Aktualności

Zagłębiacy zakończyli zmagania w swojej grupie na zgrupowaniu w miejscowości Medulin. Mecz z Žarkovo Belgrad zakończył się bramkowym remisem 1:1. Podopieczni trenera Valdasa Ivanauskasa zagrają jeszcze dzień przed wyjazdem z zespołem, który uplasował się na tej samej pozycji w przeciwnej grupie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy są na ostatniej prostej w rywalizacji towarzyskiej w Medulinie. Przed naszą drużyną ostatnie wyzwanie do zajęcia pierwszej pozycji i walki o zwycięstwo w całych rozgrywkach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Konrad Wrzesiński na zasadzie transferu definitywnego przeprowadził się do Kazachstanu. Dzisiaj skrzydłowy Zagłębia podpisał 2-letni kontrakt z czołowym klubem tamtejszej ligi, wicemistrzem kraju Kajratem Ałmaty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy z samego rana stawili się na zajęcia na siłowni, gdzie Thomas Klimmeck wraz z całym sztabem szkoleniowym dopilnowali ośmiu stacji, z którymi musiał zmierzyć się każdy zawodnik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przemysław Szczerba, Rafał Bytomski oraz Piotr Strzałkowski, trenerzy Akademii im. Włodzimierza Mazura, w specjalnym wywiadzie opowiadają o testach sprawnościowych młodych zawodników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie po wczorajszej wygranej z Interem Zaprešić przystąpili do krótkiej, ale jakże intensywnej jednostki treningowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie rozegrali drugi mecz w turnieju Arena Cup Medulin. Naprzeciwko naszego zespołu stanął Inter Zaprešić, który występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Chorwacji. Zagłębie na koniec mogło cieszyć się ze zwycięstwa 4:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziś sosnowiczanie grają drugi mecz w fazie grupowej Arena Cup Medulin. Spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 14:30, a rywalem Zagłębia będzie Inter Zaprešić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym bramkarzem Zagłębia Sosnowiec został Lukas Hrosso. 31-letni Słowak podpisał dzisiaj kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia o rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

- Za małolata chodziło się na młyn, więc przeszedłem przez chyba wszystkie etapy Stadionu Ludowego. Od podszewki znam trybunę otwartą, a teraz bardziej muszę się zaprzyjaźnić z płytą. To mój cel na najbliższą przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ