Aktualności

Dwójka naszych młodych Zagłębiaków bardzo dobrze zaprezentowała się na swoich obiektach. Zarówno GKS Bełchatów, jak i Skra Częstochowa wygrały swoje batalie o punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy bramki i skrót meczu z Jagiellonią Białystok. Jak łatwo obliczyć na Stadionie Ludowym kibice obejrzeli aż pięć goli. Niestety, cztery z nich zapisali na koncie piłkarze "Jagi", którzy udzielili naszej drużynie lekcję skuteczności...

CZYTAJ WIĘCEJ

Naszym zawodnikom dość mocno oberwało się od aktualnego wicelidera ligi i jednego z głównych kandydatów do gry w europejskich pucharach. Sosnowiczanie zostali wypunktowali od każdej strony.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie rozegrali wyjazdowe starcie w Łazach, z tamtejszą Łazowianką. Mecz nie ułożył się po myśli trenera Mariusza Strojczyka, który nie krył rozczarowania z wyniku.

CZYTAJ WIĘCEJ

W wieku 55 lat zmarł Leszek Rycek, były napastnik Zagłębia Sosnowiec, piłkarz bardzo lubiany przez kibiców. Jego pogrzeb odbył się w Brzegu Dolnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na najbliższym meczu Zagłębia z Jagiellonią będzie można spotkać pracowników siłowni My Fitness Place w Sosnowcu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jedenastego listopada przypada setna rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W obchody tej wyjątkowej daty włącza się również LOTTO Ekstraklasa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polecamy zakup gazety meczowej Zagłębie Gol, specjalnie przygotowanej na poniedziałkowe spotkanie (początek godz. 18:00) z Jagiellonią Białystok.

CZYTAJ WIĘCEJ

2 listopada do sprzedaży trafia nowa edycja legendarnej gry Football Manager 2019 z oficjalną licencją na rozgrywki LOTTO Ekstraklasy. Nowa taktyka, nowe szkolenia, nowy wygląd, nowe technologie i debiut Bundesligi sprawiają, że FM19 jest największym symulatorem zarządzania w historii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jarosław Przybył będzie rozjemcą poniedziałkowego meczu Lotto Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. 42-letni arbiter z Kluczborka po raz 13. w swojej karierze poprowadzi spotkanie z udziałem sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ