Gdzie kupić bilety

Bilety, karnety i Karty Kibica można kupić w sport pub & restauracja 3Kolory (Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1 - "Dom Sportowca" - 1. piętro) od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00, a w soboty od 10:00 do 15:30 (w dniu meczu restauracja nieczynna - zarezerwowana dla gości klubu).  

Dodatkowo bilety, karnety i Karty Kibica można nabyć w Punkcie Obsługi Kibica (POK - budynek przy Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1 przy boisku ze sztuczną murawą), który zawsze jest czynny w dniu meczu (5 godzin przed pierwszym gwizdkiem). POK uruchamiany jest także kilka dni przed spotkaniami, by ułatwić skorzystanie z przedsprzedaży (informacje publikowane w dziale Aktualności).  

Bilety, karnety oraz Karty Kibica można również nabyć w Oficjalnym Sklepie Zagłębia Sosnowiec - FanStore, który mieści się przy ul. 3 maja 11 w Sosnowcu (centrum).

Kasy (od strony trybuny odkrytej) i POK zawsze są otwierane 5 godzin przed meczem (wyjątek stanowią sytuacje, gdy wszystkie bilety zostały sprzedane w przedsprzedaży). 

Bilety i karnety VIP można kupić w sekretariacie klubu (Sosnowiec, ul. Kresowa 1, "Dom Sportowca", I piętro) od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 15:30.

Bilety można również kupić przez internet - Tutaj Platforma (proszę kliknąć w link)

Bilety ulgowe przysługują: kobietom, dzieciom do lat 12 i seniorom powyżej 65 lat.

Cennik biletów i karnetów:

Ceny biletów (w przedsprzedaży tańsze):
Przedsprzedaż:  
Trybuna Kryta 35 zł 
Trybuna Odkryta - 15 zł 
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 10 zł 
Młodzieżowy (na krytą) - 20 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia) 
(Bilet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia) 

Bilety rodzinne:  
Osoba dorosła normalna cena, pierwsze dziecko cena ulgowa, każde kolejne złotówkę (maksymalnie 9 dzieci na jedną osobę dorosłą. Przy bilecie rodzinnym dziecko liczone do lat 12). 

Dzień meczowy: 
Trybuna Kryta - 45 zł 
Trybuna Odkryta - 25 zł 
Ulgowy (na trybunę krytą i odkrytą) - 15 zł 
Młodzieżowy (na krytą) - 25 zł (dla młodzieży między 13 a 16 rokiem życia)

Ceny karnetów:

Trybuna Kryta - 400 zł (oszczędzasz 20 zł, przy karnecie bilet na 1 mecz - 33 zł, przy założeniu, że oprócz meczy ligowych, Zagłębie rozegra co najmniej dwa mecze Pucharu Polski na własnym boisku) 

Trybuna Odkryta - 150 zł (oszczędzasz 30 zł, przy karnecie bilet na 1 mecz 12,50zł, przy założeniu, że oprócz meczy ligowych, Zagłębie rozegra co najmniej dwa mecze Pucharu Polski na własnym boisku) 

Ulgowy - 110 zł (oszczędzasz 10 zł, przy karnecie bilet na 1 mecz 9 zł, przy założeniu, że oprócz meczy ligowych, Zagłębie rozegra co najmniej dwa mecze Pucharu Polski na własnym boisku )  
(Karnet ulgowy obejmuje kobiety, dzieci do lat 12 i seniorów po 65 roku życia)