Aktualności

Po niesamowitym widowisku na Stadionie Ludowym poprosiliśmy o podsumowanie spotkania naszych piłkarzy. Na temat meczu z Wisłą wypowiedzieli się Szymon Pawłowski, Tomasz Nawotka oraz Dawid Ryndak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Takie mecze nie zdarzają się codziennie. Warto było pojawić się na Stadionie Ludowym, by wspólnie z piłkarzami Zagłębia fetować wygraną 4:3 z krakowską Wisłą. Oglądamy piękne gole i skrót meczu z Białą Gwiazdą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miniony weekend był bardzo udany dla większości drużyn naszej Akademii. Co się działo na boiskach?

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę o godz. 20:30 rozpocznie się mecz z Wisłą Kraków. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie polecamy poniższy informator, dzięki któremu będzie można poznać ważniejsze kwestie logistyczne i organizacyjne związane z tym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na konferencji prasowej awizującej środowe spotkanie z Wisłą Kraków obecni byli trener Valdas Ivanauskas, jego asystent Michal Farkaš, a także Olaf Nowak, który jest wychowankiem Białej Gwiazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz zespół nabrał kolejny głęboki wdech i z meczu na mecz dąży do tego, aby nie stracić dystansu do konkurentów. Teraz należy potwierdzić swoją dobrą dyspozycję w środku tygodnia w bezpośrednim starciu z Wisłą Kraków. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej oraz Trenerzy Kadry Województwa zaprosili podopiecznego naszej Akademii na konsultację selekcyjną rocznika 2007.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jarosław Przybył będzie rozjemcą środowego meczu Lotto Ekstraklasy z Wisłą Kraków. 43-letni arbiter z Kluczborka po raz 14. w swojej karierze poprowadzi spotkanie z udziałem sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą środę do Sosnowca przyjedzie Wisła Kraków. Jak zawsze dla naszych kibiców kursować będą specjalne autobusy, które podjadą pod sam Stadion Ludowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Druga drużyna rezerw podejmowała w ramach meczu ligowego Tęczę Błędów. Gdyby nasz zespół zachował więcej konsekwencji pod bramką rywala wynik mógłby być bardziej kolorowy.

CZYTAJ WIĘCEJ