Aktualności

W związku z publikacją przez zawodnika Roberta Sulewskiego na własnym profilu jednego z portali społecznościowych zdjęcia z szalikiem klubu Arka Gdynia i podpisem: ,,Arka jest wszędzie'', Zagłębie SA zdecydowało o karze finansowej dla zawodnika w wysokości 5 tysięcy złotych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasi najmłodsi piłkarze, którzy są podopiecznymi trenera Tomasza Głowani oraz trenera Piotra Grabowskiego (2010), pracowali bardzo sumiennie przez minione dwa miesiące. Dumnie reprezentowali barwy Zagłębia Sosnowiec w turniejach oraz sparingach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z naszym nowym zawodnikiem - Tymoteuszem Puchaczem, który będzie reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec od 01.01.2018 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Miejskie Kolędowanie odbędzie się we wtorek, 19 grudnia, o godzinie 18, w Muzie. W trakcie koncertu nastąpi prapremiera kolędy "Przybieżeli do Betlejem" w wykonaniu piłkarzy naszego klubu. Wstęp jest darmowy, ale zachęcamy do kupowania cegiełek. Dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację Alana.

CZYTAJ WIĘCEJ

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, w powietrzu czuć już ten wyjątkowy klimat. Tydzień przygotowań i jak co roku wszyscy zasiądą do tradycyjnej kolacji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj dotarła do naszego klubu smutna wiadomość. Zmarł Marian Janowski - prezes Zagłębia Sosnowiec w latach 1987-1990.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębie Sosnowiec doszło do porozumienia z Lechem Poznań w kwestii wypożyczenia Tymoteusza Puchacza na okres 1,5 roku. Umowa wejdzie w życie dnia 01.01.2018.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas ostatniej kolejki Nice 1 Ligi w ramach akcji Fortuna za strzelone gole na pomoc potrzebującym zebrano 38 000 złotych. Fortuna zakłady bukmacherskie postanowiła podwyższyć darowiznę do 50 000 złotych i przekazać ją na cele statutowe Szlachetnej Paczki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czwartkowy poranek spędziliśmy na czytaniu książek o świętach Bożego Narodzenia w Przedszkolu nr 12 w Sosnowcu. Najmłodsi byli zafascynowani kapitanem naszej drużyny - Tomkiem Nowakiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dariusz Dudek może bardzo sobie cenić swojego asystenta, który nie marnuje czasu i szkoli się pod względem trenerskim. Michal Farkaš - bo o nim mowa - pojechał na Słowację i tam zbierał praktykę w klubie FC Nitra, którego jest wychowankiem.

CZYTAJ WIĘCEJ