Aktualności

Dzisiaj o godz. 17.30 nasz zespół zmierzy się ze Ślęzą Wrocław i będzie to ostatni sparing podopiecznych Dariusza Dudka przed inauguracją ekstraklasy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najstarsi podopieczni Akademii im. Włodzimierza Mazura rozpoczęli pracę już 10 lipca. Po tygodniu testów oraz treningów 53 zawodników oraz 6 trenerów wyjechało na obóz do Wodzisławia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie kończą przygotowania do nowego, jakże ważnego dla nich sezonu. O ciężkich treningach, grach kontrolnych i rosyjskim Mundialu mówi poniżej Tomasz Nowak, kapitan Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

W swoim przedostatnim sparingu przed inauguracją ekstraklasy, nasz zespół zremisował z Koroną w Kielcach 1:1 (0:0). Bramkę dla sosnowiczan w 84. minucie strzelił Vamara Sanogo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rafał Makowski nie jest już piłkarzem sosnowieckiego klubu. 21-letni defensor rozwiązał z Zagłębiem kontrakt za porozumieniem stron

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni trenera Dariusza Dudka, po zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim, sparingu z Karpatami Lwów i krótkim odpoczynku, wrócili do normalnego rytmu treningowego. - Od piątku będziemy się przygotowywać według mikrocyklu startowego informuje nas szkoleniowiec sosnowiczan.

CZYTAJ WIĘCEJ

3-letni kontrakt z naszym klubem podpisał Piotr Polczak. To czwarty nabytek Zagłębia w letnim okienku transferowym. Wcześniej z sosnowieckim klubem związali się: Junior Torunarigha, Dejan Vokić i Mello.

CZYTAJ WIĘCEJ

Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA opublikował terminarz 4. kolejki. A w niej nasi piłkarze zagrają w Poznaniu z Lechem w niedzielę 12 sierpnia o godz. 18:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Środkowy napastnik Zagłębia spokojnie przygotowuje się do nowego sezonu, nie zważając na to, że przybywa mu konkurentów. - Na treningach staram się dawać z siebie wszystko, walczyć o pierwszy skład zaznacza Szymon Lewicki.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielny poranek gościliśmy na Stadionie Ludowym Roberta Ćwiklińskiego. Zagłębie postanowiło pomóc temu niezwykłemu człowiekowi, który zbiera pieniądze na remont Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. Podczas spotkania przekazaliśmy, jako klub meczową koszulkę z podpisami całej drużyny, która później trafi na aukcję.

CZYTAJ WIĘCEJ