Aktualności

Zagłębie Sosnowiec pozyskało młodego, obiecującego gracza - Calluma Rzoncę. 21-letni wychowanek Huddersfield Town F.C, będzie bronił barw sosnowieckiego klubu. Umowa została podpisana na 2,5 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy są już po swoim drugim sprawdzianie przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Sparing z Cracovią Kraków zakończył się bramkowym remisem 2:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Blok liceum od 2 stycznia uwija się w pocie czoła, aby jak najlepiej przygotować się do kolejnej rundy zmagań o ligowe punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wychowanek Akademii im. Włodzimierza Mazura otrzymał dwa powołania na zbliżające się turnieje w kadrze reprezentacji Śląska U-13.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na wizytę do Będzina wybrał się z nami wychowanek naszego klubu - Igor Krzykowski. Dzieciaki nie mogły się doczekać wizyty zawodnika, który przeczytał dla nich dwie bardzo ciekawe książeczki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, jednak przedmioty wystawione na aukcjach dalej można kupić. Od Zagłębia Sosnowiec do wylicytowania został trening z pierwszą drużyną, koszulka Artura Boruca oraz koszulka meczowa z podpisami pierwszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz wychowanek Michał Kieca mocno przyczynił się do zwycięstwa w pierwszym sparingu. Zagłębie zwyciężyło w Niecieczy 2:1, a wszystko dzięki trafieniu młodego gracza w ostatniej minucie spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przekazujemy serdeczne podziękowania dla Głównego Sponsora XXIII Memoriału Włodzimierza Mazura - Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Legia Warszawa wygrała kolejną edycję Memoriału Włodzimierza Mazura. Stołeczny klub nie miał sobie równych na boisku i pewnie z kompletem punktów uplasował się na pierwszym miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy wrócili do gry! Sosnowiczanie zagrali w Niecieczy i wykonali dobrą pracę. Zwycięzca wyłonił się dopiero w ostatniej minucie spotkania, kiedy do siatki trafił Michał Kieca.

CZYTAJ WIĘCEJ