Aktualności

To już stało się faktem! Sosnowiec będzie miał od przyszłego sezonu Lotto Ekstraklasę. Jedno trafienie w Chorzowie i wysoka wygrana Miedzi Legnica nad Chojniczanką pozwoliła na święto pod Stadionem Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkie wejściówki na mecz Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Tychy rozeszły się w spektakularnym tempie. Sprzedaż dodatkowej puli biletów rozpocznie się od jutra (29.05), od godz. 12:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie ma awans! Tak wygląda sytuacja na jedną kolejkę przed końcem! Gol Alexandre Cristóvão był na wagę złota.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie po dziesięciu latach wraca na salony Lotto Ekstraklasy! Awans w derbach z Ruchem Chorzów - tego nie dało się nawet wyśnić! To po prostu trzeba przeżyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cały czas trwa sprzedaż biletów na ostatni mecz rundy. Zagłębie zmierzy się z GKS-em Tychy dokładnie 3 czerwca o godz. 12:45. Na trybunę odkrytą zostało już tylko 800 wejściówek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z Tomaszem Nawotką przed spotkaniem z Ruchem Chorzów. W kilku zdaniach Tomek uchylił nam plan na najbliższą przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zakończyła się już druga edycja programu ,,Inny nie znaczy gorszy''. Finał akcji wraz z wręczeniem nagród miał ponownie miejsce w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie z tygodnia na tydzień zbliżają się do upragnionego celu, który jeszcze jakiś czas temu wydawał się być niemożliwy. Dziś Zagłębiacy koncentrują się tylko i wyłącznie na Chorzowie, gdzie zamelduje się spora grupa naszych wiernych kibiców.

CZYTAJ WIĘCEJ

W nadchodzący weekend młodzi adepci piłki nożnej z Akademii Zagłębia ponownie wyjdą na murawy, aby zawalczyć o punkty. To już ostatnia prosta. Poniżej prezentujemy plan rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie Zagłębia II Sosnowiec z Orłem Nakło Śląskie zostało przełożone na 6 czerwca. Mecz odbędzie się o godz. 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ