Aktualności

3-letnim kontraktem związał się z sosnowieckim klubem Roman Janicki. - Chciałbym się cały czas rozwijać, być lepszym piłkarzem - mówi oficjalnej stronie Zagłębia jego wychowanek.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę o godz. 15:30 rozpocznie się mecz ze Śląskiem Wrocław. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie polecamy poniższy informator, dzięki któremu będzie można poznać ważniejsze kwestie logistyczne i organizacyjne związane z tym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec dołączyło do akcji "Stadiony bez barier" przeprowadzanej w ramach Tygodnia bez barier" oraz Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w najbliższą niedzielę zmierzą się na Stadionie Ludowym o godzinie 15:30 ze Śląskiem Wrocław. Wszystkich zainteresowanych tym meczem zapraszamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaczyna się piłkarska majówka z udziałem młodych zawodników Zagłębia. Z kim zmierzą się piłkarze naszej Akademii?

CZYTAJ WIĘCEJ

To był niemal wymarzony tydzień młodzieżowego futbolu z udziałem drużyn naszej Akademii. Dawno nie mieliśmy tak wielu powodów do radości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sympatyków Zagłębia Sosnowiec informujemy, że w dniach 1-3 maja Sklep Kibica i restauracja klubowa "3Kolory" będą nieczynne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Marzenia o pozostaniu w Lotto Ekstraklasie mocno się komplikują po meczu w Zabrzu. Górnik tego dnia był w wyśmienitej dyspozycji i w każdym aspekcie wypunktował drużynę prowadzoną przez Valdasa Ivanauskasa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy bramki ze spotkania w Zabrzu, które Górnik wygrał 4:0. Dwa gole strzelił najlepszy snajper Lotto Ekstraklasy Igor Angulo, po trafieniu dołożyli Jesus Jimenez i Boris Sekulić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Co tydzień informujemy o trójce naszych zawodników wypożyczonych do II ligi, gdzie z powodzeniem każdy z nich występuje na szczeblu centralnym.

CZYTAJ WIĘCEJ