Aktualności

W najbliższą sobotę nasi piłkarze z drugiego zespołu rozegrają 2. kolejkę w V lidze, rywalem młodych Zagłębiaków będzie Silesia Miechowice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Starszy pierwsze spotkanie ligowe ma już za sobą. W najbliższych dniach rundę rozpoczną kolejne trzy roczniki piłkarzy, trenujących w Akademii Zagłębia. Przedstawiamy terminarz poszczególnych spotkań.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą środę (23 sierpnia) o godz. 19:00 nasi piłkarze zmierzą się z Puszczą Niepołomice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie z GKS-em Katowice odbędzie się w niedzielę 3 września (a nie jak wcześniej planowano w sobotę 2 września).

CZYTAJ WIĘCEJ

Kilku naszych młodych piłkarzy odeszło na wypożyczenia, a kilku na zasadzie definitywnych transferów, do klubów z niższych lig.

CZYTAJ WIĘCEJ

Terminarz nie jest łaskawy dla naszego zespołu. W piątek Zagłębiacy rozegrają czwarte spotkanie w przeciągu 14 dni, a następne już za nie cały tydzień. O treningach, skuteczności oraz zawodnikach dostępnych do gry ekipa #ZagłębieGOL rozmawiała z Dariuszem Banasikiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy mają za sobą mini maraton, czyli 3 mecze w ciągu tygodnia, jednak w najbliższych dniach nie ma czasu na odpoczynek, gdyż już w piątek zmierzą się z Miedzią w Legnicy, a w środę na Ludowym z Puszczą. Przedstawiamy raport medyczny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwszy sprawdzian ligowy w Akademii Zagłębia Junior Starszy ma już za sobą. Niestety nie udało się zwyciężyć. Pozostałe roczniki po raz kolejny mierzyły się na boiskach w meczach kontrolnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczny Akademii im. Włodzimierza Mazura został powołany na obóz szkoleniowy rocznika 2003 U-15.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dla kibiców, którzy przegapili na naszej stronie wynik, relację i wideo z meczu naszego drugiego zespołu, przedstawiamy multimedia.

CZYTAJ WIĘCEJ