Aktualności

Podopieczni Akademii Piłkarskiej Zagłębia rozpoczynają rozgrywki ligowe. Przedstawiamy harmonogram na najbliższy weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z trenerem Zagłębia Sosnowiec - Dariuszem Banasikiem. Szkoleniowiec w rozmowie z telewizją klubową #ZagłębieGol odniósł się do ostatniego meczu, a także najbliższego z GKS-em.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kilka drużyn Akademii Zagłębia w nadchodzący weekend rozegra jeszcze mecze kontrolne, a najmłodsi wystąpią w kolejnych turniejach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Redakcja #ZagłębieGOL przyglądała się wtorkowemu treningowi pierwszej drużyny naszego klubu. Efekty ich pracy możecie zobaczyć w materiale wideo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wyniki ostatnich już meczy kontrolnych podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pragniemy poinformować, iż wyjazdowe spotkanie 23. kolejki Nice 1 ligi pomiędzy Zagłębiem a Górnikiem Zabrze zostanie rozegrane 12 kwietnia (środa).

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek (17 marca) o godz. 20:45 Zagłębiacy zmierzą się na "Ludowym" z GKS-em Katowice. Aktualnie sprzedanych jest 2500 biletów na to spotkanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

372 - to liczba pierwszego "Raportu Wypożyczenie" na wiosnę. Tyle minut spędziło pięciu zawodników wypożyczonych z naszego klubu na boiskach od II ligi do Patrick A-klasy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Starszy w niedzielę pojechał do Bielska-Białej, aby zmierzyć się na boisku z drużyną Podbeskidzia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz drugi zespół w pierwszym wiosennym meczu podejmował przy Kresowej - LKS Skalniak Kroczyce. Sosnowiczanie byli bezwzględni i zasłużenie wygrali aż 8:1.

CZYTAJ WIĘCEJ