Aktualności

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura zostali powołani na konsultacje szkoleniowe rocznika 2004 U-14 oraz 2005 U- 13.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wypożyczony do Zagłębia młodzieżowiec rozegrał dwa spotkania dla Reprezentacji Polski U-20. Podopieczni trenera Dariusza Gąsiora walczą w Turnieju Ośmiu Narodów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę (10 września) w godzinach od 10:00 do 14:00 na festyn rodzinny, który odbędzie się na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1. Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat przygotowaliśmy specjalne atrakcje.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę (13 września) o godz. 18:00 nasi piłkarze zmierzą się z GKS-em Katowice. Z przyczyn technicznych w piątek (8 września) nie będzie można zakupić biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

408 minut, zdobyta bramka, asysta oraz zachowane czyste konto - tak wygląda dorobek zawodników wypożyczonych z naszego klubu do drużyn występujących na szczeblach od III ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minionym tygodniu niektóre roczniki Akademii Zagłębia rozgrywały po dwa mecze ligowe. Przedstawiamy raport z ciężko przepracowanych dni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do Sosnowca na pojedynek ligowy z naszą drużyną rezerw przyjechał Cyklon Rogoźnik. Spotkanie obfitowało w bramki, a całe widowisko pokazało trenerowi Łukaszowi Nadolnemu na jakim etapie jest młodzież wchodząca do zespołu rezerw.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z racji nowego terminu hitowego starcia z GKS-em Katowice sztab szkoleniowy zdecydował się na mecz kontrolny z ekipą SFC Opava.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj Zagłębie Sosnowiec pozyskało francuskiego napastnika Vamarę Sanogo na zasadzie rocznego wypożyczenia ze stołecznej Legii. Sanogo wraca na Kresową po kilkumiesięcznej przerwie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Weekend w Akademii zapowiada się bardzo ciekawie. Wakacje dobiegają końca, a nasi podopieczni dzielnie trenują i podejmują kolejne drużyny w lidze. Przedstawiamy harmonogram na najbliższe dni.

CZYTAJ WIĘCEJ