Aktualności

Piłkarze Łukasza Nadolnego wygrali już trzecie spotkanie z rzędu i teraz zmierzą się z Piastem Ożarowice - dwunastą siłą ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeszcze przed świętami najstarsi piłkarze z Akademii rozegrali kolejne mecze o punkty w rundzie wiosennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poznaliśmy dokładny termin najbliższego meczu Zagłębia na Stadionie Ludowym z Odrą Opole. Spotkanie zostanie rozegrane 8 kwietnia o godzinie 17:45.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed wielkim starciem z GKS-em Katowice poprosiliśmy o kilka słów Rafała Makowskiego. To właśnie dzięki jego trafieniu Zagłębiacy wyszli na prowadzenie w meczu z katowiczanami w rundzie jesiennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od pierwszej minuty występ w biało-czerwonych barwach zaliczył Sebastian Milewski i Tymoteusz Puchacz. "Majlo" musiał zejść po pierwszej połowie, ponieważ odczuwał ból pleców, zaś Tymek w roli kapitana poprowadził kadrę do zwycięstwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym sosnowiczanie zgromadzili się dzisiaj przy stole wielkanocnym. Na świątecznym śniadaniu pojawił się prezydent Miasta Sosnowiec - Arkadiusz Chęciński, prezes - Marcin Jaroszewski, piłkarze, sztab szkoleniowy, a także pracownicy klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z powodu marcowej pogody rozgrywki w niższych ligach wystartowały z opóźnieniem, a wraz z nimi raport wypożyczenie. W rundzie wiosennej będziemy przyglądać się występom Piasta Żmigród, gdzie grają wypożyczeni z naszego klubu Michał Kieca oraz Łukasz Mozler. Pierwszy z nich popisał się zdobyciem bramki w ligowym debiucie. Nie ominiemy także innych drużyn, w których występują zawodnicy z naszego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopiecznym Akademii im. Włodzimierza Mazura podczas spotkań ligowych towarzyszyła wiosenna aura. Przedstawiamy krótkie relacje z tego jak grali nasi młodzi piłkarze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz środkowy pomocnik obecnie przebywa pod okiem Dariusza Gęsiora. Pierwszy mecz na zgrupowaniu Polska przegrała z kadrą Anglii. Teraz czeka ich ostatnia potyczka w Niemczech.

CZYTAJ WIĘCEJ

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec pojechała do Bytomia, aby w ramach 17. kolejki Zina klasy okręgowej wyjść na murawę i walczyć o punkty z Silesią Miechowice. Sosnowiczanie zdecydowanie zasłużenie zwyciężyli 3:1.

CZYTAJ WIĘCEJ