Aktualności

Na liście nowych piłkarzy Zagłębia zameldował się Holender Quentin Seedorf. 18-letni obrońca Vitesse Arnhem związał się z sosnowieckim klubem 3-letnim kontraktem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców wybierających się na sobotni mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała zachęcamy do zapoznania się z poniższym informatorem, który zawiera odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1. kolejki Fortuna I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 26-27 lipca. Arbitrem sobotniego spotkania Zagłębia z Podbeskidziem będzie Sebastian Krasny z Krakowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na konferencji prasowej przed nowym sezonem Fortuna 1 ligi, na pytania dziennikarzy odpowiadali: prezes Marcin Jaroszewski, trener Radosław Mroczkowski i kapitan drużyny, Szymon Pawłowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Ludowym odbędzie się mecz inaugurujący rundę jesienną rozgrywek Fortuna 1 ligi. Na początku nasza drużyna zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kolejne spotkanie Zagłębiacy również rozegrają u siebie. Ich rywalem będzie Olimpia Grudziądz. Zachęcamy do zakupu karnetów na całą rundę.

CZYTAJ WIĘCEJ

W nowym sezonie ligowym nie zabraknie klubowej gazety meczowej Zagłębie Gol. Na starcie kibice dostaną podwójne wydanie, na spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Olimpią Grudziądz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konrad Budek nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. 23-letni obrońca rozwiązał umowę z naszym klubem za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po dotychczasowej rocznej współpracy LV BET i Zagłębie postanowiły przedłużyć umowę sponsoringową do końca sezonu 2022/2023. Wskutek poszerzonego zakresu wzajemnych świadczeń LV BET został Sponsorem Głównym klubu z Sosnowca. Od tego sezonu logotyp marki znajdzie się na przodzie koszulek meczowych zespołu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartek 25 lipca o godz. 18:00 w Parafii p.w. św. Stanisława w Czeladzi odbędzie się Msza w intencji Zagłębia Sosnowiec, którą poprowadzi kapelan naszego klubu - Ks. Kan. Jarosław Wolski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj 91. urodziny obchodzi Ryszard Krajewski (na zdjęciu piąty z prawej). To najstarszy żyjący piłkarz Zagłębia (wówczas Stal Sosnowiec), który grał w ekstraklasie (w tamtym czasie I liga), a z pewnością jeden z najstarszych w polskiej piłce.

CZYTAJ WIĘCEJ