Aktualności

Przypominamy, że na Stadion Ludowy można dostać się darmowym autobusem, który zadba o bezpieczny dowóz kibica na mecz, jak i powrót do domu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ballgee to innowacyjny projekt łączący rywalizację z pomaganiem oraz dobrą zabawą. Najważniejszą jego częścią jest aplikacja mobilna stworzona na system operacyjny Android, którą można pobrać z oficjalnej platformy Sklep Play.

CZYTAJ WIĘCEJ

Weekendowy licznik minut zawodników wypożyczonych z naszego klubu w tym tygodniu wskazał liczbę 540. Jest to efekt gry 6. zawodników, którzy rozegrali całe spotkania dla swoich drużyn. Świąteczna kolejka zaowocowała szansami do gry dla naszych wypożyczonych piłkarzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend świąteczny sosnowiczanie przegrali w Katowicach i pomimo sporej ilości remisów to GKS nadrobił zaległości do czołówki stawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak co roku, 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który rozpoczyna Światowy Miesiąc Świadomości Autyzmu. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec wraz z trenerem zachęcają do wsparcia tego szczytnego celu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rezerwy Zagłębia Sosnowiec ponownie pokazały się z bardzo dobrej strony i wysoko zwyciężyły nad Piastem Ożarowice. Dzięki temu sosnowiczanie awansowali na trzecie miejsce w tabeli ligowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

O głos w sprawie porażki w Katowicach poprosiliśmy piłkarzy Zagłębia. Bramkarza - Dawida Kudłę, obrońcę - Arkadiusza Jędrycha i pomocnika - Konrada Wrzesińskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy musieli uznać wyższość przeciwnika na boisku w Katowicach. Sosnowiczanie niemal całą drugą część musieli radzić sobie w osłabieniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

26 lat zespół z Katowic musiał czekać, by pokonać nasz ukochany klub. GKS potwierdził dobrą formę i umocnił się w górnej części tabeli Nice 1. Liga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami zbliżające się święta, a w dodatku arcyważny mecz ligowy Zagłębia z GKS-em Katowice. Wszystkie spotkania 24. kolejki Nice 1. Ligi zostaną rozegrane 31 marca.

CZYTAJ WIĘCEJ