Aktualności

Przedstawiamy wypowiedzi naszych zawodników po spotkaniu ze Stomilem Olsztyn. Zagłębiacy pokonali gospodarzy 2:0.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy postawili kolejny ważny krok i z każdą kolejką pną się na sam szczyt ligowej korony. Sosnowiczanie z ogromnym apetytem grali w Olsztynie, a to przełożyło się na pozycję wicelidera!

CZYTAJ WIĘCEJ

Podczas wczorajszego popołudnia przy ul. Kresowej odbył się nabór do klas sportowych o profilu piłka nożna, które utworzone zostaną w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego nr 48 oraz w III Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz młody wychowanek znalazł się na liście życzeń trenera U19 Dariusza Dźwigały. Zdolny piłkarz wyjedzie na zgrupowanie do Sulejówka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi podopieczni Akademii Zagłębia podczas zbliżającego się weekendu ponownie staną do walki o punkty w meczach ligowych rundy wiosennej. Poniżej prezentujemy program rozgrywek na ten weekend:

CZYTAJ WIĘCEJ

Mamy dla naszych kibiców listę sklepów, gdzie można nabyć moc Zagłębia. Sosnowiczanie napędzają się z każdym nadchodzącym meczem, tak jest i tym razem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przez ostatnie spotkania w Nice. 1 Liga Dariusz Dudek wraz ze swoim kolektywem wypracował sobie bardzo dobrą renomę u rywali. Piłkarze pod skrzydłami obecnego trenera zawsze walczą do ostatniego tchu i nie inaczej będzie w Olsztynie. Początek spotkania ze Stomilem w sobotę (12 maja) o godzinie 19:00.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie ciągle kontynuują świetną passę, w której nie ma na nich mocnych. Tym razem wyższość naszych piłkarzy musiał uznać zespół z Bytowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie z rocznika 2007 dostali powołanie do tworzącej się Kadry Śląska. Liczba powołanych liczy 14 zawodników, wśród których jest 6 z Akademii Zagłębia im. Włodziemierza Mazura.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy multimedia po meczu z Bytovią Bytów. Spotkanie trzymało w napięciu do końcowego gwizdka, na szczęście sosnowiczanie zwyciężyli zasłużenie 2:1.

CZYTAJ WIĘCEJ