Aktualności

Widowisko jak na inaugurację Lotto Ekstraklasy na Stadionie Ludowym przednie. Sęk w tym, że nasz zespół musiał obejść się smakiem i po porażce 1:2 punkty jadą do Gliwic.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do grona ekstraklasowych klubów sponsorowanych przez markę LV BET Zakłady Bukmacherskie dołącza Zagłębie Sosnowiec. Umowa została podpisana do czerwca 2022 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w ten poniedziałek będziemy kibicować drużynie Zagłębia Sosnowiec w pierwszym meczu rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Kibicuj razem z NC+.

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Lemir, autoryzowany dealer i serwisant samochodów marki Škoda w Dąbrowie Górniczej, związała się nową umową o współpracy z Zagłębiem. Piłkarze i trener Dariusz Dudek wyjechali z salonu eleganckimi autami tej marki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy powracają do Lotto Ekstraklasy i liczą bardzo na głośny doping w starciu z Piastem Gliwice. Na prezentacji Dariusz Dudek nie odmawiał zdjęć czy autografów, a żegnał się słowami: "Do zobaczenia w poniedziałek".

CZYTAJ WIĘCEJ

Atmosfera robi się coraz bardziej gorąca, nie tylko ze względu na upały, ale czas jaki dzieli nas od pierwszego gwizdka poniedziałkowej potyczki Zagłębia z Piastem Gliwice. Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia Punktu Obsługi Kibica.

CZYTAJ WIĘCEJ

To była bardzo udana prezentacja Zagłębia, wręcz wystrzałowa. Na sosnowieckich Stawikach tłumy kibiców zgromadzone na miejskiej plaży mogły bawić się wspólnie z naszymi piłkarzami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich fanów, którzy wybierają się na mecz Zagłębia z Piastem Gliwice, prosimy o w miarę możliwości jak najszybsze przybycie na obiekt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym piłkarzem naszego klubu został Michael Heinloth. 26-letni Niemiec podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejne 12 miesięcy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po 10-letniej rozłące z ekstraklasą Zagłębie wraca na swoje miejsce. W poniedziałek o godz. 18:00 nasi piłkarze zmierzą się w I kolejce z Piastem Gliwice, inaugurując swoje boje w elicie polskiej piłki pod okiem VAR...

CZYTAJ WIĘCEJ