Aktualności

W najbliższą sobotę i niedzielę na boisku ze sztuczną nawierzchnią znajdującym się obok Stadionu Ludowego odbędą się VI Mistrzostwa Polski Odlbojów w piłce nożnej 6-osobowej. Tytułu broni Zagłębie Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnicy naszej Akademii z rocznika 2007 otrzymali powołania na prestiżowe obozy szkoleniowe w ramach Akcji Lato 2019 organizowanej przez Śląski Związek Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zanim wystartują rozgrywki Fortuna I ligi, w Sosnowcu zainaugurowano cykl spotkań z legendami Zagłębia. W klubowej restauracji 3Kolory kibice mogli porozmawiać z Władysławem Szaryńskim i Jerzym Pielokiem, a moderatorem eventu był Leszek Baczyński, prezes honorowy sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorkowe popołudnie wraz z Szymonem Pawłowskim i Bartłomiejem Babiarzem mieliśmy okazję uczestniczyć w Dniu Patrona Fundacji im. Brata Alberta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po odejściu Dawida Kudły na bramkarskim posterunku pojawił się nowy golkiper. To Krystian Stępniowski, który podpisał dzisiaj z Zagłębiem 2-letni kontrakt, obowiązujący od 1 lipca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpoczynamy cykl spotkań z legendami Zagłębia. Na pierwszy ogień, zgodnie z wolą kibiców, pójdą Władysław Szaryński i Jerzy Pielok. Towarzyszyć im będzie były prezes i trener Leszek Baczyński.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy po raz pierwszy mieli okazję zagrać test-mecz przed sezonem 2019/2020 Fortuna I ligi. Do spotkania nasz zespół przystąpił w nowym, odświeżonym składzie ze sporą liczbą graczy testowanych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkie młodzieżowe drużyny zakończyły pojedynki na swoich poziomach rozgrywkowych. Zagłębiacy mają za sobą bardzo intensywny sezon.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na liście nowych piłkarzy Zagłębia mamy kolejne nazwisko. To dobrze znany naszym kibicom Patryk Małecki, który związał się z klubem 2-letnim kontraktem z opcją przedłużenia o rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

W III LO Mistrzostwa Sportowego im. B. Prusa - Szkoła Podstawowa 48 Mistrzostwa Sportowego oraz ostatnia klasa Gimnazjum nr 18 Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku klas piłkarskich Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ