Aktualności

Drużyna rezerw rozegrała ostatni mecz w klasie okręgowej. Jak wyglądały jesienne spotkania w wykonaniu naszych zawodników? Jak trener Mariusz Strojczyk ocenia pierwszą część sezonu? Co czeka naszych podopiecznych przed zasłużoną przerwą?

CZYTAJ WIĘCEJ

To był bardzo emocjonujący weekend dla podopiecznych Akademii Zagłębia. Murawa zweryfikowała przyszłość kilku naszych drużyn. Mamy na koncie piękne awanse, ale niestety nie obyło się bez przykrych akcentów... Co działo się na boiskach?

CZYTAJ WIĘCEJ

Do Sosnowca przyjechała Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie, aby zmierzyć się w bezpośrednim meczu z drugim zespołem Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie dołożyli do swojego dorobku kolejne występy na poziomie od II do IV ligi. Cieszyć mogą się nasi zawodnicy wypożyczeni do IV ligi, ponieważ każda drużyna zgarniała komplet punktów. Pecha miał Dariusz Bernaś w bezpośrednim starciu z RKS-em Grodziec, gdzie lepszy okazał się Łukasz Błach i Maciej Wnuk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Powołany niedawno do życia Klub Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębia Sosnowiec rośnie w siłę. Jego członkowie mają za sobą pierwszy mecz wyjazdowy, a przed nimi rejestracja sądowa Stowarzyszenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Delegacja Zagłębia Sosnowiec złożyła wiązankę kwiatów w kolorze klubowym pod słynnym obeliskiem znajdującym się w tzw. Trójkącie Trzech Cesarzy. Wizyta w tym historycznym miejscu była jedną z form uczczenia Święta Niepodległości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie nie popisali się w wyjazdowej potyczce z Wisłą Płock. Przed meczem o wskazanie bezwzględnego faworyta było ciężko, jednak boisko zweryfikowało, że gospodarz był zdecydowanie lepszy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy filmowy zapis bramek jakie padły w Płocku, jak również skrót meczu. Zagłębie przegrało 0:2 bardzo ważny mecz z tamtejszą Wisłą, a gole zdobyli: Brazylijczyk Ricardinho i Dominik Furman z rzutu karnego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 18. kolejki Ekstraklasy. Zagłębie swój mecz wyjazdowy z Pogonią Szczecin rozegra w sobotę 8 grudnia o godz. 15:30 i będzie on transmitowany w stacji nSport+

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarze Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura na 2019 rok są już dostępne. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby naszych juniorskich drużyn.

CZYTAJ WIĘCEJ