Aktualności

Zagłębie pokazało swoją słabszą stronę w Kielcach i z pewnością nikt nie będzie pozytywnie wspominał wydarzeń boiskowych z Koroną. Sosnowiczanie wyraźnie byli gorszą drużyną i przegrali 1:3. Honorowe trafienie dla Zagłębia zdobył Piotr Polczak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy do obejrzenia bramek i skrótu wyjazdowego meczu Zagłebia Sosnowiec. W Kielcach nasz zespół uległ Koronie 1:3, a jedyną bramkę zdobył Piotr Polczak.

CZYTAJ WIĘCEJ

W poprzedniej kolejce sosnowiczanie stracili zwycięstwo w ostatnich fragmentach potyczki z Górnikiem Zabrze. Tym razem było jeszcze gorzej. Sosnowiczanie rozpoczęli pościg za rywalem dopiero od stanu 0:2, a to okazało się zbyt dużym wyzwaniem na Arenie w Kielcach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wypowiedzi trzech zawodników z podstawowej jedenastki po meczu z Koroną Kielce. Zagłębie Sosnowiec przegrało na wyjazdowym spotkaniu 3:1. Jedyną bramkę dla zespołu zdobył Piotr Polczak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy po wygranej na Niwce w Pucharze Polski nadal pozostają na zwycięskim szlaku. Tym razem ofiarą naszej drugiej drużyny padł Sokół Orzech.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piątkowe popołudnie trzech reprezentantów pierwszej drużyny wraz z trenerem spędziło na Dniach Bohatera Domu w Leroy Merlin.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy weekend na boiskach nie zabraknie emocji. Wszystkie roczniki trenujące na co dzień w Akademii im. Włodzimierza Mazura zmierzą się z kolejnymi przeciwnikami o punkty w tabeli. Poniżej prezentujemy plan rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młody zawodnik z drugiego zespołu zameldował się na pierwszym treningu pod okiem Dariusza Dudka. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy, gdzie radzi sobie najlepiej i wyróżnia się wśród swoich rówieśników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nadciąga kolejna porcja emocji w 9. kolejce Lotto Ekstraklasy! Po zmianie lidera w poprzedniej serii na górze ligowej układanki nadal będzie wrzało. Nie inaczej będzie na dole, gdzie dwa ostatnie zespoły wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Tomasz Kwiatkowski będzie rozjemcą poniedziałkowego meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce i Zagłębiem Sosnowiec.40-letni arbiter z Warszawy po raz 7. w swojej karierze poprowadzi spotkanie z udziałem sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ