Aktualności

Zagłębiacy przystąpili do drugiej potyczki na obozie i trzeba im oddać, że do przerwy wyglądało to całkiem przyjemnie dla oka. Wszystko posypało się w drugiej części kiedy do gry wkroczyła ekipa testowanych graczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od nowego sezonu w kadrze Zagłębia nie będzie naszego wychowanka Marcina Sierczyńskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na sobotę 15 lipca przygotowaliśmy dla naszych kibiców dzień pełny zagłębiowskich atrakcji. Wśród nich otwarcie sklepu kibica oraz Fanstrefy. Między tymi wydarzeniami Zagłębiacy rozegrają sparing z Łódzkim Klubem Sportowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reprezentanci e-sportowej sekcji naszego klubu Zagłębie Check Point w najbliższych dniach wezmą udział w dwóch turniejach Fify 17.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie wyjechali na obóz do Wodzisławia Śląskiego. Już w pierwszy dzień pobytu spotkali się na murawie z piłkarzami z Ukrainy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze naszego klubu wyruszyli już na obóz do ośrodka Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim. O godzinie 17:00 Zagłębie rozegra sparing z Karpatami Lwów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed wyjazdem na obóz do Wodzisławia kadrę Zagłębia powiększył - 23-letni obrońca - Nuno Malheiro.

CZYTAJ WIĘCEJ

Były już piłkarz Pogoni Siedlce - 23 letni obrońca - Konrad Wrzesiński dołączył do Zagłębia Sosnowiec i związał się z naszym klubem 2-letnią umową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z dniem 1 lipca zawodnikiem naszego klubu został 27-letni Adam Banasiak.

CZYTAJ WIĘCEJ

30.06.2017 rozpoczyna się proces akredytacyjny dla dziennikarzy na sezon 2017/2018. Akredytacje obejmują spotkania Nice 1 Ligi oraz Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ