Aktualności

Prezentujemy bramki i skrót meczu w Gdyni, gdzie Zagłębie przegrało 0:2. Mimo porażki nasz zespół nie musi się wstydzić, gdyż zaprezentował ambitną postawę. Dodatkowo, praktycznie całą drugą połowę grał w 10-tkę po czerwonej kartce dla Piotra Polczaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Komisja Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Trenerzy Kadry ŚZPN po raz kolejny wyróżnili zawodnika naszej Akademii z rocznika 2007. Kacper Mironowicz weźmie udział w konsultacji selekcyjnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po 4 latach gry w Zagłębiu Sosnowiec Żarko Udoviczić zmienia klub. W nowym sezonie będzie reprezentował barwy Lechii Gdańsk. Żarko dziękujemy Ci za te dynamiczne akcje na lewym skrzydle i bezcenne gole, którymi czarowałeś Klub i kibiców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Reprezentacja naszych klubów partnerskich oraz klubów współpracujących z Zagłębiem Sosnowiec wygrała międzynarodowy turniej LANDEK CUP 2019. Zespół z rocznika 2008, grający pod szyldem Zagłębia Dąbrowskiego, okazał się najlepszy w stawce 48 drużyn z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Przed nami kolejny weekend ligowych pojedynków młodzieży Zagłębia Sosbowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bartosz Frankowski z Torunia będzie rozjemcą piątkowego meczu Lotto Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia i Zagłębiem Sosnowiec.. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowane w stacji Eurosport2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzieżowe rozgrywki ligowe trwają w najlepsze. Zagłębiacy wciąż walczą z pełnym zaangażowaniem o ligowe punkty. Kto zasilił ligowe konto?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy w minionym tygodniu rozegrali trzy spotkania na przestrzeni tygodnia, w którym zgarnęli dwa zwycięstwa i raz w efektywnym stylu podzielili się punktami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu 2018/2019 Lotto Ekstraklasy sosnowiczanie muszą pogodzić się ze spadkiem swojej drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. Wprawdzie Zagłębie do bezpiecznego miejsca traci osiem punktów, lecz wrocławianie zmierzą się w bezpośrednim starciu z zespołem Arki Gdynia. To oznacza, że Zagłębie w razie ewentualnych zwycięstw w ostatnich trzech meczach nie zagwarantuje sobie bezpiecznej lokaty na koniec sezonu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W Sosnowcu padło aż 6 goli, jednak cieszyli się tylko wrocławianie, którzy wygrali 4:2. Żegnając się z Lotto Ekstraklasą oglądamy bramki, które padły na Stadionie Ludowym, jak również skrót spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ