Aktualności

Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż wejściówek na sobotni mecz z GKS-em Jastrzębie. Pierwszy gwizdek tego spotkania o godz. 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Oglądamy bramki, jakie padły w Radomiu w meczu Radomiaka z Zagłębiem. To spotkanie 2:1 (1:0) wygrał Radomiak, a honorowego gola dla sosnowiczan zdobył Fabian Piasecki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie udała się Zagłębiu wyprawa do Radomia. Sosnowiczanie po raz pierwszy w historii ligowych potyczek przegrali z Radomiakiem, który wskoczył na fotel lidera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Radomiak wydaje się być idealnym rywalem dla Zagłębia, a przynajmniej tak mówi historia. Do tej pory sosnowiczanie zmierzyli się z ekipą z Radomia 10-krotnie i ani razu nie ponieśli porażki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak co tydzień, młodzi Zagłębiacy zmierzą się ze swoimi rówieśnikami w ligowych starciach. Z kim tym razem zagrają podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura?

CZYTAJ WIĘCEJ

Lato dobiega końca, a my wraz ze Stowarzyszeniem Podwórko, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji chcemy godnie je pożegnać. Serdecznie zapraszamy wszystkich już w najbliższą niedzielę na Stadion Ludowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miło nam poinformować, że aż siedmiu piłkarzy Akademii Zagłębia Sosnowiec z roczników 2007 oraz 2008 otrzymało powołania do reprezentacji ŚlZPN!

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 21 września Gramy dla Tomka. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią (w miejscu balonu) przy ulicy Kresowej 1 odbędzie się Turniej charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony dla walczącego z ciężką chorobą Tomasza Wiejachy.

CZYTAJ WIĘCEJ

W minionym tygodniu młodzieżowe drużyny Zagłębia Sosnowiec walczyły na ligowych boiskach. Jak zakończyły się spotkania z udziałem Zagłębiaków?

CZYTAJ WIĘCEJ

Reprezentacja Polski U-19 rozegrała dwa mecze towarzyskie, w których wystąpił piłkarz Zagłębia Kacper Radkowski. W spotkaniu z Armenią Kacper wszedł na boisko dopiero w końcówce, z kolei w potyczce z Gruzją, rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

CZYTAJ WIĘCEJ