Aktualności

Piłkarze Zagłębia zdobyli do tej pory 9 goli, z czego 5 na wyjeździe, a 4 u siebie. Na czele listy strzelców znajduje się 3 zawodników, którzy mają na koncie po 2 trafienia.

CZYTAJ WIĘCEJ

W zdrowym ciele zdrowy duch!

CZYTAJ WIĘCEJ

Rezerwa Zagłębia miała pracowity weekend. W sobotę drugi zespół sosnowiczan wzmocniony kilkoma graczami z kadry pierwszej drużyny przegrał 1:2 w towarzyskim spotkaniu z Beskidem Andrychów. Dzień później przyszła porażka 1:4 ze Szczakowianką w walce o punkty Klasy Okręgowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po zwycięstwie w Olsztynie wydawało się, że sosnowiczanie wstąpili na zwycięską ścieżkę. Ale w meczu z beniaminkiem z Bełchatowa powróciły stare błędy i skończyło się na remisie 1:1.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze zajęcia ruchowe w roku szkolnym 2019/2020 przeprowadziliśmy w Szkole Podstawowej nr 25 im. Juliusza Słowackiego. Nieco zmieniony WF z Zagłębiem bardzo podobał się podopiecznym klasy szóstej oraz ósmej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierając się na niedzielne spotkanie z GKS Bełchatów (początek, godz. 14:00) warto przeczytać Informator i zaopatrzyć się w naszą gazetę meczową. A w niej na rozkładówce plakat Fabiana Piaseckiego, środkowego napastnika Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższą niedzielę na Stadion Ludowy powrócą piłkarskie emocje. W Sosnowcu gościć będziemy zespół z Bełchatowa. Punktualnie o godz. 14:00 rozpocznie się walka o punkty w tabeli. Wszystkich zachęcamy do wcześniejszego zakupu wejściówek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z GKS-em Bełchatów Zagłębie ma stare porachunki boiskowe, które będzie można wyrównać w niedzielę. To atrakcyjnie zapowiadające się spotkanie zostanie rozegrane o godz. 14:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pucharowe spotkanie z Górnikiem Wojkowice rozegrane w ramach I rundy rywalizacji o Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec zakończyło się zwycięstwem Zagłębia 6:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

Druga drużyna Zagłębia Sosnowiec wzmocniona kilkoma zawodnikami z kadry pierwszej drużyny zagra w sobotę w Andrychowie z Beskidem w ramach obchodów 100-lecia miejscowego klubu.

CZYTAJ WIĘCEJ