Aktualności

W piątek młodzi podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura uczestniczyli w czeskim turnieju w Opavie. Po zwycięstwie w trójmeczu, naładowani dawką pozytywnej energii wrócili na rodzinną murawę, gdzie musieli uznać wyższość Błękitnych Sarnów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz wypożyczony zawodnik - Patryk Mularczyk dał w miniony weekend popis swoich umiejętności i wyprowadził GKS Bełchatów na prowadzenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ekstraklasa Live Park przygotowała wideo z bramkami oraz skrótem spotkania drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza ekipa od samego rozpoczęcia zawodów w Lubinie prezentowała dużą dyscyplinę w swoich szeregach. Każda linia przesuwała się płynnie w obie strony, a to z upływem czasu deprymowało przeciwnika.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy weekend podopiecznych Dariusza Dudka czeka kolejne wyzwanie na boiskach Lotto Ekstraklasy. Pierwszy mecz wyjazdowy w Lubinie zapowiada się pasjonująco, podobnie jak cała kolejka rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najstarsi zawodnicy z roczników 2000, 2001 i 2002 od 15 lipca do 22 lipca przebywali na obozie w Gosław Sport Center. W ramach zgrupowania treningi odbywały się w trzech fazach oraz wzbogacone były zajęciami teoretycznymi.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 6 kolejce Lotto Ekstraklasy nasz zespół zagra ze Śląskiem Wrocław. Zgodnie z decyzją Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, to spotkanie odbędzie się 27 sierpnia o godz. 18:00 na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasza dwójka młodych graczy została wypożyczona do klubów z niższej ligi. Obaj nasi pomocnicy występują na poziomie II ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed meczem z Piastem Gliwice władze Zagłębia uhonorowały Józefa Gałeczkę, legendę naszego klubu, który w barwach sosnowieckiego klubu rozegrał łącznie 333 spotkania. Wychowanek Piasta otrzymał koszulkę ze swoim nazwiskiem i bukiet kwiatów w kolorze klubowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po powrocie do Lotto Ekstraklasy nikt nie spodziewał się tylu zwrotów akcji. Zagłębie prowadziło do przerwy 1:0 po golu Vamary Sanogo, jednak w drugiej połowie Piast wykazał się większym doświadczeniem i ostatecznie zgarnął pełną pulę punktów. Zapraszamy do obejrzenia skrótu ze spotkania z Piastem.

CZYTAJ WIĘCEJ