Aktualności

Przedstawiamy wypowiedzi naszych zawodników po zremisowanym spotkaniu z Górnikiem Zabrze (1:1).

CZYTAJ WIĘCEJ

Trzydniowy Turniej im. Gerarda Cieślika zakończył się dla podopiecznych Piotra Tomsi na ćwierćfinale. Przedstawiamy kilka słów trenera, który odnosi się do gry swojego zespołu oraz organizacji turnieju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas każdego meczu na Stadionie Ludowym nasi kibice mogą korzystać z aplikacji Food&Fun. Koniec z kolejkami w punktach gastronomicznych na naszym stadionie. Ekstraklasa także w gastronomii!

CZYTAJ WIĘCEJ

Złapaliśmy jeszcze Michała Kiecę, który wraca z dalekiej podróży z Wejherowa. Drużyna Skry wygrała pierwszy mecz na wyjeździe, a nasz wychowanek w bagażu podręcznym zabrał arcyważne trafienie dla częstochowian.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie kolejny swój sprawdzian w klasie okręgowej rozegrali na boisku w Miedarach. Do udanych nikt tego starcia nie będzie mógł zaliczyć. Nasz zespół strzelił dwie bramki, lecz na gospodarzy było to zdecydowanie za mało.

CZYTAJ WIĘCEJ

W bogatą historię spotkań Zagłębia z Górnikiem wpisana jest nie tylko rywalizacja o ligowe punkty, ale także honor i prestiż. Jeśli sosnowiczanie zapiszą na koncie drugie zwycięstwo w tym sezonie, wyprzedzą w tabeli utytułowanego rywala.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi piłkarze trenujący na co dzień pod okiem trenerów Akademii im. Włodzimierza Mazura jak co tydzień wyjdą na boiska walczyć o punkty. Poniżej prezentujemy terminarz na najbliższy weekend.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj do treningów z jedynką dołączył Roman Janicki, wychowanek Akademii Zagłębia im. Włodzimierza Mazura. Młody zawodnik z rocznika 2000 występował w ostatniej rundzie w klasie okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniu 17.09 na obiektach Zagłębia odbędzie się turniej organizowany przez Ekstraklasa S.A., w którym udział weźmie 16 drużyn podzielonych na 4 grupy. Zespoły będą z rocznika 2007.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na porannym treningu pierwszego bloku Akademii im. Włodzimierza Mazura ponownie pojawili się zawodnicy pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec. Zabrakło rocznika 2003, z powodu dzisiejszego meczu ze Stadionem Śląskim Chorzów.

CZYTAJ WIĘCEJ