Aktualności

W sobotę, przed ligowym meczem Zagłębia z GKS-em Jastrzębie, odbył się Turniej Charytatywny pod hasłem: Gramy dla Tomka. Zwyciężyli oldboje Rekordu Bielsko-Biała, którzy w finale pokonali 4:1 ekipę Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony czwartek odbyły się drugie konsultacje projektu Zagłębie Talentów. Tym razem z grupą najbardziej utalentowanych i perspektywicznych futbolistów Zagłębia Sosnowiec pracowali trenerzy naszej Akademii - Jarosław Wojciechowski, Michał Pluta, Marcin Paul, Grzegorz Bąk i Krzysztof Lubiatowski.

CZYTAJ WIĘCEJ

W meczu klasy okręgowej (grupa IV) rezerwy Zagłębia Sosnowiec pokonały na własnym boisku Górnika Piaski 3:0 (0:0). Niemal przez całe spotkanie przewaga należała do sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy wypowiedzi obu trenerów: Jarosława Skrobacza i Radosława Mroczkowskiego zapisane podczas pomeczowej konferencji prasowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jastrzębianie dali Zagłębiu prawdziwą lekcję skuteczności, łatwo wykorzystując swoje sytuacje golowe. Ostatecznie zespół trenera Jarosława Skrobacza wygrał na Stadionie Ludowym 4:2, a hat-trickiem popisał się Jakub Wróbel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oficjalny Sklep Kibica Zagłębia Sosnowiec jest teraz otwarty w tygodniu do godz. 18:00. W Fanstorze możemy zrobić zakupy, jak również kupić bilety na sobotnie spotkanie z GKS-em Jastrzębie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już jutro na murawę wybiegną podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura, zapraszamy do kibicowania swoim ulubionym zespołom.

CZYTAJ WIĘCEJ

W tygodniu poprzedzającym spotkanie z GKS-em Jastrzębie piłkarze nie tylko trenowali, ale także analizowali przegrany mecz w Radomiu. W podopiecznych trenera Radosława Mroczkowskiego rodziła się sportowa złość, która ma pomóc w zdobyciu 3 punktów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców wybierających się na mecz z GKS-em Jastrzębie (sobota, g. 18:00) zachęcamy do zapoznania się z poniższym informatorem, który zawiera odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas sobotniego spotkania z GKS-em Jastrzębie na Stadionie Ludowym pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać pieniążki dla 5-letniej Oli. Pokażmy jak wielkie serca mają Zagłębiacy i pomóżmy małej dziewczynce w walce z chorobą.

CZYTAJ WIĘCEJ