Aktualności

Nadszedł czas, kiedy trenerzy poszczególnych roczników dostaną informacje dotyczące sprawności swoich podopiecznych po świątecznym odpoczynku. Testy odbędą się na hali IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica.

CZYTAJ WIĘCEJ

Za chwil kilka pożegnamy 2017 rok. Rok, który dla całego Zagłębia Dąbrowskiego był przechodzony ze zmiennym szczęściem. Była radość, były łzy. Niepewność, która codziennie nam wszystkim doskwierała i zadawała pytanie - jak to będzie w kolejnym sezonie z nową, całkowicie zmienioną drużyną?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sto jedenaście lat minęło jak jeden dzień, już bliżej jest niż dalej, o tym wiesz. Rok 2017 wychodzi na ostatnią prostą, więc na finiszu wypada nam zsumować mijające 365 dni. Już za kilka godzin Zagłębie zacznie pisać nową historię z okazji 112. lat istnienia klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ

W zeszły piątek Raków Częstochowa zorganizował turniej w grę FIFA 18 w ramach jednej z atrakcji piłkarskiej gwiazdki. Turniej składał się z dwóch kategorii. W pierwszej - open udział wziąć mógł każdy uczestnik imprezy, druga część należała do profesjonalnych e-sportowców, a wśród nich był Mateusz Wontroba reprezentujący barwy Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zanim jeszcze zasiądziemy do tradycyjnej wieczerzy, połamiemy się opłatkiem i zaczniemy pałaszować dania, chcielibyśmy się podzielić wynikami konkursu "Powieś proporczyk na choinkę".

CZYTAJ WIĘCEJ

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia piłkarze, trenerzy, pracownicy Zagłębia S.A. życzą pogody ducha, optymizmu oraz radosnego czasu spędzonego w gronie najbliższych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Drugi rok z rzędu przygotowaliśmy dla naszych kibiców kolędę w wykonaniu naszych piłkarzy. Tym razem wybór padł na radosny utwór: "Przybieżeli do Betlejem", a za mikrofonami stanęli Adam Banasiak, Arkadiusz Jędrych, Robert Sulewski oraz Patryk Mularczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniach 15-17.12.2017, odbył się największy otwarty polski turnieju futsalowy Heiro CUP, który zgromadził międzynarodową obsadę złożoną z ponad 30 drużyn. Zespół Zagłębia, który debiutował na tym turnieju okazał się czarnym koniem rozgrywek zdobywając srebrne medale HEIRO CUP 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. W głośnikach już od dawna rozbrzmiewa Last Christmas, a domy wypełniają się zapachem choinki i pierników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeśli chcesz zakładać trykot piłkarski z własnym nazwiskiem i numerem, poczuć emocje związane z zieloną murawą to dobrze trafiłeś! Cały czas trwa nabór do Akademii im. Włodzimierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ