Aktualności

Daniel Stefański z Bydgoszczy będzie rozjemcą meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Zagłębiem Sosnowiec. To spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 18:00 na Stadionie Energa Gdańsk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Środowa przygoda w wykonaniu naszej drugiej drużyny z Pucharem Polski dobiegła końca. Z przebiegu gry to zespół z Siewierza zasłużył bardziej by grać w kolejnej fazie rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi piłkarze trenujący na co dzień pod okiem Rafała Sadowskiego w miniony weekend zasłużenie pokonali Gwarek Zabrze 2:0. Po 7 kolejkach Sosnowiczanie nie mają sobie równych i zajmują pozycję lidera. Prezentujemy krótką relacje z rozegranego spotkania oraz wywiad z trenerem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi młodzi zawodnicy z Akademii im. Włodzimierza Mazura dostali powołania na konsultacje do kadry Śląska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza druga drużyna zmierzy się w środę w ramach III rundy Pucharu Polski Śląskiego Związku Piłki Nożnej - Podokręg Sosnowiec z Przemszą Siewierz. To spotkanie rozpocznie się o godz. 15:45.

CZYTAJ WIĘCEJ

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA wyznaczył terminy 13. i 14. kolejki spotkań. W obu wypadkach nasz zespół zagra w poniedziałek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi zawodnicy przebywający na wypożyczeniach w innych klubach mogą być zadowoleni z postawy swoich czasowych drużyn.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minionej kolejce nie zabrakło spotkań, które zaskoczyły fanów naszej polskiej ligi. Mecz o życie w Sosnowcu zakończył się podziałem punktów. Z takiego faktu nie jest zadowolona żadna z ekip. Zagłębiacy ponad 10 minut musieli radzić sobie bez Dawida Kudły, który popełnił błąd na przedpolu i ratował się faulem, a w konsekwencji sędzia odesłał naszego bramkarza do szatni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak co weekend młodzi Zagłębiacy z Akademii im. Włodzimierza Mazura wyszli na boiska, żeby powalczyć o punkty w meczach ligowych. Szczęście było mieszane. Na szczególne wyróżnienie zasługują podopieczni Grzegorza Bąka, którzy po 7 meczach zajmują pozycję lidera w swojej klasie rozgrywkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy czwartek o godz. 17:00, w budynku przy boisku ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej, odbędzie się spotkanie organizacyjne tworzonego od podstaw Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ