Aktualności

Przedstawiamy podsumowanie rozgrywek rundy jesiennej rocznika 2007 w III lidze wojewódzkiej E1 oraz w V lidze okręgowej E1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Każdy z nas może wspierać Zagłębie, lecz tylko razem możemy pokonać konkurencję z regionu. Wystarczy pobrać pomocnika i cieszyć się z zakupów internetowych na Święta. Mamy czas tylko przez tydzień, kiedy za wasze nabytki na konto klubu wpłynie o 100% więcej kwoty niż do tej pory.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minioną sobotę, wychowankowie Akademii im. Włodzimierza Mazura udali się na turniej halowy do Olsztyna pod Częstochową, którego organizatorem był - UKS Jurajskie Wilki. Ponadto Zagłębiacy rozegrali Turniej Piotrcovia Cup 2017, w którym zwyciężyli.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 9 grudnia na Stadionie Miejskim w Tychach odbyły się pierwsze wirtualne derby województwa śląskiego. Do zawodów przystąpiło 8 zespołów, a reprezentanci Zagłębia zakończyli zmagania na 3. miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowy wieczór odbyła się tradycyjna klubowa Wigilia organizowana, jak co roku przez Zagłębie Sosnowiec i oldbojów naszego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już dzisiaj na Stadionie Miejskim w Tychach odbędą się pierwsze wirtualne derby województwa śląskiego. Do rywalizacji na renderowanych murawach i z padami w rękach przystąpi 8 drużyn. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 12:00. Przebieg meczy będziecie mogli śledzić za pomocą transmisji.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym gościliśmy w Gimnazjum nr 25 w Sosnowcu. Gwiazdą zajęć sportowych był nasz napastnik i zarazem wychowanek - Jan Janosz, który przed ćwiczeniami podzielił się krótką historią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Świetne wieści płyną do Sosnowca! Wychowankowie Akademii im. Włodzimierza Mazura otrzymali powołanie na trening szkoleniowy rocznika 2003 (U-15).

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasze dzieciaki odebrały prezent od św. Mikołaja, jednak nie zapomniały o odpowiedniej kolejności. Najpierw ćwiczenia, a na sam koniec łakocie i niespodzianka.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 9 grudnia na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się turniej GKS Tychy Cup, w którym drużyny z naszego województwa zmierzą się w grze FIFA 18 grając w dwuosobowych zespołach.

CZYTAJ WIĘCEJ