HokejPiłka nożna

Aktualności

Środkowy napastnik Zagłębia jest już po operacji uszkodzonego stawu kolanowego lewej nogi. Michał Góral poddał się operacji w klinice Galen w Bieruniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj 58. urodziny obchodzi Jan Urban. Ten znakomity piłkarz, 3-krotny mistrz Polski i reprezentant kraju, właśnie z Zagłębia wystartował do wielkiej kariery.

CZYTAJ WIĘCEJ

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wspólnie z Ekstraklasą S.A. przygotował ramowy terminarz rozgrywek Totolotek Pucharu Polski, PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi oraz drugiej ligi do końca sezonu 2019/2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

24-letni napastnik Zagłębia, Rubio w rundzie wiosennej Fortuna I Liga miał okazję wystąpić w dwóch spotkaniach strzelając dwa gole. Ma jednak ochotę na znacznie więcej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zgodnie z decyzją PZPN, piłkarze Zagłębia wznowili treningi drużynowe. Przed zajęciami życzenia urodzinowe odebrał Grzegorz Buczek, zasłużony "maser" sosnowiczan, który skończył 55 lat. Wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrowia!

CZYTAJ WIĘCEJ

PZPN poinformował, że zgodnie z decyzjami prezesów poszczególnych wojewódzkich związków piłki nożnej wszystkie rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych, a także rozgrywki młodzieżowe zostały odwołane.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 przeprowadzonych w klubach Fortuna 1. Ligi. Zgodę na treningi w grupach od 9 maja uzyskały Zagłębie Sosnowiec, Chojniczanka Chojnice, GKS Tychy, Odra Opole i Stomil Olsztyn.

CZYTAJ WIĘCEJ

21-letni pomocnik Zagłębia już nie może się doczekać wznowienia rozgrywek Fortuna I Ligi. - Wszyscy jesteśmy optymistycznie nastawieni do przyszłości - zaznacza Patryk Mularczyk.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od poniedziałku sztab trenerski Zagłębia pracuje w nowym składzie. Oprócz prezentowanego już wcześniej Krzysztofa Dębka i współpracującego z nim Łukasza Matusiaka znalazł się w nim kolejny asystent Tomasz Grudziński.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dokładnie 42 lata temu Zagłębie Sosnowiec zdobyło czwarty w historii Puchar Polski, pokonując na Stadionie Śląskim Piasta Gliwice 2:0. To ostatni taki wielki sukces klubu, który przypominamy w detalach...

CZYTAJ WIĘCEJ