Aktualności

Przedostatni mecz mają już za sobą podopieczni trenera Grzegorza Bąk z rocznika 2003. Zwycięstwo nad Skrą Częstochowa dało Zagłębiakom drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 26 punktów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tego rywala chyba żadnemu sympatykowi piłki nożnej w Polsce nie trzeba przedstawiać. W najbliższy piątek powitamy gości, tak, z Chorzowa. Początek Świętej wojny o godzinie 20:45.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ustalony został nowy termin spotkania pomiędzy GKS Tychy a Zagłębiem Sosnowiec. Oba zespoły zmierzą się na zielonej murawie Stadionu Miejskiego w Tychach 12 listopada (niedziela) o godzinie 12:45.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zawsze na spotkanie Zagłębia będą dostępne darmowe autobusy dla fanów, którzy chcą obejrzeć mecz z wysokości trybun.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dobre wieści płyną do Sosnowca. "Majlo" ponownie znalazł się w kadrze selekcjonera Dariusza Gęsiora U-20.

CZYTAJ WIĘCEJ

298 - dokładnie tyle minut rozegrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do zespołów występujących od III ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek Zagłębie zmierzy się na Stadionie Ludowym z Ruchem Chorzów. Z dnia na dzień atmosfera sięga zenitu. Bez wymówek, bo zabraknie wejściówek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami weekend, który nie rozpieścił ani pogodą, ani wynikami. Przedstawiamy jak tym razem grali podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wielkimi krokami zbliżamy się już do półmetka rozgrywek Nice I Ligi. Za nami weekend pełen emocji, do których zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Seria podopiecznych Łukasza Nadolnego trwa w najlepsze. Sosnowiczanie udali się Nakła Śląskiego, gdzie miejscowy Orzeł czyhał na kolejną zdobycz.

CZYTAJ WIĘCEJ