali wygraną, a tym samym zapewnili sobie dwie kolejki przed końcem awans do ligi okręgowej!

CZYTAJ WIĘCEJ

W trakcie meczu Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Tychy będzie przeprowadzona zbiórka na rzecz Gabrysi Jackowskiej, podopiecznej fundacji Kawałek Nieba.

CZYTAJ WIĘCEJ