Aktualności

Piłkarze Zagłębia z nożem na gardle przystąpią do niedzielnego meczu z Cracovią. To już nie są przelewki, ewentualne niepowodzenie spowoduje, że zespół wyląduje na ostatniej pozycji w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

1/32 Pucharu Polski w Grudziądzu jest już historią. Przedstawiamy wypowiedzi obecnych na boisku piłkarzy pierwszej drużyny, którzy odnoszą się do spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy spotkali się z Olimpią Grudziądz, z którą przyszło im się mierzyć w rozgrywkach zeszłego sezonu. Po awansie miało być pięknie, a Olimpia w Pucharze miała być tylko przystankiem i odbiciem z gorszych chwil w Lotto Ekstraklasie. Życie zweryfikowało inaczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zachęcamy do śledzenia relacji "na żywo" z pucharowego starcia w Grudziądzu. Sosnowiczanie rozpoczynają zmagania z Olimpią o godzinie 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartosz Frankowski z Torunia będzie rozjemcą meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Cracovią. To spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 15:30 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed pucharowym meczem z Olimpią Grudziądz poprosiliśmy Adama Banasiaka o krótką wypowiedź na temat najbliższego spotkania. Nasz lewonożny pomocnik spędził w Grudziądzu prawie 5 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

W I rundzie Pucharu Polski nasz zespół zagra dzisiaj w Grudziądzu, z rywalem dobrze sobie znanym z I-ligowych boisk. To będzie okazja do zmazania kieleckiej plamy, a przede wszystkim - awansu do 1/16 tych rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą niedzielę do Sosnowca przyjedzie Cracovia Kraków. Cały czas trwa sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów, gdyż w dniu meczu może ich zabraknąć. Walka o punkty rozpocznie się o godz. 15:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz pomocnik dostał powołanie do reprezentowania swoich barw narodowych w kadrze Słowenii U21.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miniony weekend dla podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura przyniósł serię zwycięstw przeplataną remisami. Młodych piłkarzy na boiskach nie opuszczał sportowy duch walki oraz zaangażowanie. Poniżej prezentujemy krótkie relacje z rozegranych spotkań.

CZYTAJ WIĘCEJ