Aktualności

Po dość mocno kontrowersyjnym meczu w Białymstoku poprosiliśmy o krótkie wypowiedzi naszych zawodników. Na temat meczu z Jagiellonią wypowiedzieli się Michael Heinloth, Żarko Udoviczić oraz Olaf Nowak.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Białymstoku przegraliśmy 1:2, będąc co najmniej równorzędnym rywalem dla Jagi. Na boisku sporo było kontrowersji i wszędobylskiego VAR-u. Pozostaje niesmak! Niemniej oglądamy trzy gole i skrót meczu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie niesieni głośnym dopingiem na Stadionie Ludowym pokazali na tle Wisły Kraków, że są mocni i wciąż liczą się w walce o pozostanie w Lotto Ekstraklasie. Każdy kto skreślił naszą drużynę wcześniej, może się jeszcze mocno pomylić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami kolejny weekend ligowych spotkań z udziałem drużyn zagłębiowskiej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ogromne brawa dla kibiców, którzy przyszli w środowy wieczór na Stadion Ludowy i do samego końca wierzyli w piłkarzy Zagłębia, a swoim głośnym dopingiem zachęcali do jeszcze lepszej gry. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W takim tempie dawno nie mieliśmy rozgrywanych spotkań w Lotto Ekstraklasie, a tym bardziej z taką prędkością dawno nasz ukochany klub nie zdobywał tylu punktów. Ostatnie dwie kolejki bardzo odmieniły tabelę i podreperowały bilans punktowy naszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszelkie spory boiskowe w sobotnim meczu wyjazdowym Zagłębia (początek godz. 15:30) z Jagiellonią rozstrzygać będzie Zbigniew Dobrynin. Arbiter z Łodzi po raz 9. poprowadzi mecz z udziałem sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyjazdowe spotkanie z Jagiellonią, które zostanie rozegrane w najbliższą sobotę o godzinie 15:30 będzie można obejrzeć na ekranie telewizora w klubowej restauracji "3Kolory".

CZYTAJ WIĘCEJ

W liczbach, jak i na boisku jest absolutnym liderem. Mowa o Żarko Udovicziciu, który przewodzi na liście najlepszych snajperów Zagłębia, jak i asystentów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Takiego dreszczowca dawno nie było na Stadionie Ludowym. Obie drużyny zafundowały kapitalne widowisko ze zwrotami akcji, ofensywnymi atakami i otwartą grą. Stadion przy Kresowej eksplodował w środowy wieczór aż cztery razy, kiedy piłka lądowała w sieci krakowskiej Wisły.

CZYTAJ WIĘCEJ