Aktualności

Przed nami kolejny weekend ligowych pojedynków młodzieży Zagłębia Sosbowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartosz Frankowski z Torunia będzie rozjemcą piątkowego meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia i Zagłębiem Sosnowiec.. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowane w stacji Eurosport2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzieżowe rozgrywki ligowe trwają w najlepsze. Zagłębiacy wciąż walczą z pełnym zaangażowaniem o ligowe punkty. Kto zasilił ligowe konto?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy w minionym tygodniu rozegrali trzy spotkania na przestrzeni tygodnia, w którym zgarnęli dwa zwycięstwa i raz w efektywnym stylu podzielili się punktami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu 2018/2019 Lotto Ekstraklasy sosnowiczanie muszą pogodzić się ze spadkiem swojej drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. Wprawdzie Zagłębie do bezpiecznego miejsca traci osiem punktów, lecz wrocławianie zmierzą się w bezpośrednim starciu z zespołem Arki Gdynia. To oznacza, że Zagłębie w razie ewentualnych zwycięstw w ostatnich trzech meczach nie zagwarantuje sobie bezpiecznej lokaty na koniec sezonu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Sosnowcu padło aż 6 goli, jednak cieszyli się tylko wrocławianie, którzy wygrali 4:2. Żegnając się z Lotto Ekstraklasą oglądamy bramki, które padły na Stadionie Ludowym, jak również skrót spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 34. kolejce gier Lotto Ekstraklasy dwa punkty w rywalizacji z Wisłą Płock straciła Arka Gdynia, tak możemy odbierać remis obu ekip, który nie przybliża żadnej z drużyn do pozostania w lidze. Z kolei nasz zespół w niedzielę o godz. 15:30 zagra ze Śląskiem Wrocław, również zagrożonym degradacją.

CZYTAJ WIĘCEJ

Antoni Kulawiak znów został doceniony przez Śląski Związek Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą niedzielę nasz zespół zmierzy się na Stadionie Ludowym (godz. 15:30) ze Śląskiem Wrocław. Rozjemcą tego meczu będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na zakończenie długiego weekendu majowego do Sosnowca przyjedzie drużyna z Wrocławia. Pierwszy gwizdek meczu ze Śląskiem już w najbliższą niedzielę o 15:30. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek na to spotkanie.

CZYTAJ WIĘCEJ