Aktualności

W niedzielę na spotkanie Zagłębia można dostać się darmowym autobusem, który kończy swój kurs na Stadionie Ludowym. Jeden z autobusów swoją trasę zaczyna z zajezdni w Dąbrowie Górniczej, a dwa wyjadą z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po kolejnym pracowitym tygodniu treningowym nasi podopieczni wyjdą na murawy i zawalczą o punkty w tabeli. Przedstawiamy rozkład meczowy na najbliższe dni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cała 12 kolejka Nice I Ligi została już rozegrana. Ostatnia środa przyniosła nam wiele emocji. Co najważniejsze podopieczni Dariusza Dudka mocno chwycili pełną pulę punktów i przypisali ją do swojego dorobku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiaku! Jeżeli ominął Cię fantastyczny mecz z Chrobrym to masz szansę na rehabilitację już w najbliższą niedzielę. Piłkarze mogą wiele zawdzięczać kibicom, którzy do samego końca wspierali ich głośnym dopingiem. W niedzielę liczą na powtórkę, ale z podwójną siłą!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ponownie nasi zawodnicy z Akademii im. Włodzimierza Mazura otrzymali powołania do kadry.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeszcze zbyt wiele nie można powiedzieć po kapitalnym spotkaniu na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Zagłębie po ciężkim meczu zgarnia trzy punkty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiara do zwycięstwa poprowadziła nas! Dzięki pomocy kibiców i ogromnej determinacji piłkarzy do ostatniego gwizdka Zagłębiacy uporali się z Chrobrym Głogów!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 seria gier w większości przypadków nie odbyła się w planowym terminie. Powodem takiej decyzji były powołania na mecze młodzieżowej kadry narodowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za nami kolejny weekend pełen wrażeń. Nasi podopieczni spisali się ,,w kratkę''. Przedstawiamy wyniki wszystkich roczników trenujących w Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

273 minuty rozegrali zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu do zespołów występujących od III ligi do klasy okręgowej. Wszystkie drużyny, w których występują zawodnicy naszego klubu w tym tygodniu zdobyły punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ