Aktualności

Przed nami XXIV Memoriał Włodzimierza Mazura - patrona naszej Akademii. Turniej odbędzie się 3 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu. W tym roku rywalizację podejmą drużyny rocznika 2004.

CZYTAJ WIĘCEJ

O swoich odczuciach po obozie w Chorwacji opowiedział nam trochę Matko Perdijić, który od razu wszedł na temat swojego pięknego kraju. W krótkiej rozmowie z naszym bramkarzem możecie się dowiedzieć jakie były jego początku gry w piłkę, ale także jakie miejsca są godne uwagi przy wyborze miejsca do odpoczynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konrad Wrzesiński został już oficjalnie przedstawiony jako nowy piłkarz Kajratu Ałmaty. Wrzesiu poznaje teraz Kazachstan, ale pamięta o kibicach Zagłębia i swoim niedawnym klubie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz kontuzjowany pomocnik, Tomasz Nowak szybko się regeneruje i już niedługo powinien wejść w trening z drużyną. Razem z Martinem Pribulą codziennie ćwiczą indywidualnie i są pod stałą opieką specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w ostatnim teście sparingowym mieli zagrać z zespołem, który zajął drugie miejsce w przeciwnej grupie. Rywalem Zagłębia miał być NK Slaven Belupo, jednak do tego meczu nie dojdzie z powodu wcześniejszego wyjazdu rywala.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Zagłębiu mamy kolejnego Gruzina. Do Giorgiego Gabedavy dołączył bowiem George Ivanishvili, który podpisał z sosnowieckim klubem kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia o rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie właśnie wkraczają na ostatnią prostą do zakończenia zgrupowania w Medulinie. Po zakończonych spotkaniach fazy grupowej poprosiliśmy kilku naszych graczy o wypowiedzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeden z sympatyków naszego klubu Tomasz Bajdi Panciowski to znany i ceniony podróżnik, który propaguje na całym świecie barwy Zagłębia. W ramach akcji Pomoc dla Birmy przekazał prześladowanym chrześcijanom dary od naszych kibiców i mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 23. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zgodnie z nim Zagłębie swój wyjazdowy mecz z Górnikiem Zabrze zagra w sobotę 23 lutego o godz. 15:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprosił chłopców z rocznika 2006 do udziału w turnieju międzynarodowym. Wśród nich znalazł się podopieczny Akademii Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ