Aktualności

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA zdecydował, że spotkanie 18. kolejki pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Lechem Poznań zostanie rozegrane 16 grudnia o godz. 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy rozegrali sparingowy mecz z Wisłą Kraków. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, lecz w wyjściowym zestawieniu zabrakło kilku znanych twarzy na boiskach Lotto Ekstraklasy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na zaproszenie Pani Bożeny Fulas oraz dyrektora Technikum nr 6, Pana Zbigniewa Zalasa zawodnicy z pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec przeprowadzili prelekcję na temat piłki nożnej z młodzieżą placówki.

CZYTAJ WIĘCEJ

To już ostatni jesienny harmonogram rozgrywek ligowych naszych podopiecznych. W weekend drużyny Akademii wezmą również udział w turnieju i rozegrają sparingi. Szykują się emocjonujące spotkania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Delegacja zespołu trenera Mariusza Strojczyka postanowiła wesprzeć akcję ,,100 litrów krwi na 100-lecie Niepodległości'' i we wtorkowy poranek udała się wraz ze szkoleniowcem do Centrum Krwiodawstwa w Sosnowcu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejny Zagłębiak otrzymał powołanie na konsultację selekcyjną. Tym razem na liście znalazł się Antoni Kulawiak z rocznika 2005.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy piątek nasi piłkarze zmierzą się w towarzyskim spotkaniu z krakowską Wisłą. Początek tej ciekawie zapowiadającej się konfrontacji na Stadionie Ludowym o godz. 12:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami koniec oficjalnej rundy jesiennej w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Wieści dla naszych fanów i wszystkich, którzy obserwujących poczynania sosnowiczan nie są dobre. Zagłębiacy po 15. kolejkach zamykają ligową tabelę z dorobkiem 11 oczek na koncie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tym razem na liście powołanych Zagłębiaków znaleźli się podopieczni trenerów Mariusza Majewskiego i Kamila Krawczyka oraz Piotra Tomsi i Wojciecha Sączka. Dorian Świątek, Kacper Mironowicz, Mikołaj Zając oraz Dominik Blecharczyk pojadą w najbliższą niedzielę do Jaworzna na konsultację selekcyjną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Począwszy od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wśród Miast Gospodarzy są również Tychy. Wszystkich, którzy chcieliby aktywnie wesprzeć organizację turnieju, PZPN wraz z Urzędem Miasta w Tychach zaprasza do udziału w Programie Wolontariatu. Rekrutacja elektroniczna trwa do 31 grudnia.

CZYTAJ WIĘCEJ