Aktualności

Sosnowiczanie ostro zostali potraktowani w Nowym Sączu i nikt nie będzie miło wspominał tego spotkania. Sandecja pokazała jak powinno się grać w piłkę i zwyciężyła zasłużenie 5:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia jechali do Nowego Sącza, by zgarnąć pełną pulę i rozpocząć zwycięską serię. Niestety, to trener gospodarzy - Radosław Mroczkowski - po spotkaniu bez żadnego zawahania mógł wystawić swoim zawodnikom ocenę 5.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższych tygodniach na Stadionie Ludowym będą gościć GKS Katowice (mecz 22. kolejki Nice 1 ligi), a także Legia Warszawa (sparing podczas przerwy reprezentacyjnej). Na oba te spotkania można kupić bilety w restauracji 3Kolory.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy weekend na A-klasowe boiska wrócą piłkarze, w tym młodzi zawodnicy Zagłębia II Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie czeka ciężka przeprawa w Nowym Sączu, gdzie na sosnowiczan ostrzy sobie zęby mocno zmobilizowana ekipa prowadzona przez Radosława Mroczkowskiego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejny weekend z Nice 1 ligą zbliża się dużymi krokami. Nasi piłkarze wyjadą na spotkanie do Nowego Sącza, gdzie zmierzą się z tamtejszą Sandecją. Przed tym meczem przedstawiciele telewizji #ZagłębieGol porozmawiali z Łukaszem Bogusławskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z licznymi powołaniami do reprezentacji Polski U-19 i U-20 nasz klub zwrócił się z prośbą o zmianę terminu meczu Nice 1 ligi z Górnikiem Zabrze. W miejsce tego spotkania pierwszy zespół Zagłębia rozegra mecz kontrolny z Legią Warszawa, która również będzie odpoczywać od rozgrywek ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trenerzy kadry województwa do lat 15 - Łukasz Biliński, Janusz Babula - powołali na konsultację szkoleniową 3 piłkarzy Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgodnie z decyzją Wojewody Śląskiego z dnia 8 marca 2017 mecz Nice 1 ligi pomiędzy Zagłębie - GKS Katowice (17 marca) odbędzie się bez udziału kibiców drużyny gości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami kolejny marcowy weekend, który niesie ze sobą mecze ligowe oraz sparingowe podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ