Aktualności

Po tygodniu treningów każda z grup młodzieżowych naszej Akademii ponownie wyjdzie na murawy, aby rywalizować o cenne punkty. Przedstawiamy plan na najbliższe dni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiany w pionie sportowym Zagłębia Sosnowiec dotyczą także funkcji kierownika drużyny. Zarząd rozwiązał umowę z Piotrem Calińskim, który rozstaje się z sosnowieckim klubem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Radosław Mroczkowski nie pełni już funkcji I trenera Zagłębia Sosnowiec. Dzisiaj szkoleniowiec został odsunięty od prowadzenia drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników rocznika 2007 powołanych na zgrupowanie oraz mecz z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Robert Stanek nie jest już pracownikiem Zagłębia Sosnowiec, zarząd Zagłębia rozwiązał z nim umowę. Ostatnio Stanek pracował z bramkarzami Akademii sosnowieckiego Klubu..

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie bardzo szybko odpadło z rozgrywek Totolotek Pucharu Polski. Już w I rundzie sosnowiczanie musieli przełknąć gorzką pigułkę, ulegając 0:3 (0:1) ŁKS-owi Łódź. To trzecia porażka z rzędu naszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

W czwartkowe południe Michał Kieca przedłużył kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec. 20-letni pomocnik podpisał nową umowę obowiązującą do 30 czerwca 2022 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami kolejny weekend pełen wrażeń. Nasi podopieczni spisali się wyśmienicie. Przedstawiamy wyniki wszystkich roczników trenujących w Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mimo długiej historii obu klubów, sosnowiczanie dopiero po raz 3. zmierzą się z Łódzkim Klubem Sportowym w Pucharze Polski. Oba zespoły mają swoje problemy w rozgrywkach ligowych, co nie znaczy, że w czwartkowy wieczór (początek meczu o godz. 20:30) zabraknie emocji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w 1/32 finału Pucharu Polski zmierzą się z ekstraklasowym beniaminkiem - ŁKS-em Łódź. Zachęcamy do zakupu wejściówek na to spotkanie. Bilety ulgowe na trybunę otwartą kosztują symboliczną złotówkę!

CZYTAJ WIĘCEJ