Aktualności

Już w sobotę Zagłębie zmierzy się w arcyważnym pojedynku z Miedzią Legnica. Dla obu zespołów liczy się tylko zwycięstwo w kontekście dalszej batalii o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wyjazdowe spotkanie z Miedzią Legnica, które zostanie rozegrane w najbliższą sobotę o godzinie 15:30 będzie można obejrzeć na ekranie telewizora w klubowej restauracji 3Kolory.

CZYTAJ WIĘCEJ

Drużyny Akademii im. Włodzimierza Mazura spędziły weekend na boiskach. Zagłębiacy z pełnym zaangażowaniem walczyli o punkty w swoich ligach.

CZYTAJ WIĘCEJ

W trakcie ostatniej przerwy ligowej Sebastian Milewski zagrał 45 minut w meczu reprezentacji Polski, która wygrała na wyjeździe z Anglią 3-1 (2-0) w ramach turnieju Elite League. - To był dla mnie i kolegów z drużyny bardzo pożyteczny mecz - przyznaje defensywny pomocnik Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gościć w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 to czysta przyjemność. Młodzi uczniowie włożyli wiele wysiłku w każde ćwiczenia jakie przygotował dla nich Tomasz Nawotka i Mateusz Cichocki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół rezerw Zagłębia rozegrał drugie spotkanie ligowe. Niestety, tym razem nastroje po meczu nie są pozytywne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciele pierwszej drużyny Zagłębia pojawili się w miniony piątek oraz sobotę w Designer Outlet Sosnowiec. W ramach akcji Zakupy na start klienci sklepu mogli zmierzyc się z naszymi zawodnikami m. in. w piłkarzykach czy w żonglowaniu piłką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trójka naszych zawodników wypożyczonych do II ligi musiała obejść się smakiem o komplet punktów z ostatnich ligowych potyczek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siódemka okazała się szczęśliwą liczbą dla Oldbojów Zagłębia, którzy zajęli pierwsze miejsce w VII Turnieju Gwiazd Józefa "Gały" Gałeczki i Zbigniewa "Myszki" Mygi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po sparingowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice trener Zagłębia Valdas Ivanauskas nie miał zadowolonej miny. Mimo, że końcowy wynik nie był najważniejszą sprawą, to jednak szkoleniowiec spodziewał się więcej po grze swoich podopiecznych.

CZYTAJ WIĘCEJ