HokejPiłka nożna

Aktualności

W tym sezonie Fortuna I Ligi Michał Góral już nie wróci do gry. Środkowy napastnik Zagłębia uszkodził bowiem więzadła lewego stawu kolanowego i czeka go dłuższa przerwa w grze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krzysztof Dębek wchodzi do szatni Zagłębia Sosnowiec, mając za sobą 15 lat pracy w Legii Warszawa. Spod jego skrzydeł wyszły największe talenty warszawskiego klubu. Nowy szkoleniowiec sosnowiczan do tej pory piłkarzy bardziej uczył piłki, teraz uczyć się będzie Fortuna 1 Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym partnerem Zagłębia Sosnowiec została Victoria Sulejówek. Umowa dotycząca w głównej mierze współpracy Akademii obu klubów została podpisana on-line.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgodnie z wytycznymi władz piłkarskich kluby Fortuna I Ligi wznowiły w poniedziałek treningi w mniejszych grupach. Zagłębie, już pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Dębka, ćwiczyło w małych grupach.

CZYTAJ WIĘCEJ

W latach 90-tych, gdy Zagłębie powstawało z kolan, tacy zawodnicy jak Sebastian Klata dawali nadzieję kibicom na lepsze jutro. W dniu 46. urodzin życzymy Sebastianowi wszystkiego najlepszego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym trenerem Zagłębia został Krzysztof Dębek, szkoleniowiec związany wiele lat z Legią Warszawa. Kontrakt został podpisany zdalnie, za pomocą internetu. To z pewnością znak czasu...

CZYTAJ WIĘCEJ

W 3. rocznicę śmierci Józefa Kowalczyka wspominamy ułańskie szarże na boisku tego wybitnego skrzydłowego Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naszych kibiców zapraszamy do klubowego Sklepu Kibica, który od poniedziałku 4 maja wznawia swoją działalność.

CZYTAJ WIĘCEJ

Publikując oświadczenie na Instagramie i udzielając wywiadu katowickiemu Sportowi, trener Dariusz Dudek uruchomił "medialną pralkę brudów". W tej sytuacji odsyłamy Was do wywiadu, jakiego Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec udzielił portalowi polsatsport.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ

1 maja 1963 roku piłkarze Zagłębia zdobyli Puchar Polski. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie triumf sosnowiczan oglądała rekordowa liczba 70 tysięcy kibiców.

CZYTAJ WIĘCEJ