Aktualności

Sebastian Milewski oraz Tymoteusz Puchacz wrócili wczoraj z trzydniowego zgrupowania w Bydgoszczy. Dzisiaj dwóch naszych podstawowych zawodników będzie trenowało już z resztą drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiejszy deszczowy poranek Tomasz Nowak oraz Igor Krzykowski spędzili aktywnie z piątoklasistami. Był to ostatni WF z Zagłębiem w tym sezonie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedź naszego napastnika Vamary Sanogo, przed wyjazdowym meczem z Ruchem Chorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ

To już finisz zmagań rundy wiosennej młodych piłkarzy Zagłębia. Jak co weekend podczas rozgrywanych spotkań nie zabrakło emocji i zaangażowania. Poniżej przedstawiamy krótkie relacje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dotarła do nas informacja mogąca cieszyć naszych kibiców. Mecz Zagłębia z Ruchem Chorzów zostanie pokazany na antenie Polsatu Sport.

CZYTAJ WIĘCEJ

525 minut rozgrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do drużyn grających od II ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powołanie na mecz z Dolnośląskim ZPN-em w Dzierżoniowie otrzymał kolejny podopieczny Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gościem dzisiejszego Magazynu Nice 1. Ligi będzie prezes Zagłębia S.A. - Marcin Jaroszewski. Zapraszamy do oglądania transmisji na Polsacie Sport od 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozpędzone Zagłębie od dłuższego czasu nie ma sobie równych! Zwycięstwo z Podbeskidziem stało się jednocześnie piątym pod rząd, a to przekłada się na układ ligowych zmagań, gdzie inne ekipy ciągle tracą punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minioną niedzielę Zagłębie II zmierzyło się na bocznym boisku z Wyzwoleniem Chorzów. Koniec końców drugi zespół zaaplikował rywalom dwa trafienia, skutecznie broniąc przy tym dostępu do swojej bramki.

CZYTAJ WIĘCEJ