Aktualności

W sobotę 21 września Gramy dla Tomka. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią (w miejscu balonu) przy ulicy Kresowej 1 odbędzie się Turniej charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony dla walczącego z ciężką chorobą Tomasza Wiejachy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami kolejny tydzień z rozgrywkami piłkarskimi w roli głównej. Jak tym razem poradzili sobie podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura?

CZYTAJ WIĘCEJ

Druga drużyna Zagłębia awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec. Podopieczni trenera Łukasza Gajdy zwyciężyli na wyjeździe MKS Poręba 5:1 (2:1).

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierając się na sobotnie spotkanie z GKS Jastrzębie (początek, godz. 18:00) warto zaopatrzyć się w naszą gazetę meczową. A w niej na rozkładówce plakat Stanislava Bilenkyi ego, środkowego napastnika Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Doświadczony skrzydłowy Zagłębia w szczerej rozmowie z oficjalną stroną klubu mówi o swojej nieustabilizowanej formie, straconym czasie w Spartaku Trnava i nadziejach na lepsze jutro. - Jeśli będziemy jeszcze ciężej pracować, będziemy cierpliwi to te punkty przyjdą, a mecze w naszym wykonaniu będą znacznie lepsze - mówi z przekonaniem popularny Mały.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trwają przygotowania do sobotniego meczu z GKS-em Jastrzębie, który rozpocznie się o godz. 18:00. - W tej lidze trzeba dawać z siebie więcej niż 100 procent. I w meczu z Jastrzębiem tak będzie - deklaruje Dawid Ryndak, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kolejnego słabego meczu w wykonaniu Zagłębia już być nie może.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia zdobyli do tej pory 10 goli, z czego 6 na wyjeździe, a 4 u siebie. Na czele listy strzelców znajduje się Fabian Piasecki, autor jedynego gola naszej drużyny w Radomiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Razem ze Stowarzyszeniem Podwórko, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji godnie pożegnaliśmy wakacje na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

W meczu 7. kolejki katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej nasz drugi zespół wygrał derby miasta z AKS-em Górnik Niwka 2:1. W drużynie trenera Łukasza Gajdy zagrało kilku zawodników z kadry pierwszej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wystartował piłkarski projekt Zagłębie Talentów!

CZYTAJ WIĘCEJ