Aktualności

Zagłębiacy dzisiaj gościli w przedszkolu nr 30 w Sosnowcu. Radość i entuzjazm dzieciaków na widok Michała Kiecy i Igora Krzykowskiego były ogromne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czasem w życiu przychodzą takie chwile, w których trzeba się zjednoczyć i pomóc. Tak po prostu z czystego, wielkiego serca.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jesteśmy już coraz bliżej końca rundy jesiennej. Piłkarze trenujący w Akademii im. Włodzimierza Mazura starają się, aby zakończyć zmagania jak najwyżej w tabeli ligowej. Przedstawiamy wyniki z ostatnich rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

183 minuty rozegrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu na boiskach od III ligi do klasy okręgowej. Maciej Wnuk został autorem asysty lecz Polonia Poraj nie zdobyła punktów przeciwko imienniczce z Łazisk Górnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Weekendowe zmagania w ramach 14. kolejki Nice I Ligi już za nami. Oczywiście jak co tydzień nie obyło się bez zaskakujących wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek w wieku 48 lat zmarł były piłkarz Zagłębia Sosnowiec - Rafał Wencek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejny tydzień niesie bardzo dobre wieści. Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z trenerami Kadry Śląskiego Związku Piłki Nożnej przedstawił listę zawodników rocznika 2006, którzy zostali powołani na konsultacje szkoleniowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

W tym sezonie kibice, którzy zdecydowali się pojawiać na Stadionie Ludowym w Sosnowcu takiego przebiegu sytuacji jeszcze nie doświadczyli!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pojedynek ze Stomilem z loży VIP oglądał reprezentant Polski - Andrzej Szarmach i nasz były zawodnik - Andrzej Demko. Jeżeli wszyscy wytrzymali ciśnienie po pierwszej połowie to z pewnością druga odsłona przejdzie na długo w pamięć kibica.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyna rezerw Zagłębia rozegrała mecz z AKS Wyzwolenie Chorzów. Tym razem zwycięzcy nie wyłoniono.

CZYTAJ WIĘCEJ