Aktualności

Takiej serii od początku sezonu jeszcze nie było. W ośmiu spotkaniach Lotto Ekstraklasy przynajmniej jedna drużyna zachowywała czyste konto. W minionej kolejce mogliśmy oglądać wiele zwariowanych pojedynków, a także tych, na których można było się położyć i usnąć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi zawodnicy wypożyczeni do II ligi nie będą długo wspominać tego weekendu. Dwójka naszych zawodników nie wystąpiła w swoich drużynach, zaś Michał Kieca wszedł z ławki na końcowe minuty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie w świetnym stylu przezwyciężyło wyjazdową niemoc i skróciło dystans do rywali w ligowej tabeli. Takiej drużyny pod wodzą Litwina po prostu chcemy oglądać w każdym meczu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy zapis tekstowy konferencji prasowej po meczu z Miedzią Legnica. Na temat spotkania wypowiedzieli się trenerzy Valdas Ivanauskas oraz Dominik Nowak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po pierwszym wyjazdowym zwycięstwie w Legnicy wypowiedziało się trzech naszych zawodników. O podsumowanie meczu poprosiliśmy Szymona Pawłowskiego, Sebastiana Milewskiego oraz Żarko Udoviczicia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wygrana wyjazdowa w tym sezonie Lotto Ekstraklasy dała piłkarzom i kibicom Zagłębia wiele radości i satysfakcji. Tym bardziej warto obejrzeć skrót spotkania w Legnicy i obie bramki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trzech zawodników Zagłębia z rocznika 2008 otrzymało zaproszenie na Turniej Selekcyjny Śląskiego Związku Piłki Nożnej Podokręgu Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cały czas trwa sprzedaż wejściówek na środowy mecz z Wisłą Kraków. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletu, aby w dniu spotkania uniknąć kolejek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wraz z weekendem nadchodzą mecze ligowe drużyn Akademii im. Włodzimierza Mazura. Z kim zmierzą się Zagłębiacy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sobotni meczu Zagłębia w Legnicy z Miedzią sędziować będzie Tomasz Musiał. Rozjemca z Krakowa po raz piąty w karierze poprowadzi mecz z udziałem sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ