Aktualności

W dniu dzisiejszym roczną umowę - z opcją przedłużenia - podpisał Dariusz Dudek, który został nowym trenerem Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wyniki spotkań ligowych podopiecznych Akademii im. Włodzimierza Mazura, którzy rozpoczęli już rundę jesienną. W ten weekend nasi młodzi piłkarze spisali się bardzo dobrze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śmiało można powiedzieć, że pierwsze rozdanie już za nami i widać jak dana drużyna przepracowała okres przygotowawczy. Wiadomo, wszystko w tabeli jeszcze się będzie zmieniać jak w kalejdoskopie - taki urok Nice 1 Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Decyzją Zarządu Zagłębie S.A. wszystkie bilety na mecz z Puszczą będą w cenie 1 zł. Sprzedaż z nowymi cenami ruszy w poniedziałek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi zawodnicy naszego Zagłębia przystąpili do drugiego starcia w nowym sezonie. Pierwszy pojedynek w klasie okręgowej zakończył się wyjazdową porażką. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Nadolnego nie pozostawili rywalowi złudzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spotkanie zakończyło się pewnym triumfem Miedzi Legnica, a nasza ekipa mogła zadowolić się tylko honorowym trafieniem Mateusza Cichockiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagłębiacy wybrali się do Legnicy, gdzie kiedyś pewnie zwyciężyli 4:1. Tego wieczoru było inaczej i żaden z fanów naszego klubu nie będzie miło wspominał wyprawy na stadion Miedzi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dariusz Banasik nie jest już trenerem Zagłębia Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pięciu Zagłębiaków znalazło się na liście powołanych na Turniej Piłki Nożnej im. Zbigniewa Oszka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Już drugi zawodnik trenujący w Akademii im. Włodzimierza Mazura został powołany na obóz szkoleniowy rocznika 2003 U-15.

CZYTAJ WIĘCEJ