Aktualności

Są już multimedia po zwycięskim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zagłębie zasłużenie wygrało 2:0 na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy mają za sobą kolejne widowisko udekorowane kompletem punktów, który zachwycił licznie zgromadzoną publiczność. Sosnowiczanie wygrali z Podbeskidziem 2:0 po trafieniach Szymona Lewickiego i Adama Banasiaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak co tydzień na boiskach młodych podopiecznych Akademii Zagłębia nie zabraknie determinacji oraz dużej dawki emocji. To już końcowa faza rozgrywek rundy wiosennej. Poniżej prezentujemy plan rozgrywek na ten weekend

CZYTAJ WIĘCEJ

Zainteresowanie jutrzejszym spotkaniem jest bardzo duże, bilety rozchodzą się w spektakularnym tempie. Wszystkich, którzy jeszcze nie posiadają wejściówki na mecz z Podbeskidziem zachęcamy do szybkiego jej zakupu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyścig trwa w najlepsze! Przed Zagłębiem jeszcze trzy przeszkody, które mogą pokrzyżować plany. Ta najbliższa już w sobotę - 19 maja o 18:00!

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała na Stadionie Ludowym sprzedawane będą napoje energetyczne, które zdecydowanie jeszcze bardziej pobudzą eMOCje, a część dochodu zostanie przekazana na wsparcie naszych kibiców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz młody zawodnik z Akademii im. Włodzimierza Mazura został powołany na mecz rocznika 2003 U-15 w dniu 23 maja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z Żarko Udovičiciem przed spotkaniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po roku współpracy Grupa Nelro Data postanowiła związać się z naszym klubem mocniej i na dłużej. Firmy z branży IT i pochodne wchodzące w skład Grupy to jeden z liderów w swojej branży w Polsce. W poniedziałek w Warszawie kilkumiesięczne negocjacje zwieńczone zostały podpisami prezesów Grupy Nelro Data i Zagłębia Sosnowiec. Umowa obowiązywać będzie przez kolejne dwa lata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gra Sebastiana Milewskiego wpadła w oko Czesława Michniewicza. Szkoleniowiec postawił na młodego gracza Zagłębia, obok którego znalazło się jeszcze 23 piłkarzy.

CZYTAJ WIĘCEJ