Aktualności

- Jest walka, nie ma punktów - tak najkrócej można ocenić postawę Zagłębia po 2 kolejkach Lotto Ekstraklasy. W trzeciej sosnowiczanie podejmują Pogoń i nikt sobie nie wyobraża innego scenariusza, jak wygrana podopiecznych Dariusza Dudka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obowiązkowym wyposażeniem kibica wybierającego się na Stadion Ludowy powinna być gazeta meczowa Zagłębie Gol. Tak jak zapowiadaliśmy, będzie ona dostępna przed każdym spotkaniem ligowym i słowa dotrzymujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątkowe południe z dziennikarzami spotkał się trener Dariusz Dudek oraz Dawid Kudła i Adam Kokoszka. - Wierzę w siebie i swój zespół stwierdził z przekonaniem szkoleniowiec Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym piłkarzem Zagłębia został Adam Kokoszka. 11-krotny reprezentant Polski podpisał w środę roczny kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy. W sosnowieckiej drużynie będzie grał z numerem 3.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższy piątek na Stadion Ludowy przyjedzie zespół Pogoni Szczecin. Mocną stroną dla podopiecznych Dariusza Dudka ma być 12 zawodnik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szymon Lewicki nie jest już piłkarzem Zagłębia. Ten wysoki napastnik na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do Rakowa Częstochowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotni poranek drużyna rezerw rozegrała kontrolny mecz w Andrychowie z tamtejszym Beskidem.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek o godzinie 20:30 Zagłębiacy będą podejmować na Stadionie Ludowym zespół ze Szczecina. Zachęcamy do zakupu biletów na spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z kapitanem drużyny, Tomaszem Nowakiem, który odnosi się nie tylko do rozegranych już spotkań z Piastem Gliwice oraz Zagłębiem Lubin, ale także do najbliższego meczu z Pogonią Szczecin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy dla kibiców krótkie podsumowanie każdego pojedynku w 2. kolejce Lotto Ekstraklasy, gdzie Zagłębie musiało uznać wyższość w starciu wyjazdowym z liderem z Lubina.

CZYTAJ WIĘCEJ