Aktualności

Wiadomo już, że pierwszy mecz w Fortuna 1 Lidze rozegramy w sobotę 27 lipca o godz. 18:00. Dodajmy, że będzie to ulubiona godzina spotkań Zagłębia na Stadionie Ludowym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie rozegrali drugi sparing będąc na obozie przygotowawczym przed rozpoczęciem sezonu w Fortuna 1 ligi 2019/2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

- Spadek z ekstraklasy zawsze wiąże się z prawdziwym trzęsieniem ziemi w klubach. Zagłębie Sosnowiec właśnie tego doświadcza. Obecna koncepcja budowy drużyny w Sosnowcu to precyzyjny plan rozpisany na 2 lata - możemy przeczytać na 1liga.org - oficjalnym portalu Fortuna 1 ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyszedł czas, by podsumować ligowe zmagania drużyn Akademii im. Włodzimierza Mazura. W pierwszej części przyglądamy się drużynom od Juniora do Trampkarza.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 6 czerwca na obiekcie MOSiR Stadion Ludowy w Sosnowcu (ulica Kresowa 1) odbędą się Mistrzostwa Śląska w Rugby na plaży seniorów. Imprezę organizuje Rugby Klub Koliber Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 6 lipca nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie sparingowe w trakcie zgrupowania w Wodzisławiu Śląskim. Rywalem Zagłębia będzie MFK Frýdek-Místek, a sparing rozpocznie się o godz. 11:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po sparingowym meczu z FK Fotbal Trinec, poprosiliśmy o komentarz Patryka Małeckiego, jednego z wielu nowych graczy Zagłębia: - Z trzech naszych sparingów ten trzeci był zdecydowanie najlepszy - twierdzi popularny "Mały".

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy rozegrali swój pierwszy mecz towarzyski na obozie w Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim. W konfrontacji z FK Fotbal Trinec (czeska II liga) nasz zespół wyszedł zwycięsko wygrywając 2:1 (1:0).

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec pozyskało nowego sponsora, którym została firma PowerJobs. To agencja pracy świadcząca usługi z zakresu pracy tymczasowej oraz rekrutacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi piłkarze przebywają na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim, gdzie od poniedziałku przygotowują się do nowego sezonu Fortuna 1 ligi. W środę o godz. 11:00 na boisku w ośrodku Gosław Sport Center (ul. Cisowa 6, Wodzisław Śląski) zmierzą się z FK Fotbal Třinec.

CZYTAJ WIĘCEJ