Aktualności

W poniedziałek 23 lipca, w dniu meczu z Piastem Gliwice, 90. urodziny obchodzić będzie Ryszard Krajewski (na zdjęciu piąty z prawej). To najstarszy piłkarz Zagłębia, który grał w ekstraklasie (wówczas I liga), a z pewnością jeden z najstarszych w polskiej piłce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj o godz. 18:00 w Parafii p.w. św. Stanisława w Czeladzi odbędzie się Msza w intencji Zagłębia Sosnowiec, którą poprowadzi kapelan naszego klubu - Ks. Kan. Jarosław Wolski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dla kibiców Zagłębia mamy specjalną ofertę przed meczem z Piastem Gliwice, będą oni mogli nabyć gazetę meczową.Jej cena to 2 PLN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od najbliższego meczu Zagłębia Sosnowiec z Piastem Gliwice nastąpi zmiana organizacji ruchu pojazdów osób wjeżdżających i wyjeżdżających ze Stadionu Ludowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystkich kibiców zapraszamy na prezentację nowego Zagłębia. W najbliższą sobotę 21 lipca, w samo południe, nasi piłkarze i sztab trenerski pokażą się przed swoimi fanami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie wypożyczyło dwóch młodych pomocników. Patryk Mularczyk w najbliższym sezonie będzie występował w GKS-ie Bełchatów, z kolei Michał Kieca w Skrze Częstochowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgodnie z decyzją Departamentu Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, w 5. kolejce nasi piłkarze zagrają na Łazienkowskiej z Legią w sobotę 18 sierpnia o godz. 20:30.

CZYTAJ WIĘCEJ

W 3KOLORACH, klubowej kawiarni Zagłębia, odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której zaproszeni dziennikarze mogli poznać stan przygotowań zespołu do rozgrywek ekstraklasy. W jej trakcie podpisana została umowa przedłużająca współpracę klubu z dostawcą sprzętu sportowego, firmą Patrick.

CZYTAJ WIĘCEJ

Michael Heinloth, niemiecki obrońca, który zagrał w sparingu ze Ślęzą Wrocław, potrenuje z naszym zespołem do czwartku. Wówczas sztab trenerski zadecyduje o jego dalszych losach.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją ekstraklasy, sosnowiczanie pokonali Ślęzę Wrocław 2:1 (0:1). Za tydzień nasi piłkarze zmierzą się, już w oficjalnym spotkaniu o punkty, z Piastem Gliwice

CZYTAJ WIĘCEJ