3
:
0
19:52 90+3 Whistle Koniec spotkania! Wygrywamy przy Kresowej 3:0!
19:51 90+3 Goal Dobijamy GKS! Vamara kapitalnie obsłużył w polu karnym Sebastiana Milewskiego, który wpakował piłkę do bramki!
19:50 90+2 -- Zbyt mocna piłka w kierunku Goncerza, od autu nasz zespół.
19:49 90+1 Red card 2yellow Mateusz Kamiński z drugą żółtą kartką!
19:48 90 -- Vamara do Wrzesińskiego, ten złapany w pułapkę ofsajdową.
19:47 89 Substitution Również zmiana w naszej drużynie, Wojciech Łuczak ustępuje miejsca Bartoszowi Pikulowi.
19:46 88 Substitution Cerimagić w miejsce Andreja Prokicia.
19:45 87 -- Najpierw Łuczak był faulowany, a po chwili Sanogo, rzut wolny, dobre miejsce na dośrodkowanie w pole karne.
19:44 86 -- Bardzo mocny strzał Plizgi broni Kudła.
19:43 85 -- Mocna piłka na Sanogo, tego w ostatniej chwili uprzedził Abramowicz.
19:42 84 Goal Vamara Sanogo mocnym strzałem pokonuje Abramowicza!
19:41 83 Yellow card Abramowicz też z żółtym kartonikiem.
19:40 82 Yellow card Kamiński z żółtą kartką.
19:39 81 -- Rzut karny dla Zagłębia!
19:38 80 Substitution Z boiska schodzi Patryk Mularczyk, w jego miejsce Sebastian Milewski.
19:37 79 Corner Mularczyk na głowę Sanogo, tego ubiegł w ostatniej chwili defensor, a po chwili Wrzesiński uderzył, broni Abramowicz.
19:36 78 -- Prokić przekroczył przepisy faulując Nawotkę.
19:35 77 -- Dobrze Cichocki głową oddala zagrożenie, a po chwili Kudła łapie spokojnie dośrodkowanie.
19:34 76 -- Mular do Sanogo, ten zwiódł obrońcę i huknął obok bramki. Zabrakło trochę.
19:33 75 Yellow card Łuczak z żółtym kartonikiem za dyskusję z arbitrem.
19:32 74 -- Aut wywalczyli goście na swojej połowie, chwilę później Żarko spokojnie głową do Kudły.
19:31 73 -- Piłka za plecy do Mularczyka. Sprawiamy wrażenie drużyny lepszej.
19:30 72 Substitution Wojciech Kędziora schodzi z murawy, w jego miejsce Dawid Plizga.
19:28 71 -- Teraz Nowak próbował swoich sił z dystansu, kąśliwe uderzenie obok słupka.
19:27 70 -- Strzał Mularczyka z 20. metrów spokojnie łapie Abramowicz.
19:26 69 Yellow card Pleva ogląda żółtą kartkę za faul na Żarko.
19:25 68 Corner Nawotka teraz na korner blokuje strzał rywala.
19:24 67 Corner Pleva niedokładnie do Abramowicza, od rzutu rożnego Zagłębie.
19:23 66 Substitution Lewicki ustępuje miejsca Vamarze Sanogo. Witam na Ludowym drugi razy!
19:22 65 -- Mularczyk opanował piłkę w polu karnym, ale zaliczył swoim podaniem pusty przelot.
19:21 64 -- Faulowany Lewicki, podszedł pod plecy jeden z rywali i mamy przewinienie.
19:20 63 -- Zejdler dotknął piłki ręką, od rzutu wolnego Zagłębie, szybka akcja gospodarzy, która spaliła na panewce.
19:19 62 -- Nowak upomniany przez sędziego za faul na Prokiciu.
19:18 61 Substitution Zmiana w ekipie gości, Adrian Błąd schodzi z murawy, w jego miejsce Grzegorz Goncerz.
19:17 60 -- Mularczyk szukał podaniem Wrzesińskiego, ten nie dał rady opanować piłki.
19:16 59 -- GKS chciał odpowiedzieć bardzo szybko, lecz brakło dokładności.
19:14 56 Goal Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mularczyka, trochę przypadku, a piłka wpada na głowę Rafała Makowskiego, który pokonuje Abramowicza!
19:13 55 -- Frańczak znów na ryzyku, teraz obrońca gości faulował Łuczaka, rzut wolny, bardzo dobra pozycja na bramkę.
19:12 54 -- Jędrych do Kudły, a ten byle dalej od własnego pola karnego.
19:11 52 -- Dogranie z rzutu wolnego Wrzesińskiego prosto w ręce Abramowicza.
19:11 53 -- Od autu Zagłębie, blisko pola karnego gości.
19:10 51 Yellow card Adrian Frańczak, żółta kartka po zbyt wysoko podniesionej nodze.
19:09 51 -- Dośrodkowanie Żarka na głowę Wrzesińskiego, ten dobrze złożył się do strzału, ale tylko boczna siatka.
19:08 50 -- Bardzo dobry powrót Nawotki, po chwili faulowany Łuczak, rzut wolny na połowie gości, daleko jednak do bramki.
19:07 49 -- Nawotka bardzo źle, od bramki Abramowicz.
19:06 49 -- Krótkie rozegranie nie przyniosło efektu, Zagłębie musi rozgrywać od własnej połowy.
19:05 48 Corner Piękne podanie Lewickiego do Mularczyka, a tego w ostatnim momencie ubiegł defensor katowiczan, tylko rzut rożny.
19:04 47 -- Wrzesiński bardzo łatwo traci piłkę, a po chwili Lewicki był łapany za koszulkę, fauli rzut wolny dla Zagłębia.
19:03 46 Whistle Gramy, GKS ze środka.
19:02 0 -- Obie drużyny już na boisku, czekamy na gwizdek inaugurujący drugą połowę.
18:47 45+1 Whistle Po czterdziestu sześciu minutach sędzia Wajda kończy pierwszą połowę. Na Stadionie Ludowym bez bramek. Wracamy niebawem, bądźcie z nami.
18:46 45+1 -- O jedną minutę dłużej pogramy w tej połowie.
18:45 45 Yellow card Jędrych faulował Prokicia, dobra okazja dla gości z rzutu wolnego, prawa strona boiska. Do tego jeszcze żółta kartka dla naszego stopera.
18:44 44 -- Dużo zamieszania w polu karnym katowiczan, ale oddalili zagrożenie goście.
18:43 43 Corner Kolejna akcja Zagłębia na jeden kontakt, Abramowicz broni strzał Lewickiego na korner
18:42 42 -- Do końca ambitnie pograł Żarko, ale lepszy był od niego Pleva, który zastawił się umiejętnie i odprowadził piłkę za linię boczną.
18:41 41 -- Faulował Wrzesiński, widocznie spóźniony był do rywala, stąd taka decyzja.
18:40 40 -- Niedokładne podanie Nowaka, od autu jeszcze na Zagłębie na połowie gości.
18:39 39 Yellow card Szymon Lewicki za dyskusję z sędzią również ogląda żółtą kartkę.
18:38 38 -- Na spalonym złapany jeden z naszych graczy po rozegraniu rzutu wolnego.
18:37 37 Yellow card Bartłomiej Kalinowski z żółtą kartką.
18:36 36 -- Dużo niedokładność po jednej i drugiej stronie, żadna z ekip nie może uporządkować sobie środka pola.
18:35 35 -- Błąd przymierzył z dystansu, strzał na wiwat.
18:34 34 -- Cichocki nad aut, wysokość pola karnego Zagłębia.
18:33 33 -- Żarko niedokładnie do Lewickiego, chwilę później to samo w wykonaniu Frańczaka.
18:32 32 -- Błąd Abramowicza i strzał z dystansu Łuczaka... tylko w boczną siatkę...
18:31 31 -- Mamy podwójne szczęście, najpierw strzał głową obok słupka, a później Kędziora minimalnie obok słupka.
18:30 30 Corner Kędziora wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.
18:29 29 -- Lewicki przewinił w ofensywie faulując Mateusza Kamińskiego.
18:28 28 -- Andreja Prokić wykorzystał błąd Tomka Nowaka i huknął nad poprzeczką naszej bramki. Kolejny błąd w środku pola.
18:27 27 -- Nie spieszy się gościom ze wznowieniem gry.
18:26 26 -- Na spalonym złapany Wojciech Łuczak.
18:25 25 -- Makowski znów niecelnie w wyprowadzaniu piłki, GKS znów z autem na naszej połowie.
18:24 24 -- Pod pressingiem Żarko na aut, GKS chce przycisnąć nasz zespół.
18:23 23 -- Wyszli z kontrą sosnowiczanie, Nowak posłał górne podanie do Mularczyka, tego jednak ubiegł Abramowicz.
18:22 22 -- Strzelał z dystansu Błąd, paruje tę piłkę na korner Kudła.
18:21 21 -- Jędrych oddala zagrożenie na wrzut z autu, daleko do naszej bramki, ciągle.
18:20 20 -- Frańczak głową do Abramowicza, zbyt lekkie podanie do Łuczaka.
18:19 19 -- Świetny przerzut za lewą flankę do Żarko, ten jednak uprzedzony przez Kamińskiego.
18:18 18 -- Piękna akcja Zagłębia, Nowak do Łuczaka, a ten z pierwszej piłki do Lewickiego, który w ostatnim momencie został zablokowany.
18:17 17 -- Musimy wystrzegać się takich strat... Żarko wywalczył teraz aut na własnej połowie.
18:16 16 -- Kalinowski wyszedł sam na sam z Kudłą po stracie Makowskiego, górą nasz golkiper.
18:15 15 -- Kolejne zbyt mocne odegranie w kierunku Mularczyka, znów Abramowicz gra z piątki.
18:14 14 -- Strzał z dystansu Łuczaka, prosto do koszyczka bramkarza.
18:13 13 -- Mamy aut na własnej połowie, ciężko jest się nam utrzymać dłużej przy piłce, dobrze przesuwają się goście.
18:12 12 -- Zbyt szybko tracimy piłkę, Nowak do Żarko, ten jednak odpuścił to odegranie, od bramki Abramowicz.
18:11 11 -- Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu katowiczan, spokojnie łapie Dawid Kudła.
18:10 10 -- Strzał Skrzecza nad bramką Kudły, spokojnie Zagłębie z piątego metra.
18:08 8 -- Zbyt mocna piłka w kierunku Żarko, od bramki golkiper gości.
18:07 7 -- Skrzecz na nogę Makowskiego, od rzutu wolnego grają sosnowiczanie.
18:06 6 -- Rzut rożny dla gości nie przyniósł większych rezultatów, Kudła będzie wznawiał z piątego metra.
18:05 6 -- Nic wielkiego z tego nie wyszło, goście przejmują jednak jak na razie nie mają pomysłu na rozegranie akcji.
18:04 5 Corner Mamy rzut rożny po indywidualnej akcji Nawotki.
18:03 4 -- Spokojnie Zagłębie rozprowadza swój atak na połowie GKSu.
18:02 3 -- Wrzesiński dostał piłkę za głowę obrońców, po chwili jednak tylko wrzut z autu dla naszego zespołu.
18:01 2 -- Sosnowiczanie od razu w natarciu, Mularczyk przegrał pojedynek sam na sam z Abramowiczem, a po chwili Łuczak zmarnował szansę równie klarowaną.
18:00 1 Whistle Jedziemy! Rozpoczęło Zagłębie ze środka.
17:57 0 -- Piłkarze właśnie wychodzą na zieloną murawę Stadionu Ludowego, miejmy nadzieję, że spotkanie przyniesie wielu wspaniałych emocji i oczywiście zwycięstwa Zagłębia.
17:04 0 Shirt Skład GKS Katowice: Abramowicz - Midzierski, Kalinowski, Skrzecz, Prokić, Błąd, Kędziora, Kamiński, Frańczak, Zejdler, Pleva. Ławka rezerwowych: Nowak - Klemenz, Goncerz, Cerimagic, Kuliński, Plizga, Juraszczyk.
17:02 0 Shirt Skład Zagłębia: Kudła - Nawotka, Jędrych, Cichocki, Udoviczić - Nowak, Makowski - Wrzesiński, Mularczyk, Łuczak - Lewicki. Ławka rezerwowych: Perdjić - Najemski, Milewski, Sanogo, Malheiro, Sulewski, Pikul.
17:01 0 -- Serdecznie witam ze Stadionu Ludowego w Sosnowcu, za niespełna godzinę pierwszy gwizdek w pojedynku Zagłębia Sosnowiec z GKSem Katowice. Za moment zostaną opublikowane składy obydwu ekip.