Aktualności

Nasz klub wspólnie z Check-Point i klubem Dekada organizuje turniej w grę FIFA 17, najlepsze 3 osoby podpiszą kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec i wejdą w skład e-sportowego zespołu Zagłębie Check-Point Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

588 minut rozegrali zwodnicy wypożyczeni z naszego klubu na boiskach od II ligi do Patrick A klasy. Krystian Dudała wrócił do gry po kontuzji i od razu wpisał się na listę strzelców, przyczyniając się do zwycięstw LKS Unia Turza Śląska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wyniki ligowych spotkań, które rozegrane zostały przez podopiecznych Akademii Zagłębia. Ta kolejka okazała się zdecydowanie najlepszą w wykonaniu młodych Zagłębiaków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz drugi zespół podejmował Orzeł Dąbie. Zagłębiacy męczyli się, ale ostatecznie wygrali aż 4:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drutex-Bytovia postawiła trudne warunki gry, jednak bramka Martina Pribuli i świetne interwencje Wojciecha Fabisiaka zapewniły 3 punkty, które zostały wywalczone na trudnym terenie w Bytowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ostatni raz w Bytowie graliśmy równo rok temu, 6 maja 2016 roku przegraliśmy 0:3, wcześniej na tym terenie 3-krotnie remisowaliśmy. Po 365 dniach wróciliśmy na ten sam obiekt i pierwszy raz wygraliśmy na wyjeździe z Drutex-Bytovią, duża w tym zasługa Wojciecha Fabisiaka!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy zostali powołani na mecz Reprezentacji Województwa Śląskiego U-14 oraz na konsultację meczową U-13.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie 32. kolejki Nice 1 Ligi, w którym Zagłębie podejmie Stal Mielec, zostanie rozegrane w niedzielę (21 maja) o 20:30. Z meczu transmisję przeprowadzi Telewizja Polsat. Przypominamy, iż cały czas można kupić bilety na dwa ostatnie mecze tego sezonu na "Ludowym" z wspomnianą Stalą i GKS-em Tychy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy harmonogram najbliższych spotkań ligowych podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą sobotę nasi piłkarze zmierzą się z Bytovią Bytów na wyjedzie - przedstawiamy wywiad przed meczem przeprowadzony przez #ZagłębieGol z Dariuszem Banasikiem.

CZYTAJ WIĘCEJ