Aktualności

W kolejnym spotkaniu ligowym druga drużyna Zagłębia Sosnowiec musiała uznać wyższość rywala, ulegając mu 1:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już dzisiaj rozpoczynamy pierwszy konkurs Ballgee. Zachęcamy do ściągania aplikacji z oficjalnego Sklepu Play i przyłączenia się do walki o atrakcyjne nagrody klubowe Zagłębia Sosnowiec. Rozstrzygnięcie już 13 kwietnia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie mają okazję w najbliższą sobotę do rewanżu z Cyklonem Rogoźnik. W pierwszym pojedynku Zagłębiacy przegrali z Cyklonem i jak najszybciej chcą zamazać plamę z rundy jesiennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zarząd Zagłębia S.A przedłużył kontrakt z trenerem Dariuszem Dudkiem do 30 czerwca 2019 r. Kontrakt zawiera klauzulę przedłużającą umowę o kolejny sezon.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tuż po świętach młodzi piłkarze naszej Akademii rozegrali kolejne mecze w rundzie wiosennej. Nie zabrakło emocji oraz sportowego ducha walki. Przedstawiamy krótkie relacje rozegranych spotkań oraz harmonogram rozgrywek na najbliższy weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie po porażce w Katowicach zmierzy się z drużyną z Opola, która w poprzedniej rundzie prezentowała bardzo wysoką formę. Sosnowiczanie w ten weekend będą wyjątkiem, ponieważ na niedzielny dzień zaplanowano tylko nasz pojedynek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na rynek wchodzi nowy produkt - napój energetyczny - od Zagłębia Sosnowiec. Artykuł można znaleźć na półkach w restauracji "3 kolory", a także w FanStorze Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po krótkiej przerwie wracamy na Stadion Ludowy. Pora ponownie obudzić w sobie emocje i kupić bilet w przedsprzedaży. Zapraszamy do restauracji 3Kolory, sklepu FanStore i Punktu Obsługi Kibica.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zachęcamy do zakupów w oficjalnym sklepie Zagłębia Sosnowiec FanStore. Przypominamy, że znajdziecie nas na ul. 3 maja 11 w Sosnowcu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1 % podatku na Akademię Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. Całość zgromadzonych środków pozwoli na podniesienie jakości szkolenia naszych podopiecznych.

CZYTAJ WIĘCEJ