Aktualności

Mamy dla naszych kibiców jak zawsze listę autobusów, które będą dostępne podczas spotkania Zagłębia w najbliższą sobotę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ze względu na to, że ostatnie dwa spotkania w tej rundzie są o najwyższą stawkę, przygotowaliśmy dla naszych kibiców promocję. Przy zakupie dwóch biletów - na mecz z Podbeskidziem oraz z GKS-em Tychy, każdy otrzyma zniżkę 20% na cały asortyment sklepu FanStore.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi adepci piłki nożnej trenujący na co dzień w Akademii Zagłębia w ubiegły weekend rozegrali kolejne mecze rundy wiosennej. Podczas rozgrywanych spotkań nie brakowało emocji oraz determinacji. Poniżej prezentujemy krótkie relacje.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy linki do skrótów rozegranych spotkań w Nice 1. Liga. Zagłębiacy odprawili Stomil Olsztyn 2:0 na wyjeździe i awansowali na pozycję wicelidera rozgrywek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Liga wkracza w decydującą fazę i już zza zakrętu widać pierwszych kandydatów do pójścia na wyższy szczebel rozgrywkowy. Za nami kolejna kolejka, która odkryła kolejne karty.

CZYTAJ WIĘCEJ

567 minut spędzili zawodnicy wypożyczeni z naszego klubu na boiskach od II ligi do klasy okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczny Akademii im. Włodzimierza Mazura otrzymał powołanie na mecz rocznika 2004 U-14. Spotkanie pomiędzy Śląskim ZPN-em, a Dolnośląskim ZPN-em odbędzie się 23.05 o godz. 12:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Do końca rundy wiosennej zostały już tylko trzy spotkania, z czego dwa rozegrane zostaną na Stadionie Ludowym. Już w najbliższą sobotę do Sosnowca przyjedzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Początek meczu o godz. 18:00. Zapraszamy do kupowania biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po zremisowanym spotkaniu z Tęczą Błędów, zespół rezerw udał się do Miasteczka Śląskiego, aby zmierzyć się na boisku z tamtejszą Odrą. Do Sosnowca udało się przywieźć punkt. Podopieczni trenera Łukasza Nadolnego zremisowali 2:2.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy multimedia z fantastycznego meczu wyjazdowego, gdzie Zagłębie zagrało na medal i wygrało 2:0.

CZYTAJ WIĘCEJ