Aktualności

Sosnowiczanie w najbliższy weekend nie rozegrają spotkania w ramach Nice 1. Liga, dlatego w zamian zaplanowany został sparing na głównej płycie Stadionu Ludowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W pierwszy wiosenny weekend wychowankowie Zagłębia Sosnowiec wyjdą na murawy i powalczą o punkty w meczach ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zarówno Sebastian Milewski, jak i Tymoteusz Puchacz wystąpili z orłem na piersi i od początku swoich spotkań reprezentowali barwy narodowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kto zapewni sobie awans do Ekstraklasy? Mistrzostwo Nice 1 Ligi dla Chojniczanki, Miedzi Legnica, Rakowa Częstochowa, a może dla kogoś innego? Który zespół zagra w II lidze? Te i wiele innych pytań pada coraz częściej na starcie rundy wiosennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W pierwszy dzień wiosny drużyna Piotra Strzałkowskiego oraz Adriana Zbroi rozegrała inauguracyjny mecz rundy wiosennej z Ruchem Chorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najbliższy pojedynek ligowy Zagłębia będzie transmitowany z Katowic od godziny 20:15. Sosnowiczanie zagrają z GKS-em w ramach 24. kolejki Nice 1. Liga.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek (23 marca) o godzinie 13:00 Zagłębie zmierzy się z Radomiakiem Radom. Spotkanie odbędzie się na zasadzie spotkania sparingowego z powodu przełożonego pojedynku z Rakowem Częstochowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reprezentant e-sportowej sekcji Zagłębia Dominik "Boggys" Boguś zajął 4. miejsce w zakończonych rozgrywkach 5. sezonu PlayStation League.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do rocznika 2003 prowadzonego przez trenera Grzegorza Bąka dołączył kolejny nowy nabytek. Oskar Chechelski reprezentował ostatnio barwy Górnika Libiąż.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ostatni dzień kalendarzowej zimy piłkarze Zagłębia Sosnowiec w składzie: Robert Sulewski oraz Mateusz Cichocki postanowili odwiedzić dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Sosnowcu, aby zachęcić i pokazać jak ważny jest ruch.

CZYTAJ WIĘCEJ