Aktualności

Na mecz Zagłębia w najbliższą środę z Chrobrym Głogów można dostać się darmowym autobusem z PKM Sosnowiec. Jeden autobus wyjedzie z zajezdni w Dąbrowie Górniczej, a dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cała trzynasta kolejka rozegrana została w miniony weekend. Oczywiście nie zabrakło emocji i nagłych zwrotów akcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Piłkarze prowadzeni przez Łukasza Nadolnego odnieśli triumf na bocznym boisku Stadionu Ludowego. Zagłębiacy weszli na dobrą ścieżkę, z której ani im się śni schodzić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przybliżamy jeszcze szczegóły z meczu w Bytowie w postaci multimediów. Sosnowiczanie nadal nie wygrywają na terenie rywala i wracają z jednym "oczkiem".

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy zostawili wiele serca i zaangażowania na boisku w starciu w Bytowie. Był to szósty wyjazdowy mecz naszego zespołu. Do tej pory smaku zwycięstwa w roli gości nie udało się zasmakować.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczny Akademii im. Włodzimierza Mazura został powołany na mecz z Dolnośląskim ZPN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczny Akademii Zagłębia, Daniel Dąbrowski (2003) przypieczętował zwycięstwo Reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej U-15 w bardzo ważnym spotkaniu z Opolskim ZPN-em w ramach fazy grupowej Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą sobotę podopieczni Dariusza Dudka wyjadą w daleką podróż do Bytowa w poszukiwaniu pierwszych trzech punktów w roli gości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na inaugurację lekcji WF-u z Zagłębiem Martin Pribula odwiedził Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu, aby przeprowadzić zajęcia ruchowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi podopieczni z Akademii Zagłębia już od jutra rozpoczną zmagania ligowe. Przedstawiamy harmonogram na kolejne dni.

CZYTAJ WIĘCEJ