Aktualności

Zagłębiacy są po testach na szybkość, moc i wytrzymałość, a także pierwszym meczu kontrolnym. O wznowieniu zajęć i minionym sezonie przedstawiciele #ZagłębieGol rozmawiali z Tomaszem Nowakiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

PZPN ogłosił terminarz Nice 1 Ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki rundy jesiennej rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend odbył się turniej finałowy w grę FIFA 2017, podczas zawodów wyłonionych zostało 3 zawodników, którzy będą reprezentować Zagłębie Check-Point Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Przedszkola Miejskiego nr 28 z Sosnowca spędzili poniedziałkowe przedpołudnie na zwiedzaniu klubu piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najbliższy sparing Zagłębiacy rozegrają w środę (28 czerwca) z GKS-em Tychy. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Ludowym o 10:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze wygrali pierwszy mecz kontrolny przed sezonem 2017/18. Podopieczni Dariusza Banasika ograli Sarmację Będzin 2:1. W naszych barwach zagrało 5 testowanych zawodników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Były piłkarz Ruchu Chorzów, wychowanek Polfy Tarchomin - 25-letni obrońca - Mateusz Cichocki związał się z naszym klubem 2-letnim kontraktem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezon 2017/18 rozpoczniemy meczem kontrolnym z Sarmacją Będzin. Będzie to część obchodów 100-lecia będzińskiego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze rozpoczęli serię testów przed sezonem 2017/18. Na pierwszy ogień poszedł "sprawdzian" szybkości.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy weekend odbędą się już IV Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych, które będą miały miejsce na sosnowieckim Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1.

CZYTAJ WIĘCEJ