Aktualności

Podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura już rozpoczęli turniejowe zmagania. Drużyna trenera Łukasza Walczaka z rocznika 2009 wystąpiła w Czarni Cup 2019.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młody, zdolny, utalentowany. Wiele pochwał zebrał młody gracz, który na pół roku zasilił naszą ofensywę. 20-letni Olaf Nowak będzie przebywał w Sosnowcu na zasadzie wypożyczenia z Zagłębia Lubin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adam Banasiak nie jest już piłkarzem Zagłębia. Jego kontrakt z sosnowieckim klubem został rozwiązany za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naszym nowym graczem został Olaf Nowak. Piłkarz występujący na pozycji napastnika związał się z Zagłębiem półrocznym kontraktem na zasadzie wypożyczenia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zarząd Zagłębia informuje, że Alexandre Cristovao nie jest już piłkarzem sosnowieckiego klubu. Kontrakt z zawodnikiem został rozwiązany za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Król strzelców ligi gruzińskiej jest już po pierwszych treningach w zagłębiowskim klubie. - Mój cel główny to pomoc drużynie, by Zagłębie utrzymało się w ekstraklasie - przyznaje w rozmowie z oficjalną stroną klubu Giorgi Gabedava.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od treningu na boisku pod balonem piłkarze Zagłębia rozpoczęli przygotowania do kolejnej fazy rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Na pierwszym treningu zameldowało się 21 zawodników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym dyrektorem sportowym Zagłębia Sosnowiec został Robert Tomczyk. Dotychczas pełniący tę funkcję Robert Stanek zrezygnował ze stanowiska.

CZYTAJ WIĘCEJ

W poniedziałkowe popołudnie po raz pierwszy w nowym roku sztab trenerski Zagłębia spotka się z piłkarzami. Na początek czekają drużynę treningi na własnych obiektach i testy wydolnościowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz podstawowy bramkarz już nie może się doczekać pierwszych treningów, a przede wszystkim powrotu do ligowych spotkań. - Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszyscy idziemy na wojnę! - mówi oficjalnej stronie Zagłębia Dawid Kudła.

CZYTAJ WIĘCEJ