Aktualności

Antoni Kulawiak znów został doceniony przez Śląski Związek Piłki Nożnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W najbliższą niedzielę nasz zespół zmierzy się na Stadionie Ludowym (godz. 15:30) ze Śląskiem Wrocław. Rozjemcą tego meczu będzie Paweł Raczkowski z Warszawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na zakończenie długiego weekendu majowego do Sosnowca przyjedzie drużyna z Wrocławia. Pierwszy gwizdek meczu ze Śląskiem już w najbliższą niedzielę o 15:30. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek na to spotkanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

3-letnim kontraktem związał się z sosnowieckim klubem Roman Janicki. - Chciałbym się cały czas rozwijać, być lepszym piłkarzem - mówi oficjalnej stronie Zagłębia jego wychowanek.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę o godz. 15:30 rozpocznie się mecz ze Śląskiem Wrocław. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie polecamy poniższy informator, dzięki któremu będzie można poznać ważniejsze kwestie logistyczne i organizacyjne związane z tym spotkaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec dołączyło do akcji "Stadiony bez barier" przeprowadzanej w ramach Tygodnia bez barier" oraz Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie w najbliższą niedzielę zmierzą się na Stadionie Ludowym o godzinie 15:30 ze Śląskiem Wrocław. Wszystkich zainteresowanych tym meczem zapraszamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaczyna się piłkarska majówka z udziałem młodych zawodników Zagłębia. Z kim zmierzą się piłkarze naszej Akademii?

CZYTAJ WIĘCEJ

To był niemal wymarzony tydzień młodzieżowego futbolu z udziałem drużyn naszej Akademii. Dawno nie mieliśmy tak wielu powodów do radości!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sympatyków Zagłębia Sosnowiec informujemy, że w dniach 1-3 maja Sklep Kibica i restauracja klubowa "3Kolory" będą nieczynne.

CZYTAJ WIĘCEJ