Aktualności

Zagłębiacy ponownie pokazali charakter. Podopieczni Dariusza Banasika przegrywali 0:1, jednak po zaciętej walce wyrównali w samej końcówce meczu. Przedstawiamy multimedia z meczu z Stomilem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwszy mecz rundy wiosennej nie zawiódł. Na trybunach "Ludowego" zasiadło około 3000 kibiców, którzy przez 90 minut dopingowali Zagłębie, a piłkarze odwdzięczyli się walką do końca, odrobieniem strat i remisem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z kolejnymi firmami, które zdecydowały się na wsparcie rozgrywek Nice 1 Ligi. Na mocy podpisanych umów od początku rundy wiosennej rozgrywek sezonu 2016/2017 oraz w sezonie 2017/2018 tytuł Oficjalnego Sponsora uzyskała Fortuna zakłady bukmacherskie, a partnerem rozgrywek został producent napojów marki OSHEE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Defensywny pomocnik Zagłębia Sebastian Milewski otrzymał powołanie na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy U-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Robert Bartczak i Konrad Michalak otrzymali powołanie do reprezentacji Polski U-20. Zagłębiacy podczas zgrupowania rozegrają mecze towarzyskie z Włochami i Grekami.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę (4 marca o godz. 17:00) Zagłębie Sosnowiec rozpocznie wiosenną batalię o ligowe punkty. Mecz z olsztyńskim Stomilem będzie oficjalnym debiutem na ławce trenerskiej dla Dariusza Banasika. Przedstawiamy wywiad z naszym szkoleniowcem.

CZYTAJ WIĘCEJ

W rundzie wiosennej na odkrytej części Stadionu Ludowego będą obowiązywać 3 rodzaje wejściówek - normalna, ulgowa, młyn i karnet specjalny FanKlub. Przedstawiamy informację, którymi bramofurtami wchodzić na obiekt.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkie drużyny z Akademii im. Włodzimierza Mazura rozegrają mecze oraz turnieje halowe w pierwszy marcowy weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę pierwszy wiosenny mecz na Stadionie Ludowym, rywalem Zagłębiaków będzie olsztyński Stomil. Przedstawiamy wywiad z kapitanem Zagłębia, Sebastianem Dudkiem.

CZYTAJ WIĘCEJ