Aktualności

Mateusz Możdżeń nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. Piłkarz skorzystał z klauzuli wykupu własnego kontraktu, który został rozwiązany za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prezentujemy kadrę zawodników, którzy właśnie wyruszyli do Wodzisławia Śląskiego na obóz przygotowawczy przed sezonem 2019/2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trenujący ostatnio w Hellas Verona (włoska Serie B) Jakub Sinior został piłkarzem Zagłębia. Niespełna 19-letni środkowy pomocnik podpisał z sosnowieckim klubem 3-letnią umowę.

CZYTAJ WIĘCEJ

W zakończonych w niedzielę VI Mistrzostwach Polski Oldbojów w piłce nożnej 6-osobowej triumfowała ekipa Polonii Rzeszów. Impreza została sprawnie zorganizowana przez Stowarzyszenie Oldbojów i Sympatyków Zagłębia, a także sosnowiecki klub przy wsparciu władz miasta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie mierzyli się w drugim spotkaniu towarzyskim przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 w Fortuna 1 liga.

CZYTAJ WIĘCEJ

Na każdego kibica Zagłębia, który kupi wcześniej karnet czeka szeroka gama zniżek i promocji. O szczegółach piszemy poniżej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Martin Pribula nie jest już piłkarzem Zagłębia Sosnowiec. Kontrakt ze słowackim skrzydłowym został rozwiązany za porozumieniem stron.

CZYTAJ WIĘCEJ

To może być szczególny sezon dla Matko Perdijicia, który w ciągu swoich 3 sezonów w Zagłębiu tylko 8-krotnie stawał między słupkami. Miał jednak pecha, gdyż silną pozycję na bramkarskim posterunku zdobył Dawid Kudła.

CZYTAJ WIĘCEJ

1 lipca ruszy sprzedaż karnetów i biletów na pierwszą rundę sezonu 2019/20 Fortuna I ligi. Po spadku z Ekstraklasy to dla naszego Klubu trudny, a zarazem szczególny sezon. Chcemy do niej wrócić, a możemy to uczynić tylko z Waszą pomocą.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę 29 czerwca o godz. 10:00 nasi piłkarze zmierzą się w grze kontrolnej z GKS-em Tychy. To spotkanie otwarte dla publiczności rozegrane zostanie na głównej płycie Stadionu Ludowego.

CZYTAJ WIĘCEJ