HokejPiłka nożna

Aktualności

Nowym sponsorem oraz członkiem Zagłębie Sosnowiec Business Club została sosnowiecka firma WIMAR. Jej właściciele od prawie 40 lat są wiernymi kibicami naszego klubu. Witamy na pokładzie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy szkoleniowiec Zagłębia ma za sobą 3 tygodnie pracy z zespołem. - Ja przede wszystkim lubię równowagę i harmonię w szatni - przedstawia swoje credo trenerskie Krzysztof Dębek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jan Ciszewski to bez wątpienia najbardziej znany komentator sportowy, chłopak z Sosnowca, który dzisiaj skończyłby 90 lat. Umarł stanowczo za wcześnie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telewizja Polsat ustaliła terminy meczów 26. i 27. kolejki Fortuna I ligi, które będą transmitowane na sportowych kanałach Polsatu. Pozostałe spotkania ligowe będzie można obejrzeć na platformie Ipla TV.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższy wtorek 26 maja wznawia rozgrywki Halowa Liga Zagłębiowska imieniem Tomasza Wiejachy. Przypomnijmy, że 10 marca sezon został zawieszony z powodu pandemii koronawirusa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec trenują intensywnie przed ligowym starciem z GKS-em Tychy, do którego dojdzie 4 czerwca o godz. 20:40. To spotkanie kibice będą mogli obejrzeć w telewizji Polsat Sport.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rafał Grzelak niczego nie owija w bawełnę. - Mamy bardzo mocny zespół i na 12 meczów w sezonie zasadniczym jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo punktów - deklaruje doświadczony obrońca Zagłębia, który mocno wierzy w baraże o ekstraklasę.

CZYTAJ WIĘCEJ

- Mój wujek ma bardzo napięty grafik, ale możliwe, że przyjedzie kiedyś do Sosnowca, aby zobaczyć na żywo jak trenuję i gram - przyznaje w Przeglądzie Sportowym Quentin Seedorf, holenderski obrońca Zagłębia, który chciałby w Sosnowcu rozwijać swoje umiejętności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rośnie natężenie treningów i gier wewnętrznych, piłkarze Zagłębia ćwiczą intensywnie przed meczem wyjazdowym z GKS-em Tychy, który zostanie rozegrany 4 czerwca o godz. 20:40.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie wyjazdowe Zagłębia z GKS Tychy w ramach 23. kolejki odbędzie się 4 czerwca o godz. 20:40. W tym dniu nasi piłkarze wznowią rozgrywki Fortuna I Liga.

CZYTAJ WIĘCEJ