Aktualności

Podczas przerwy od rozgrywek ligowych podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura wyjadą na obozy letnie. Przedstawiamy terminarz wyjazdów poszczególnych roczników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od 6 lipca ruszy sprzedaż biletów i zwykłych karnetów na rundę jesienną 2017 roku, sprzedaż karnetów VIP rozpocznie się w połowie miesiąca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie wybiegli z samego rana na boczne boisko przy Stadionie Ludowym. Dzisiaj trenerzy postawili na ćwiczenia siłowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podpis pod umową złożył Mateusz Wontroba i został drugim zawodnikiem, który będzie reprezentował e-sportową sekcję naszego klubu Zagłębie Check Point.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrońca, który zeszły sezon spędził na zasadzie wypożyczenia z Legii Warszawa został oficjalnie zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj parafkę pod swoim kontraktem złożył Matko Perdjić. Umowa z Zagłębiem będzie obowiązywać przez 2 lata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie zremisowało mecz kontrolny z GKS-em Tychy, jednak trafienia były przedniej urody i ręce same składały się do oklasków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie rozegrają drugi sparing przed nowym sezonem. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będzie GKS Tychy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz zespół przygotowuje się do rundy jesiennej sezonu 2017/18. Podopieczni Dariusza Banasika mają za sobą liczne testy i pierwszy mecz kontrolny, przed nimi jeszcze wiele godzin ciężkiej pracy, za nim rozpoczną zmagania w Pucharze Polski i Nice 1 Lidze. Przedstawiamy wywiad z trenerem Zagłębiaków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami IV Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych, które rozgrywane były na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1. Podobnie jak w minionych edycjach nie brakowało zaciętych spotkań i walki do ostatnich minut.

CZYTAJ WIĘCEJ