Aktualności

Kolejni z naszych młodych Zagłębiaków dołączyli do najlepszej grupy w swoim województwie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a do grona naszych sponsorów dołączyła firma Eberspächer, która zajmuje się układami wydechowymi, systemami ogrzewania i klimatyzacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nawrót minusowych temperatur spowodował odwołanie wielu meczy ligowych podopiecznych, którzy na co dzień trenują w Akademii im. Włodzimierza Mazura. Pomimo zimowej aury, pięć roczników wyszło na murawy i rywalizowało o punkty w tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy rozgrywali mecz w ekstremalnie trudnych warunkach w Niepołomicach, choć o usprawiedliwieniu nie ma mowy. Obie ekipy musiały zmierzyć się z zalegającym śniegiem, który zasypał zieloną murawę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni trenera Łukasza Nadolnego w niedzielne popołudnie podejmowali na sosnowieckim boisku zespół z Łaz. Mimo problemów w pierwszej połowie, Zagłębiacy zwyciężyli w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej 2:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie rozegrali swój pojedynek w mroźnych warunkach i zremisowali z Puszczą Niepołomice 1:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi trenerów Dariusza Dudka (Zagłębie) oraz Tomasza Tułacza (Puszcza).

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomimo ogromnego mrozu trybuna gości wypełniła się niemal po brzegi i przez całe 90 minut piłkarze mogli liczyć na głośny doping swoich fanów. Ostatecznie w Niepołomicach zwycięzcy nie wyłoniono.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prawie wszystkie roczniki pracujące w Akademii im. Włodzimierz Mazura zakończyły swoje przygotowania do rundy wiosennej. Już w najbliższych dniach będą walczyć o punkty w meczach ligowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

To już ostatni tydzień przygotowawczy dla podopiecznych trenera Grzegorza Bąk. Pierwszy mecz rundy wiosennej piłkarze z rocznika 2003 rozegrają w Knurowie.

CZYTAJ WIĘCEJ