Aktualności

9 września o godzinie 15:00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbędzie się wielki mecz charytatywny Reprezentacji Artystów Polskich i Drużyny Fundacji Rób Dobro.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi młodzi piłkarze z drugiego zespołu wyruszyli na kolejne ligowe starcie, tym razem do Ożarowic. Zagłębiacy nie tylko walczyli z rywalem, ale także ze stojącą wodą na murawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W poniedziałek (28.08.2017r.) odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców, których dzieci trenują w Akademii im. Włodzimierza Mazura u trenera Rafała Sadowskiego (rocznik 2011).

CZYTAJ WIĘCEJ

Mecz w Częstochowie miał dwa diametralnie różne oblicza. Do przerwy Zagłębie prowadziło 2:0 dzięki bramkom Szymona Lewickiego, a po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy widniał wynik 2:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę Zagłębie udało się na wyjazd do Częstochowy, gdzie czekał na nich tamtejszy Raków Częstochowa. Pod Jasną Górą emocji nie zabrakło, spotkanie obfitowało w gole, akcje bramkowe i walkę do ostatniej sekundy, a to mogło się naprawdę podobać.

CZYTAJ WIĘCEJ

W związku z powołaniami do młodzieżowych reprezentacji Polski najbliższy mecz na Stadionie Ludowym zostanie rozegrany 13 września (środa) o 19:00, na ten dzień przeniesione zostało "starcie" z GKS-em Katowice (wcześniej planowany na 3 września). Klub z Katowic skorzystał z zapisów PZPN o powołaniach do kadry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ligowy terminarz nie pozwala na nudę. Po środowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice podopieczni Dariusza Dudka udadzą się do Częstochowy na mecz z Rakowem. O stawce tego spotkania oraz pracy z nowym sztabem szkoleniowym rozmawialiśmy z Dawidem Kudłą.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą sobotę Zagłębiacy zmierzą się w Częstochowie z tamtejszym Rakowem. Nasi piłkarze często rywalizowali z tym przeciwnikiem w II lidze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z trenerem Zagłębia Dariuszem Dudkiem, który w środę zadebiutował w roli pierwszego szkoleniowca naszego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejne roczniki piłkarzy trenujących w Akademii Zagłębia rozpoczynają rundę jesienną. Przedstawiamy harmonogram ligowy na najbliższe dni.

CZYTAJ WIĘCEJ