Aktualności

Dominik Miśkiewicz oraz Artur Flak, podopieczni Akademii z rocznika 2008, otrzymali powołania na Turniej Selekcyjny Kadr Podokręgów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Giorgi Gabedava to kolejny piłkarz, który wiosną 2019 roku będzie występował w koszulce Zagłębia Sosnowiec. 29-letni środkowy napastnik gruziński podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dwaj piłkarza mistrza Słowacji Spartaka Trnava zostali nowymi zawodnikami Zagłębia. Lukas Gressak i Martin Toth podpisali z sosnowieckim klubem półroczne kontrakty z opcją przedłużenia ich o rok w przypadku utrzymania się w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nadszedł czas końcoworocznych podsumować, więc wraz z koordynatorem Jarosławem Wojciechowskim bliżej przyjrzeliśmy się Akademii Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poznaliśmy rywali naszej drużyny w Turnieju Arena Cup, który rozegrany zostanie w Medulin (Chorwacja). W imprezie weźmie udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zapraszamy nowe zespoły do uczestnictwa w rozgrywkach pod egidą Halowej Ligi Zagłębiowskiej. Zapisy trwają do 15 stycznia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dziękujemy wszystkim kibicom naszego klubu, którzy cały rok byli z Zagłębiem na dobre i na złe. Z okazji zbliżających się świąt chcemy złożyć wszystkim sympatykom naszego ukochanego klubu najlepsze życzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Obie drużyny rocznika 2005 awansowały do wyższych klas rozgrywkowych. Mecze jesienne naszych Trampkarzy podsumowali trener Marcin Paul i trener Adam Baran, a także Łukasz Girek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Główna część przygotowań piłkarzy Zagłębia do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy przebiegać będzie w Chorwacji. Nad Adriatykiem sosnowiczanie wezmą udział w turnieju Arena Cup w Medulin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po meczu z Legią Warszawa Zarząd Zagłębia Sosnowiec podjął decyzję o wystawieniu na listę transferową pięciu piłkarzy. W jednym wypadku w grę wchodzi opcja wypożyczenia.

CZYTAJ WIĘCEJ