Aktualności

Wakacje w pełni, a przerwa w rozgrywkach ligowych skłania, by wrócić pamięcią do boiskowych pojedynków minionego sezonu. Podsumowujemy spotkania ligowe młodszych drużyn Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

W gronie napastników Zagłębia ważną rolę ma odgrywać Fabian Piasecki, który podpisał 2-letni kontrakt. - Cieszę się, że trafiłem do zespołu, który na mnie liczy, jak również do klubu, który wiąże ze mną duże nadzieje - przyznaje popularny Piasek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do kadry trenera Radosława Mroczkowskiego dołączył Carl Leon Stewart. Anglik związał się z naszym klubem umową, która będzie obowiązywała przez 2 lata z opcją przedłużenia jej o rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia w swoim przedostatnim sparingu przed inauguracją Fortuna I ligi przegrali 0:2 (0:0) z szykującym się do startu w Ekstraklasie Rakowem Częstochowa. Gole dla częstochowian zdobyli: Rusłan Babenko i Andrija Luković.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj na zgrupowanie do ośrodka Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim-Jedłownik wyjechała drużyna rezerw oraz wszystkie ekipy juniorskie Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powoli kształtuje się ostateczna kadra Zagłębia na nowy sezon Fortuna 1 Ligi. Trener Radosław Mroczkowski ma jednak jeszcze trochę dylematów kadrowych, które mogą go trapić nawet do końca okienka transferowego. Zresztą mówi o tym w poniższym, krótkim wywiadzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sezonie 2019/20 w zagłębiowskich barwach nadal występować będzie Tomasz Nawotka. 22-letni skrzydłowy przedłużył dzisiaj o rok swój kontrakt z sosnowieckim klubem.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sosnowieckiej bramce robi się tłok Do Matko Perdijicia i Krystiana Stępniowskiego dołączył Cezary Miszta. Ten niezwykle utalentowany 17-letni bramkarz został wypożyczony z Legii Warszawa na sezon.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejnym nowym piłkarzem Zagłębia został Fabian Piasecki. 24-letni środkowy napastnik przeszedł do sosnowieckiego klubu z Miedzi Legnica na zasadzie transferu definitywnego, podpisując 2-letni kontrakt.

CZYTAJ WIĘCEJ

W piątek o godz. 11:00 zagramy z Rakowem Częstochowa. To spotkanie będzie otwarte dla kibiców i odbędzie się na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ