Aktualności

Zagłębiacy na Ekstraklasa Cup pojechali w klasycznym dwuosobowym składzie. W roli naszego e-sportowca wystąpił niezawodny Dominik Bogyys Boguś, a jako swojego partnera do teamu wybrał świetnie spisującego się z padem w ręku Olafa Nowaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji Polski nasz zespół rozegra spotkanie sparingowe. W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 Zagłębie zmierzy się towarzysko z Puszczą Niepołomice, aktualnie 6. drużyną Fortuna I liga.

CZYTAJ WIĘCEJ

26. kolejka finiszowała już w niedzielę ze względu na przygotowania reprezentacji do meczów eliminacyjnych z Austrią i Łotwą. Po raz kolejny sypnęło niespodziankami, by wspomnieć chociażby porażki Lecha z Górnikiem czy też Jagiellonii z Koroną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po spotkaniu z Lechią Gdańsk poprosiliśmy o podsumowanie meczu naszych piłkarzy. Oprócz Lukasa Hrosso, Tomasza Nawotki oraz Żarko Udoviczica wypowiedziało się dwóch byłych zawodników Zagłębia - Konrad Michalak oraz Jakub Arak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wynik pod żadnym pozorem nie odzwierciedla liczby sytuacji pod obiema bramkami. Dla bezstronnego kibica mecz był po prostu - palce lizać! Jeżeli chodzi o kibiców Zagłębia, ich nerwy zostały wystawione mocno na próbę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

To była jedna z tych porażek, których nie musimy się wstydzić. Przegraliśmy 0:1 z liderem z Gdańska, jednak z przebiegu gry Zagłębie nie zasłużyło na porażkę. O wszystkim rozstrzygnął piękny gol Daniela Łukasika z rzutu wolnego. Oglądamy bramkę i skrót spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę o godz. 18:00 rozpocznie się mecz z Lechią Gdańsk. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie polecamy poniższy informator, dzięki któremu będzie można poznać wszelkie kwestie logistyczne i organizacyjne związane z tym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w obecnej rundzie złapali regularność, jednak nie jest to jeszcze taka seria, którą można się zachwycać. Okres rozliczeniowy nadchodzi w najbliższą sobotę, gdy do Sosnowca przyjedzie lider rozgrywek - Lechia Gdańsk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mając na uwadze wyniki rywalizacji w 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski, losowania oraz decyzji PZPN odnośnie terminów meczów 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski, zmianie ulegają terminy dwóch meczów 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najstarsze drużyny Akademii rozpoczęły już wiosenne rozgrywki ligowe. Kolejne roczniki staną do rywalizacji w najbliższy weekend. Jakie mecze czekają naszych podopiecznych?

CZYTAJ WIĘCEJ