Aktualności

Najlepsi piłkarze Akademii Zagłębia Sosnowiec rozpoczną wkrótce treningi z Radosławem Mroczkowskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym Marcin Jaroszewski - zrezygnował ze stanowiska prezesa zarządu Zagłębia S.A. Rezygnacja wejdzie w życie z dniem 30 września 2019.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia Sosnowiec łatwo poradził sobie z LKS Orzeł Mokre, pewnie wygrywając 8:2 w ramach trzeciej kolejki rozgrywek ZINA Klasy Okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do oglądania skrótu video z meczu Zagłębia z GKS Tychy. To prestiżowe dla obu ekip spotkanie wygrali 2:1 tyszanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dwóch zwycięstwach z rzędu przyszła porażka. Sosnowiczanie nie dali rady GKS-owi Tychy, ulegając rywalom 1:2 (0:1). Na osłodę pozostaje im piękne trafienie Szymona Pawłowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę Zagłębie podejmować będzie na Stadionie Ludowym GKS Tychy i to spotkanie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. To rywal, z którym mamy stare porachunki boiskowe, a statystyki są prawie na remis.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowe przedpołudnie roczny kontrakt z Zagłębiem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy podpisał Tomasz Hołota. Ten doświadczony środkowy pomocnik będzie występował w sosnowieckim klubie z numerem 21.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców wybierających się na mecz z GKS-em Tychy (niedziela, g. 14:45) zachęcamy do zapoznania się z poniższym informatorem, który zawiera odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedsprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy prowadzona będzie także w sobotę. Można je będzie nabywać m.in. w klubowej restauracji 3Kolory i Oficjalnym Sklepie Kibica Fanstore.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierając się na niedzielne spotkanie z GKS Tychy (początek, godz. 14:45) warto zaopatrzyć się w naszą gazetę meczową. A w niej na rozkładówce plakat Michała Górala, autora zwycięskiego gola w meczu z Miedzią, który później doznał poważnej kontuzji kolana.

CZYTAJ WIĘCEJ