Aktualności

W zeszły piątek przedstawiciele Zagłębia Sosnowiec stawili się w hali AKS-u Niwka, aby wspólnie z Komendą Miejską Policji w Sosnowcu zorganizować turniej pt. "Czerwona kartka dla dyskryminacji. Grajmy razem".

CZYTAJ WIĘCEJ

Rezerwy Zagłębia Sosnowiec ponownie zmierzyły się z Tęczą Błędów. Tym razem obie ekipy stoczyły zacięty bój w Pucharze Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z planowanymi transmisjami telewizyjnymi w Telewizji Polsat, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył nowy termin pojedynku między Podbeskidziem Bielsko-Biała, a Zagłębiem Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zachęcamy do internetowego głosowania na projekt Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Sosnowcu w Budżecie Obywatelskim. Mobilizacja głosujących umożliwi rewitalizację zewnętrznych obiektów sportowych oraz infrastruktury, która będzie służyć nie tylko uczniom szkoły ale także społeczności lokalnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trener Dariusz Gąsior zdecydował się zabrać ze sobą na zgrupowanie kadry U-20 grupę 23 piłkarzy. Wśród nich znalazł się Sebastian Milewski i Patryk Mularczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu wystąpili 220 minut na bosikach od III ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minionym tygodniu zmagania piłkarzy, trenujących w Akademii im. Włodzimierza Mazura okazały się w większości zwycięskie. Przedstawiamy podsumowanie wszystkich spotkań ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto zasiąść głęboko w fotelach, zapiąć pasy i przeczytać popis umiejętności jaki zafundowała druga drużyna. Sosnowiczanie swoją ligową potyczkę rozegrali z Tęczą Błędów w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszycach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie wyjechali do Częstochowy, gdzie spotkali się z ligowym rywalem - Rakowem. Mecz odbył się na boisku bocznym obok głównej murawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klub z Piotrkowa Trybunalskiego został partnerem Akademii Zagłębie im. Włodzimierza Mazura. Współpraca polegać będzie głównie na wymianie perspektywicznych graczy oraz wspólnym modelu szkolenia młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ