Aktualności

Najbliższy mecz Zagłębia Sosnowiec, który rozegrany zostanie na Stadionie Ludowym 13 września (środa), a rywalem będzie GKS Katowice, zaplanowany został na godzinę 18:00, wszystko za sprawą transmisji telewizyjnej, którą przeprowadzi Telewizja Polsat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi młodzi piłkarze z drugiego zespołu w najbliższą sobotę zmierzą się z Cyklonem Rogoźnik (godz. 16:00). Mecz rozegrany zostanie na trawiastym boisku treningowym przy ul. Kresowe 1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Serdecznie zapraszamy wszystkich do ,,Piwopojki", Fan Strefy Zagłębia, gdzie w najbliższy weekend będzie można otrzymać vouchery na mecz z Chojnicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prosimy rodziców, których pociechy trenują w Akademii im. Włodzimierza Mazura u trenera Rafała Sadowskiego (2011) o zapoznanie się z dwoma istotnymi informacjami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Urząd Miasta Sosnowca zaprosił dzieciaki z Nakła, powiatu który do tej pory zmaga się z ogromnymi zniszczeniami, po burzy, która przeszła nad północną Polską. Nasz klub również będzie miał przyjemność gościć młodzież z poszkodowanych terenów.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend zawodnicy e-sportowej sekcji Zagłębie Check-Point gościli w Ciechanowie. Najlepiej spisał się Dominik Boguś, który stanął na trzecim stopniu podium. Mateusz Wontroba był piąty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura zostali powołani na badania, testy motoryczne i funkcjonalne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Akademii Zagłębia walczyli o kolejne punkty w tabeli. Prawie wszystkie drużyny zwyciężyły, co jest bardzo dobrym osiągnięciem. Przedstawiamy wyniki spotkań rozgrywanych w miniony weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

457 minut rozegrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do zespołów występujących od III ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Dariusza Dudka nie zagrają w ten weekend spotkania ligowego, jednak trenerzy zaplanowali mecz kontrolny. Rywalem Zagłębiaków będzie zespół czeskiej II ligi - Opawa.

CZYTAJ WIĘCEJ