Aktualności

W sobotę 6 czerwca na obiekcie MOSiR Stadion Ludowy w Sosnowcu (ulica Kresowa 1) odbędą się Mistrzostwa Śląska w Rugby na plaży seniorów. Imprezę organizuje Rugby Klub Koliber Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 6 lipca nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie sparingowe w trakcie zgrupowania w Wodzisławiu Śląskim. Rywalem Zagłębia będzie MFK Frýdek-Místek, a sparing rozpocznie się o godz. 11:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po sparingowym meczu z FK Fotbal Trinec, poprosiliśmy o komentarz Patryka Małeckiego, jednego z wielu nowych graczy Zagłębia: - Z trzech naszych sparingów ten trzeci był zdecydowanie najlepszy - twierdzi popularny "Mały".

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy rozegrali swój pierwszy mecz towarzyski na obozie w Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim. W konfrontacji z FK Fotbal Trinec (czeska II liga) nasz zespół wyszedł zwycięsko wygrywając 2:1 (1:0).

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec pozyskało nowego sponsora, którym została firma PowerJobs. To agencja pracy świadcząca usługi z zakresu pracy tymczasowej oraz rekrutacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze przebywają na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim, gdzie od poniedziałku przygotowują się do nowego sezonu Fortuna 1 ligi. W środę o godz. 11:00 na boisku w ośrodku Gosław Sport Center (ul. Cisowa 6, Wodzisław Śląski) zmierzą się z FK Fotbal Třinec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mateusz Możdżeń nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. Piłkarz skorzystał z klauzuli wykupu własnego kontraktu, który został rozwiązany za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy kadrę zawodników, którzy właśnie wyruszyli do Wodzisławia Śląskiego na obóz przygotowawczy przed sezonem 2019/2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trenujący ostatnio w Hellas Verona (włoska Serie B) Jakub Sinior został piłkarzem Zagłębia. Niespełna 19-letni środkowy pomocnik podpisał z sosnowieckim klubem 3-letnią umowę.

CZYTAJ WIĘCEJ

W zakończonych w niedzielę VI Mistrzostwach Polski Oldbojów w piłce nożnej 6-osobowej triumfowała ekipa Polonii Rzeszów. Impreza została sprawnie zorganizowana przez Stowarzyszenie Oldbojów i Sympatyków Zagłębia, a także sosnowiecki klub przy wsparciu władz miasta.

CZYTAJ WIĘCEJ