Aktualności

W ostatniej kolejce sezonu zasadniczego żadna z telewizji nie planuje relacji na żywo meczu Zagłębia z Wisłą Płock. W tej sytuacji najlepszym miejscem do obejrzenia w akcji drużyny Valdasa Ivanauskasa będzie Stadion Ludowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miniony weekend był bardzo emocjonujący, zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców młodzieżowych drużyn naszej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą sobotę do Sosnowca przyjedzie Wisła Płock. To ostatnie spotkanie rundy zasadniczej, na którym nie może zabraknąć naszego 12 zawodnika. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówki, aby uniknąć kolejek przy kasach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po przedostatniej kolejce wciąż nie wiadomo kto zagra w górnej części ligowej tabeli i będzie walczył o miejsce w europejskiej elicie, a kto będzie musiał do samego końca drżeć o ligowy byt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sobotnie spotkanie ligowe drugiego zespołu Zagłębia nie było dla naszych zawodników szczęśliwe. Derby Sosnowca zakończyły się zwycięstwem piłkarzy z Niwki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po trafieniu z rzutu karnego w Białymstoku Vamara Sanogo wysforował się na pierwsze miejsce listy najskuteczniejszych stranieri w Zagłębiu. Francuz o jedno trafienie wyprzedza Bośniaka Hadisa Zubanovicia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na wtorkowym treningu GKS-u Bełchatów Marcin Sierczyński zderzył się z kolegą z drużyny i doznał poważnej kontuzji. Jesteśmy z Tobą "Siara"...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zawodnicy naszego klubu ponownie pokazali jakość w swojej grze i dali swoim tymczasowym drużynom dużo radości w miniony weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inwestuj w swój talent z Zagłębiem Sosnowiec! Projekt "Zagłębie Dąbrowskie" otwarty dla wszystkich!

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie Zagłębia w Białymstoku nie zakończyło się po myśli naszych graczy. Do pełni szczęścia tym razem trochę zabrakło, jednak nie zmienia to faktu, że sosnowiczanie wciąż liczą się w walce o pozostanie w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ