Aktualności

Zagłębiacy na Stadionie Ludowym zmierzyli się towarzysko z dobrze spisującym się rywalem w I lidze. Puszcza Niepołomice pod wodzą Tomasza Tułacza radzi sobie na boiskach zaplecza ekstraklasy bardzo sprawnie i nie przez przypadek znajduje się w górnej części tabeli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozgrywki LOTTO Ekstraklasy już w marcu trafią na antenę Telewizji Polskiej. Platforma nc+ udzieliła sublicencji TVP na transmisję meczów w rundzie wiosennej, na co zielone światło dała Ekstraklasa S.A.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śląski Związek Piłki Nożnej zaprosił zawodników z rocznika 2005 na konsultację selekcyjną do kadry województwa. Wśród powołanych znalazł się podopieczny naszej Akademii.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę w hali MOSiR przy ulicy Żeromskiego odbędzie się VII Turniej Gwiazd im. Józefa "Gały" Gałeczki i Zbigniewa "Myszki" Mygi. - Chodzi o przypomnienie naszych wielkich piłkarzy, którzy w barwach Zagłębia rozegrali powyżej 250 meczów - mówi Leszek Baczyński, prezes honorowy Zagłębia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Młodzi Zagłębiacy rozpoczynają kolejny weekend ligowych zmagań. Niektóre drużyny wezmą również udział w meczach towarzyskich. Zapowiadają się emocjonujące spotkania!

CZYTAJ WIĘCEJ

Już w najbliższy piątek oraz w sobotę nasi piłkarze pojawią się w Designer Outlet Sosnowiec. Klienci odwiedzający outlet w tych dniach będą mogli porozmawiać z zawodnikami Zagłębia Sosnowiec, zdobyć autograf, zrobić wspólne pamiątkowe zdjęcie i sprawdzić swoją formę w sportowej rywalizacji z piłkarzami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprawdę warto doskonalić swoje umiejętności w Akademii Zagłębia Sosnowiec! Dysponujemy najlepszą infrastrukturą sportową na południu Polski. Kadrę szkoleniową stanowią odpowiednio wyedukowani trenerzy. Naszym piłkarzom zapewniamy profesjonalną organizację pracy i w równym stopniu dbamy o ich rozwój sportowy oraz edukację w szkole podstawowej i liceum.

CZYTAJ WIĘCEJ

Po krótkim odpoczynku piłkarze Zagłębia powrócili do zajęć treningowych. Rozpoczęły się przygotowania do meczu z Miedzią Legnica (30 marca, godz. 15:30), który może się okazać kluczowy w batalii o utrzymanie się w Lotto Ekstraklasie.

CZYTAJ WIĘCEJ

W miniony weekend, oprócz drużyny rezerw, na murawę wybiegło kilka innych zespołów naszej Akademii. Mimo ogromnego zaangażowania wszystkich zawodników, możemy cieszyć się tylko z jednego zwycięstwa w lidze.

CZYTAJ WIĘCEJ

W niedzielę, 17 marca, zespół rezerw Zagłębia rozegrał swój pierwszy ligowy mecz rundy wiosennej. Nasi piłkarze pokonali Cyklon Rogoźnik 2:0. A trener Mariusz Strojczyk opowiedział w wywiadzie o pracy drugiej drużyny.

CZYTAJ WIĘCEJ