Aktualności

Jak co weekend młodzi Zagłębiacy z Akademii im. Włodzimierza Mazura wyszli na boiska, żeby powalczyć o punkty w meczach ligowych. Młodych piłkarzy na boiskach nie opuszczał sportowy duch walki oraz zaangażowanie. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z rozegranych spotkań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bardzo dobra postawa Matko Perdijicia w bramce Zagłębia spowodowała, że sosnowiczanie wrócili z Opola z jednym punktem. Matko bardzo pewnie obronił jedenastkę wykonywaną przez Szymona Skrzypczaka. - Wiedziałem, jak on może się zachować, wcześniejsza analiza z trenerem Rydlem bardzo mi pomogła - mówi Perdijić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przypominamy o sobotnim meczu Zagłębia z Sandecją Nowy Sącz - cały czas trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Pierwszy gwizdek sędziowski o godz. 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fortuna po raz drugi mobilizuje kibiców drużyn występujących w pierwszej lidze do pomocy potrzebującym. Za każdego kibica, który w XII i XIII kolejce przyjdzie na mecz rozgrywany w ramach Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Marcin Jaroszewski pozostaje na fotelu prezesa Klubu, Dariusz Dudek nowym trenerem, Łukasz Kozakowski nowym wiceprezesem, a Grzegorz Książek dyrektorem zarządzającym Zagłębia. To główne zmiany w strukturze organizacyjnej Klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rezerwa Zagłębia przegrała wyjazdowe spotkanie z zespołem Niwy Brudzowice 2:7 (1:4) w ramach rozgrywek klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy skrót video meczu w Opolu, który zakończył się remisem 1:1. W końcowych minutach opolanie nie wykorzystali rzutu karnego, podcinkę Szymona Skrzypczaka obronił Matko Perdijić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi Michala Farkasa i Piotra Plewni po meczu Zagłębia z Odrą. - Dziękuję chłopakom za walkę - mówił tymczasowy szkoleniowiec sosnowieckiej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po odsunięciu od drużyny trenera Radosława Mroczkowskiego, można się było zastanawiać, jak zareaguje na tę sytuację drużyna i czy jest ona w stanie wykrzesać z siebie dodatkowe pokłady ambicji. Sosnowiczanom ambicji nie brakowało, gorzej było z umiejętnościami, które nie pozwoliły zdobyć w Opolu kompletu punktów. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1 (0:1).

CZYTAJ WIĘCEJ

Na sobotnim meczu Legii Warszawa z Lechią Gdańsk pojawią się przedstawiciele Stowarzyszenia Oldbojów i Sympatyków Zagłębia, którzy na trybunach zbierać będą środki finansowe dla Tomasza Wiejachy, którego czeka w Niemczech operacja mózgu.

CZYTAJ WIĘCEJ