Aktualności

Bartosz Frankowski z Torunia będzie rozjemcą meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice i Zagłębiem Sosnowiec.. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 18:00 na stadionie Piasta. Transmisję telewizyjną przeprowadzi Eurosport2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Lotto Ekstraklasa wraca po przerwie na reprezentację! Długo wyczekiwaliśmy powrotu na ligowe boiska, a już w najbliższy piątek sosnowiczanie zainaugurują 16. kolejkę. A więc po krótkiej przerwie wznawiamy walkę o kolejne punkty w roku 2018! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie zbliżają się na ostatnią prostą spotkań rewanżowych w Lotto Ekstraklasie. Na pierwszy ogień Zagłębie powalczy o pierwszy wyjazdowy triumf tego sezonu na Stadionie w Gliwicach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed piłkarzami Zagłębia piątkowy mecz wyjazdowy z Piastem Gliwice, którym zainaugurują rundę rewanżową Lotto Ekstraklasy. W ramach operacji Piastunki sosnowiczanie rozegrali sparing z Wisłą Kraków, ponadto trenują intensywnie pod okiem Valdasa Ivanauskasa i analizują rywala.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kibiców Zagłębia Sosnowiec zapraszamy na spotkanie z Marcinem Jaroszewskim, Prezesem Zarządu Klubu, trenerem Valdasem Ivanauskasem i kapitanem zespołu Szymonem Pawłowskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znany jest już termin meczu Zagłębia Sosnowiec z Legią Warszawa. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA zdecydował, że oba zespoły zmierzą się z sobą w czwartek 20 grudnia o godz. 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Większość z naszych zawodników wypożyczonych do niższych lig zakończyło zmagania w tym roku i do gry powrócą na wiosnę. Do początku grudnia Michał Kieca i Patryk Mularczyk rozegrają do końca roku jeszcze dwa spotkania na szczeblu II ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii Zagłębia rozegrali ostatnie ligowe spotkania. Niektórzy wspięli się po ligowej drabinie, inni utrzymali miejsce na aktualnym poziomie rozgrywkowym, ale niestety czasami potrzebny jest też krok w tył.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trener Łukasz Nadolny i jego podopieczni zakończyli jesienną rundę rozgrywek w I Lidze Wojewódzkiej A1 Juniora Starszego. Zagłębiacy z satysfakcją mogą rozpocząć zasłużoną przerwę zimową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akademia Zagłębia im. Włodzimierza Mazura zaprasza chłopców urodzonych w 2008 roku do wzięcia udziału w treningach kontrolnych.

CZYTAJ WIĘCEJ