Aktualności

Marzenia o pozostaniu w Lotto Ekstraklasie mocno się komplikują po meczu w Zabrzu. Górnik tego dnia był w wyśmienitej dyspozycji i w każdym aspekcie wypunktował drużynę prowadzoną przez Valdasa Ivanauskasa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy bramki ze spotkania w Zabrzu, które Górnik wygrał 4:0. Dwa gole strzelił najlepszy snajper Lotto Ekstraklasy Igor Angulo, po trafieniu dołożyli Jesus Jimenez i Boris Sekulić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Co tydzień informujemy o trójce naszych zawodników wypożyczonych do II ligi, gdzie z powodzeniem każdy z nich występuje na szczeblu centralnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

W fantastycznym stylu drugi zespół wynagrodził złe warunki atmosferyczne wszystkim zgromadzonym pod parasolami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Serbski skrzydłowy Zagłębia powoli staje się niekwestionowanym królem asyst w Lotto Ekstraklasie. Żarko Udoviczić ma już na koncie 10 decydujących podań i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jesusa Jimeneza (Górnik Zabrze), autora 8 asyst.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie mamy pojęcia jakie metody były użyte w szatni podczas przerwy spotkania z Wisłą Kraków, ale kwadrans oddechu pozwolił na skuteczny powrót do gry i przywrócił ponowne nadzieje w serca kibiców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dawid Kudła w meczu z Wisłą Kraków musiał zastąpić kontuzjowanego Lukáša Hroššo. "Kudi" spisał się bardzo dobrze i kilka razy uchronił nasz zespół od utraty gola, który mógłby przesądzić o dalszych losach, a tak Zagłębie wygrywa 2:1 z Wisłą Kraków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedź kapitana Szymona Pawłowskiego po spotkaniu z Wisłą Kraków.

CZYTAJ WIĘCEJ

To nie był piękny mecz, ale najważniejsze są 3 punkty. Nasi piłkarze przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów, wędrując z piekła do nieba. Warto obejrzeć zapis bramek i skrót spotkania z Wisłą Kraków.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartek o godz. 20:30 rozpocznie się mecz z Wisłą Kraków. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie polecamy poniższy informator, dzięki któremu będzie można poznać ważniejsze kwestie logistyczne i organizacyjne związane z tym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ