Aktualności

Zagłębiacy harowali przez pełny wymiar czasowy, aby sprostać zadaniu pt. "Bytovia". Kibice licznie zebrali się na trybunach i nie mogą żałować, że po pracy wybrali Stadion Ludowy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu przy ul. Piłsudskiego 114 oraz Zagłębie Sosnowiec zapraszają uczniów z rocznika 2002 i 2005 na testy sprawnościowe dla kandydatów do klas sportowych o profilu piłka nożna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy po kolejnym zwycięstwie w Głogowie nie mają dużo czasu na wytchnienie. Najbliższy spektakl, który zapowiada się arcyciekawie już w najbliższą środę (9 maja). Na Stadion Ludowy przyjedzie Bytovia Bytów - początek o godzinie 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

W majówkowy weekend młodzi piłkarze Zagłębia Sosnowiec rywalizowali o punkty w tabeli w meczach ligowych rundy wiosennej. Na półmetku zmagań w zespołach podopiecznych Akademii nie zabrakło determinacji, realizacji założeń przedmeczowych oraz sportowego ducha walki. Poniżej prezentujemy krótkie raporty rozegranych spotkań:

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy bilans naszych młodych zawodników wypożyczonych do innych drużyn, gdzie szlifują swoje umiejętności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami starcie Zagłębia Sosnowiec z Bytovią Bytów. Zapełniamy Stadion Ludowy do ostatniego miejsca. Bilety na to spotkanie kosztują maksymalnie 2 zł. Przedstawiamy rozkład jazdy autobusów, które kursować będą w dniu meczu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejnym rywalem ligowym Zagłębia II Sosnowiec był zespół z Błędowa. Podopieczni Łukasza Nadolnego zremisowali z Tęczą 2:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz zespół może pochwalić się najlepszą formą w lidze, gdyż na sześć ostatnich potyczek wygrał pięć. Dobra passa przełożyła się na szybkie odrobienie strat, które na dzień dzisiejszy są zniwelowane niemal do zera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z inicjatywy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec, bilety na środowy mecz z Drutex-Bytovią Bytów będą kosztowały 2 zł na trybunę krytą, a 1 zł na trybunę odkrytą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy dla was multimedia po meczu z Chrobrym Głogów. Nasi zawodnicy pokonali Chrobrego Głogów 2:1 po bramkach Žarko Udovičicia i Vamary Sanogo.

CZYTAJ WIĘCEJ