HokejPiłka nożna

Aktualności

Zapraszamy do oglądania zapisu video bramek, jakie padły w meczu Zagłębia z Wigrami. Przypominamy, że sosnowiczanie wygrali 2:0 po trafieniach Patryka Małeckiego i Płamena Kraczunowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po trzech meczach bez wygranej przyszedł czas na zwycięstwo. Sosnowiczanie jak najbardziej zasłużenie pokonali 2:0 Wigry Suwałki, imponując szybkimi kontrnatarciami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców wybierających się na mecz z Wigrami Suwałki (sobota, g. 18:00) zachęcamy do zapoznania się z informatorem stadionowym, jak również zakupu gazety meczowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zbliżamy się już do ostatnich jesiennych rozgrywek ligowych naszych podopiecznych. W weekend drużyny Akademii wezmą również udział w turniejach i rozegrają sparingi. Szykują się emocjonujące spotkania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Historia naszych potyczek ligowych z Wigrami Suwałki nie jest specjalnie bogata, w sumie oba zespoły spotkały się z sobą 6 razy. Można powiedzieć, że idziemy "łeb w łeb", jedni i drudzy mają na koncie po 3 zwycięstwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stowarzyszenie Oldbojów i Sympatyków Zagłębia oraz Zagłębie SA zapraszają na Stadion Ludowy wszystkich ludzi zaangażowanych w projekt "Gramy dla Tomka".

CZYTAJ WIĘCEJ

Dla tych kibiców Zagłębia, którzy jeszcze nie nabyli wejściówek na sobotni mecz z Wigrami mamy dobrą wiadomość. W piątek bilety będzie można kupować w klubowej restauracji "3Kolory" do godziny 20:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przypominamy o sobotnim meczu Zagłębia z Wigrami Suwałki - cały czas trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie. To spotkanie będzie można obejrzeć za pół ceny!

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura mają za sobą kolejne mecze w rundzie jesiennej. W każdym spotkaniu nie brakowało dużej dawki emocji oraz sportowego ducha walki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników rocznika 2007 powołanych na konsultację szkoleniową.

CZYTAJ WIĘCEJ