Aktualności

Nasi piłkarze nie tylko ciężko trenują i przygotowują się do najbliższego meczu z Sandecją Nowy Sącz. Konrad Budek, Michał Fidziukiewicz, Martin Pribula i Żarko Udovicić nie zapomnieli o płci pięknej i "zaatakowali" Zagłębianki w centrum Sosnowca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze z pierwszej drużyny nie zapomnieli o dzisiejszym świecie Pań i stanęli na wysokości zadania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pragniemy przypomnieć, iż cały czas można kupić pojedyncze bilety na poszczególne wiosenne mecze Zagłębia. Wejściówki można nabyć w restauracji 3Kolory.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dwa roczniki Akademii Zagłębia, a mianowicie 2006 i 2007, w minioną sobotę wzięły udział w Turnieju Piłkarz Cup 2017. Piłkarze zdobyli dwa drugie miejsca. Młodzi Zagłębiacy z rocznika 2009 również ciężko pracowali.

CZYTAJ WIĘCEJ

Junior Starszy rozegrał w niedzielę pierwsze spotkanie w I Lidze Wojewódzkiej A1 Juniora Starszego z drużyną GTV Stadion Śląski Chorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciele telewizji #ZagłębieGol przygotowali krótkie kulisy z starcia Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn. Po ciekawym meczu nasi piłkarze zremisowali 1:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy tydzień rozpoczęliśmy wizytą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Strzyżowicach, gdzie Fabian Klama przeprowadził zajęcia ruchowe z uczniami klas trzecich.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze z Akademii Zagłębia rozegrali bardzo dobre spotkania sparingowe. Ponadto rocznik 2002 zdobył pierwsze miejsce w Turnieju Skra Cup 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wielkie emocje i dramaturgie do ostatnich minut powróciły do Sosnowca na Stadion Ludowy! Po raz pierwszy w roli trenera Zagłębia przy linii bocznej stał Dariusz Banasik, który chyba będzie musiał zaopatrzyć się w mocne leki uspokajające!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz drugi zespół ma za sobą ostatni sprawdzian przed wznowieniem rozgrywek Patrick A klasy. Młodzi Zagłębiacy w ostatnim meczu kontrolnym ograli V-ligowe Niwy Brudzowice.

CZYTAJ WIĘCEJ