Aktualności

Dokładnie o godz. 9:45 ekipa Zagłębia wyruszyła na zgrupowanie do Chorwacji. W autokarze znalazło się 22 piłkarzy, którzy w miejscowości Medulin trenować będą, a także rozgrywać mecze towarzyskie do 29 stycznia, kiedy to zaplanowano powrót do Sosnowca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na rundę wiosenną. Zagłębie jest na 16 miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Drużyna potrzebuje wsparcia, aby razem z kibicami rozpocząć 9 lutego ,,Mission Impossible''. Na boisku pojawią się nowi piłkarze. Emocje sięgną zenitu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dawid Ryndak podpisał dziś kontrakt z naszym klubem na półtora roku. Wychowanek Zagłębia wrócił na stare śmieci po 1,5 rocznej grze w Puszczy Niepołomice.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed wznowieniem rozgrywek klasy okręgowej zapytaliśmy trenera drugiej drużyny o plany na najbliższą przyszłość i piłkarzy, którzy mają największą szansę gry w pierwszym zespole.

CZYTAJ WIĘCEJ

Giorgos Mygas podpisał półroczny kontrakt z Zagłębiem z opcją przedłużenia go o rok. To pierwszy piłkarz grecki, który został zawodnikiem sosnowieckiego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 stycznia w restauracji klubowej 3Kolory odbyła się gala podsumowująca rozgrywki minionego sezonu Halowej Ligi Zagłębiowskiej 2018. Organizatorzy przygotowali wyróżnienia i nagrody, a swoją obecnością wydarzenie firmował Prezes Zagłębia Sosnowiec Marcin Jaroszewski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Giacomo Corbellini Mello i Callum Rzonca nie są już piłkarzami Zagłębia. Z oboma zawodnikami Zagłębie rozwiązało kontrakty za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Systematycznie powiększa się lista nowych piłkarzy Zagłębia. Dzisiaj trafił na nią Tomasz Nawotka, który podpisał półroczny kontrakt z sosnowieckim klubem. Nawotka został na ten okres wypożyczony z Legii Warszawa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dejan Vokić opuszcza sosnowiecki klub. Z młodzieżowym reprezentantem Słowenii Zagłębie rozwiązało kontrakt za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejnym nowym zawodnikiem Zagłębia pozyskanym w zimowym okienku transferowym jest Mateusz Możdżeń. Podpisał on z sosnowieckim klubem kontrakt na 1,5 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ