Aktualności

Pięć kolejek za nami, spokojnie można powiedzieć, że początek sezonu 2017/18 jest niezwykle ciekawy. Ponownie wszyscy jesteśmy zgodni - Nice 1 Liga jest pełna niespodzianek, zwrotów akcji, a dodatkowo, co wyraźnie się klaruje, każdy może wygrać z każdym. Poprzednie pojedynki to historia, nowy mecz - to biała kartka papieru, którą każdy zespół dla siebie chce wypełnić w najjaśniejszych barwach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas meczu z Puszczą Niepołomice radość na trybunach Stadionu Ludowego dał Patryk Mularczyk, a dokładniej jego premierowe trafienie w barwach Zagłębia. Była to jedyna bramka w meczu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiele osób zapamięta ten mecz na długo, lecz najbardziej utkwi w pamięci trenerowi Dariuszowi Dudkowi i Patrykowi Mularczykowi. Nasz nowy szkoleniowiec to zwycięstwo będzie miło wspominać, ponieważ był to jego debiut na ławce trenerskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dodatkowy piłkarz Zagłębia Sosnowiec z rocznika 2006 znalazł się na liście powołanych na Turniej Piłki Nożnej im. Zbigniewa Oszka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na kolejne emocje związane z Nice 1 Ligą nie musimy czekać do kolejnego weekendu. Piąta seria gier zaplanowana jest na środek tygodnia, a już w najbliższą środę serdecznie zapraszamy na Stadion Ludowy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarz naszego klubu otrzymał powołanie na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-20.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec został trener Dariusz Dudek, dodatkowo w sztabie szkoleniowym doszło do kilku zmian.

CZYTAJ WIĘCEJ

W środę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wakacje mają się ku końcowi co oznacza, że rozgrywki wznawiają niższe ligi, w których szansę na boiskowe obycie i minuty spędzone na murawie mają młodzi piłkarze. W tym sezonie dziewięciu zawodników z naszego klubu udało się na transfery czasowe. Raz w tygodniu będziemy podsumowywać ich występy i poczynania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy obszerny wywiad z nowym trenerem Zagłębia Sosnowiec - Dariuszem Dudkiem.

CZYTAJ WIĘCEJ