1
:
2
14:42 90 Whistle Koniec spotkania! Wygrywamy pierwszy mecz w 2018 roku!
14:39 90 Goal Mamy 2:1! Michał Kieca wykorzystał nieporadność obrońców Bruk-Betu po strzał Rzoncy i daje nam prowadzenie!
14:36 88 -- Końcówka spotkania, czy komuś uda się jeszcze strzelić bramkę?
14:34 85 -- Świetną okazję miał teraz Patryk Mularczyk, lecz zamiast strzelać zdecydował się odgrywać, a piłka padła łupem rywala.
14:32 82 -- Uderzenie Gergela wysoko nad bramką Kudły.
14:30 80 -- Dużo niedokładności w końcówce, za moment ostatnie dziesięć minut w Niecieczy.
14:26 75 -- Nawotka z dośrodkowaniem, prosto w ręce bramkarza.
14:23 73 -- Nawotka faulowany na lewej flance, będzie rzut wolny i raczej dośrodkowanie.
14:22 72 -- Świetna dwójkowa akcja Nawotki z Żarkiem, ale mamy tylko i wyłącznie rzut rożny, po którym nic nie wyszło.
14:15 65 -- Faulowany w polu karnym był Nawotka, sędzia nakazał grać dalej...
14:12 63 -- Świetna interwencja Kudły, zawodnik Bruk-Betu próbował mu rzucić piłkę za kołnierz, ale nasz golkiper zachował zimną krew.
14:11 62 -- Lewicki złapany na minimalnym spalonym.
14:09 60 -- Spokojnie Kudła interweniuje na przedpolu, dużo szachowania w tej części meczu.
14:05 56 -- Świetna piłka do Mularczyka, ten chciał jeszcze wypuścić Lewickiego, ale jego zamiary odczytał obrońca Bruk-Betu.
13:59 50 -- Groźne dośrodkowanie z lewej flanki na nasze pole karne, poradził się Kudła.
13:56 46 Whistle Jedziemy z drugą połową. Skład na kolejną odsłonę: Kudła - Malheiro, Makowski, Cichocki, Udoviczić, Kieca, Nowak, Gądek, Mularczyk, Nawotka, Lewicki.
13:46 45 Whistle Koniec pierwszej połowy, remisujemy z Bruk-Betem po 45. minutach 1:1. Wygląda to naprawdę fajnie.
13:43 40 Goal Świetnie rozegrany rzut wolny przez Bruk-Bet, Pawłowski podaje do Śpiączki, a ten wzdłuż bramki do Przemysława Szarka, który z najbliższej odległości pakuje futbolówkę do siatki.
13:42 39 -- Termalica zyskuje rzut wolny z bliskiej odległości po faulu Najemskiego.
13:37 34 Goal Gooool! Sulewski świetnie pokazał się na prawej flance, dogranie na 11. metr do Wrzesińskiego, który popisuje się celnym strzałem i pokonuje Trelę.
13:34 30 -- Piątek zaskoczył Matko, ale poradził sobie nasz golkiper.
13:29 25 -- Dwa kornery pod rząd dla sosnowiczan, nic z tego nie wyszło, ale ciągle sprawiamy wrażenie drużyny lepszej.
13:21 22 -- Dobry strzał Banasiaka minął bramkę.
13:20 20 -- Mocne odegranie Rzoncy do Alex, ten nie zdążył, po chwili Milewski faulowany na 18. metrze.
13:18 18 -- Strzał Banasiaka obok bramki, na zamknięcie atakował jeszcze Wrzesiński, minimalnie spóźniony Konrad .
13:15 15 -- Strzał z dystansu jednego z zawodników Bruk-Betu, mocno, lecz niecelnie.
13:12 10 -- Ruszył do prostopadłej piłki Rzonca, ale uprzedził go w ostatniej chwili bramkarz gospodarzy.
13:10 7 -- Bardzo dobrze rozpoczęliśmy to spotkanie, ekstraklasowicz ma spore problemy z przejęciem inicjatywy.
13:09 5 -- Puchacz dał przepchnąć się rosłemu zawodnikowi Bruk-Betu, ale w ostateczności uratował całą sytuację.
13:07 3 -- Skład Zagłębia na pierwsza odsłonę: Perdijić - Sulewski, Jędrych, Najemski, Puchacz, Sanogo, Alex, Banasiak, Wrzesiński, Milewski, Rzonca.
13:06 2 -- Od razu daleka piłka w kierunku Sanogo, tego ubiegł obrońca i Termalica broni się już od początku spotkanie. Za moment udostępnimy składy w jakim wyszli sosnowiczanie.
13:05 1 -- Witamy z Niecieczy, właśnie rozpoczął się pierwszy sparing Zagłębia w tym roku.