Aktualności

Sosnowiczanie rozegrali spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Pomimo podziału "oczek" Zagłębiacy awansowali na pozycję lidera i patrzą na wszystkie kluby z góry tabeli! A wszystko za sprawą Wojciecha Fabisiaka, który uratował Święta w Zagłębiu Dąbrowskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Podopieczni Łukasza Nadolnego ograli Jedność Strzyżowice 2:0 i umocnili się na pozycji lidera Patrick A klasy. Przepiękną bramkę - dobijającą rywala - zdobył Damian Frącz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wystartowało Radio Zagłębie FM - zachęcamy do słuchania lokalnej rozgłośni, na razie za pośrednictwem internetu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z okazji Świąt Wielkanocnych piłkarze, trenerzy, pracownicy Zagłębia S.A. życzą pogody ducha, optymizmu oraz radosnego czasu spędzonego w gronie najbliższych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nasz bramkarz, który ostatnio miał problemy zdrowotne, wrócił do treningów. Przedstawiamy krótki wywiad z Jakubem Szumskim, który między innymi zdradził, że do pełnego happy endu brakuje wygranie Nice 1 Ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy komunikat klubu w sprawie zdarzeń, do których doszło w związku z meczem Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec.

CZYTAJ WIĘCEJ

Z przedświątecznych ligowych spotkań tylko Junior Starszy (1999) może cieszyć się z 3. punktów. Pozostałe dwa roczniki niestety odniosły porażkę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiamy wywiad z trenerem Zagłębia - Dariuszem Banasikiem. Nie zabraknie wspomnienia dwóch wyjazdowych meczów, odniesienia do starcia z Podbeskidziem, a także kilka słów o wyborach kapitana - Michała Fidziukiewicza.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę w trasę wyjadą 3 darmowe autobusy z PKM Sosnowiec dla kibiców Zagłębia. Dwa z zajezdni w Sosnowcu-Zagórzu, a jeden z zajezdni w Dąbrowie Górniczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sosnowiczanie kapitalnie weszli w spotkanie i już po 5 minutach prowadzili w Zabrzu! Radość nie trwała zbyt długo, ponieważ Górnik szybko wyrównał stan pojedynku. Najważniejszy cios należał do Zagłębia i to rywal był na deskach!

CZYTAJ WIĘCEJ