Aktualności

Stolica Zagłębia Dąbrowskiego jest jednym z dziewięciu miast, z których będzie transmitowany finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miasto zmieni się w tak zwane centrum transmisyjne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Druga drużyna Zagłębia nie marnuje czasu i już jutro rozegra pierwszy mecz towarzyski. Na pierwszy ogień idzie RKS Grodziec.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu dzisiejszym została nawiązana współpraca z kolejnym klubem partnerskim. CKS Czeladź zwiąże się z Akademią im. Włodzimierza Mazura roczną umową, z możliwością prolongacji o kolejne lata.

CZYTAJ WIĘCEJ

O kilka słów poprosiliśmy Arkadiusza Najemskiego, który ostatnio leczył uraz. Jak sam już przyznaje jest gotowy do walki o pierwszy skład.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec po powrocie z przerwy świąteczno-noworocznej, ponownie oddali się w ręce trenera Artura Gołasia, który sprawdzał, czy aby na pewno każdy wywiązywał się z zadań jakie zostały powierzone przed urlopem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego odbędzie się XXIII Memoriał Włodzimierza Mazura. W tym roku przedsięwzięcie ma charakter wyjątkowy, gdyż biorą w nim udział drużyny z rocznika 2003. Przedstawiamy wspomnienia o tym wybitnym piłkarzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy czwartek (11 styczeń) o godzinie 17:30 w restauracji "3 kolory" odbędzie się otwarte spotkanie z kibicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Doczekaliśmy się naszych zawodników! Po dość długiej przerwie sosnowiczanie zameldowali się przy Kresowej 1 i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

CZYTAJ WIĘCEJ

15 lutego rozpoczną się rozgrywki trzeciego sezonu Halowej Ligi Zagłębiowskiej. Są jeszcze wolne miejsca w najlepszej lidze Zagłębia Dąbrowskiego!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak każdego roku uczcimy pamięć legendy Zagłębia Sosnowiec - Włodzimierza Mazura. Przed nami XXIII turniej, który odbędzie się 14 stycznia 2018 roku!

CZYTAJ WIĘCEJ