Aktualności

Na obozie Zagłębia w Chorwacji od dwóch dni przebywa trener przygotowania motorycznego - Thomas Klimmeck. W przeszłości współpracował z takimi klubami jak chociażby TSG 1899 Hoffenheim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w sobotę, 26 stycznia, odbędzie się nabór do Junior Football. Akademia Zagłębia poszukuje najmłodszych adeptów piłki nożnej. Przyjdź i przekonaj się, że to świetne miejsce dla Twojego dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiowski Klub Biznesu ma za sobą II Śniadanie Biznesowe. Przedstawiciele wielu firm różnych branż spotkali się przy wspólnym stole, by nawiązać biznesowe kontakty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Turniej Arena Cup Zagłębiacy rozpoczęli grą z Istra Pula. Przeciwnik jest zespołem grającym w 1. lidze chorwackiej HNL. Po 18 spotkaniach Istra ma na swoim koncie 15 punktów i jest na przedostatnim miejscu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Marcin Jaroszewski, prezes Zagłębia wręczył Marianowi Matyskowi, wiernemu kibicowi sosnowieckiego klubu dedykowaną koszulkę meczową z nazwiskiem i napisem 63 lata z Zagłębiem. Tyle lat pan Marian chodzi na mecze, wspiera swój ukochany klub.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plan międzynarodowych spotkań towarzyskich wchodzi w życie! Zapowiadają się niezwykle ciekawe sparingi z udziłałem podopiecznych Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

W wieku 55 lat zmarł Krzysztof Konopka, były piłkarz i trener naszego klubu. Zarząd Zagłębia Sosnowiec, trenerzy, piłkarze i pracownicy składają szczere kondolencje rodzinie i znajomym zmarłego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ekstraklasa SA ogłosiła dokładny terminarz 22. kolejki, w której piłkarze Zagłębia zmierzą się z Arką Gdynia. To spotkanie odbędzie się na Stadionie Ludowym w sobotę 16 lutego o godz. 18:00

CZYTAJ WIĘCEJ

We wtorek ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną Lotto Ekstraklasy. Pierwszym kibicem Zagłębia, który zjawił się we w wtorkowy poranek w klubowej kawiarni 3Kolory i nabył karnet był Marian Matysek.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ekipie, która we wtorkowe przedpołudnie udała się do Chorwacji znalazł się Kamil Mazek. Wychowanek Legii Warszawa, ostatnio związany z Zagłębiem Lubin, będzie teraz przechodził testy w sosnowieckiej drużynie.

CZYTAJ WIĘCEJ