HokejPiłka nożna

Aktualności

Wybierając się na sobotnie spotkanie z Chojniczanką (początek, godz. 18:00) warto zaopatrzyć się w naszą gazetę meczową. A w niej na rozkładówce plakat drużyny, już z nowym sztabem trenerskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników rocznika 2008 powołanych na Międzynarodowy Turniej Młode Talenty Edycja 2019/2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przypominamy o sobotnim meczu Zagłębia z Chojniczanką - cały czas trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Pierwszy gwizdek sędziowski o godz. 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Zagłębiu przytrafiła się porażka. W zaległym spotkaniu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi sosnowiczanie ulegli w Głogowie Chrobremu 0:3, kończąc mecz w 10-osobowym składzie, po czerwonej kartce dla Jakuba Siniora.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend młodzieżowe drużyny Zagłębia Sosnowiec walczyły na ligowych boiskach o punkty. Jak zakończyły się spotkania z udziałem podopiecznych naszej Akademii?

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę o godz. 18:00 nasi piłkarze rozegrają w Głogowie zaległy mecz z Chrobrym w ramach 13. kolejki Fortuna 1 Ligi. W zespole panuje znakomita atmosfera, wszyscy marzą o 3 zwycięstwie z rzędu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ubiegłym tygodniu, cykl spotkań z piłkarzami naszej Akademii, rozpoczęła Pani Sylwia Mrzygłód, licencjonowany dietetyk sportowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi zespół Zagłębia wygrał 2:1 z Podlesianką Katowice w domowym meczu IV grupy Klasy Okręgowej. Zwycięskie bramki zdobyli Carl Stewart i Hubert Sych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niemal wszyscy zachwycali się fantastyczną bramką Rafała Grzelaka z rzutu wolnego, którą obrońca Zagłębia zdobył pod koniec meczu w Grodzisku Wielkopolskim. - Tak naprawdę to liczą się głównie 3 punkty dla Zagłębia - tak podsumował swoje trafienie Grzelak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Dariusz Dudek mówił o pokorze i ciężkiej pracy, które na co dzień towarzyszą jego podopiecznym. Przy okazji szkoleniowiec podziękował kibicom Zagłębia, którzy wspaniale dopingowali swój zespół w Grodzisku Wielkopolskim.

CZYTAJ WIĘCEJ