2
:
1
17:24 90+7 Whistle Koniec.
17:23 90+6 -- Sebastian Milewski fauluje na naszej połowie Piszczka. Nic się tu już nie wydarzy...
17:22 90+5 -- Patrik Mraz decyduje się na uderzenie z dystansu. Piłka w rękach Peskovicia.
17:21 90+4 -- Daniel Pik ograł dwójkę naszych zawodników, zszedł w pole karne i strzelił nad poprzeczką. Spieszymy się jeszcze po jednego gola.
17:19 90+2 -- Michael Heinloth dośrodkował prawą nogą w kierunku Nawotki, ale ten został zblokowany przez obrońcę, a w dalszej części piłkę złapał bramkarz.
17:18 90+1 Substitution Georgios Mygas zmieniony przez Heinlotha.
17:17 90+ Stopwatch Sędzia dolicza 6 minut.
17:16 89 -- Piłkę ręką zagrywał Tomasz Nawotka, a to nie uszło uwadze arbitra. Będzie piłka dla Cracovii.
17:15 89 Substitution Airam Cabrera zmieniony przez Filipa Piszczka.
17:14 88 Flag Spalony po wrzutce Udoviczicia. Mygas nie upilnował linii.
17:13 86 Corner Żarko Udoviczić dośrodkował mocno, płasko i potrzebna była interwencja Helika! Piłka złapała mocnej rotacji i zatrzymała się tylko na górnej siatce! Rożny!
17:12 85 -- Zagłębie od dobrych kilku minut rozgrywa piłkę na połowie rywala, może jeszcze uda nam się doprowadzić chociaż do remisu!
17:09 83 -- Javi Hernandez ogląda żółtą kartkę za odkopnięcie piłki i grę na czas.
17:07 81 -- Zagłębie wchodzi głęboko na połowę Cracovii, lecz nie ma z tego jeszcze efektów. Teraz Możdżeń za mocno zagrywał za linię obrony i piłkę wyłapał Pesković.
17:06 79 Substitution Damian Dąbrowski zmieniony przez Milana Dimuna.
17:05 78 Yellow card Piotr Polczak ukarany żółtą kartką za faul pod naszym polem karnym. Na szczęście tej akcji już nie będzie, bo sędzia zastosował przywilej korzyści.
17:03 77 -- Szymon Pawłowski stworzył sobie okazję po efektownym zwodzie, ale w dalszej części zagrał górą niedokładnie.
17:02 76 Substitution Daniel Pik zmienia Mateusza Wdowiaka.
17:00 73 Substitution Giorgi Iwaniszwili wchodzi w miejsce Martina Tótha.
16:59 73 Goal GOOOOOOL! Bramka dla Zagłębia! Jeszcze jest szansa na remis! Tomasz Nawotka wykorzystał świetne podanie Udoviczicia.
16:58 72 Yellow card Żółta kartka dla Tomasza Nawotki za przerwanie akcji w bocznym sektorze boiska.
16:57 70 Injury2 Potrzebna będzie chyba zmiana dla Tótha, który ciągle jest na murawie.
16:56 69 -- Efektownie Mateusz Wdowiak ograł Mraza, wycofał do tyłu, ale tam Martin Tóth był faulowany.
16:53 67 Corner Georgios Mygas był podwajany przez piłkarzy gospodarzy i wywalczył rzut rożny.
16:52 65 -- Dośrodkowanie na zamknięcie, gdzie Martin Tóth położył się na plecach rywala. Sędzia widział to zagranie i pokazał faul.
16:51 65 -- Zagłębie ma rzut wolny z lewej strony boiska. Może teraz...
16:50 64 -- Szymon Pawłowski dośrodkował między dwójką obrońców, ale Sebastian Milewski nie dał rady opanować piłki, a ta wyszła poza plac gry.
16:49 62 -- Dytiatiev wziął daleki rozbieg przy wrzucie z autu, jednak dobrze Zagłębie było ustawione w swoim polu karnym i dał radę z tego wyjść.
16:48 60 Flag Tomasz Nawotka przeszedł na chwilę po zmianie na środek i nie upilnował linii spalonego.
16:47 59 Substitution Sebastian Milewski wchodzi w miejsce Olafa Nowaka.
16:46 59 -- Cracovia napędza się i cały czas atakuje. Airam Cabrera po raz kolejny jest groźny pod naszą bramką. Tym razem przeniósł piłkę nad, ale ciągle nasza defensywa musi mieć się na baczności.
16:43 57 Corner Georgios Mygas traci piłkę przy wyprowadzaniu, a później naprawia swój błąd i wybija na rożny.
16:42 55 Goal Bramka. Airam Cabrera nie pomylił się z rzutu karnego i strzałem w środek pokonał Hrosso.
16:41 54 -- Żart. Sędzia wskazuje na jedenasty metr.
16:38 52 -- Sędzia zmierza do ekranu VAR. Będzie to sprawdzane, ale z góry wyglądało wszystko na czysty wślizg Słowaka, który był bardzo pewny swojej interwencji.
16:37 51 Penalty missed2 Martin Tóth fauluje zawodnika Cracovii w naszym polu karnym. Sędzia wskazuje na rzut karny.
16:36 50 -- Zagłębie bardzo szybko traci piłkę. Pawłowski trochę za lekko zagrał do Olafa Nowaka.
16:35 48 Flag Cracovia przycisnęła nas od samego początku! Najpierw Janusz Gol zadrwił sobie na prawej stronie z Mygasa, a później gospodarze rozegrali akcję, po której zrobiło się groźnie! Na szczęście na spalonym był Javi Hernandez.
16:34 47 -- Piotr Polczak spokojnie odprowadził piłkę i poczekał aż tak opuści plac gry. Rozpocznie Hrosso.
16:32 46 Whistle Wracamy do gry!
16:17 45+1 Whistle Koniec pierwszej połowy.
16:16 45+1 Shot bar Poprzeczka! Szymon Pawłowski decyduje się na strzał z dalszej odległości i obija tylko obramowanie bramki! Co za pech!
16:15 45 -- Javi Hernandez zgarnia piłkę przed naszym polem karnym i zdecydował się na uderzenie. Minimalnie obok naszego słupka przelatuje ten strzał.
16:12 43 Yellow card Martin Tóth ogląda żółtą kartkę za faul na Wdowiaku.
16:11 42 -- Mateusz Możdżeń przy wyprowadzeniu piłki najpierw ją stracił, a później niedokładnie zagrał do Olafa Nowaka.
16:08 39 Goal Bramka. Airam Cabrera wyprowadza Cracovię na prowadzenie. Napastnik miał za dużo miejsca przed polem karnym i precyzyjnym uderzeniem obok słupka daje prowadzenie gospodarzom.
16:07 38 -- Prosta strata Zagłębiaków w środku pola mogła przynieść dużo nieszczęścia. Piłka spadła Dąbrowskiemu na woleja, a ten pomylił się minimalnie i przestrzelił obok słupka!
16:06 37 -- Javi Hernandez szukał podania do Airama Cabrery, lecz przy futbolówce pierwszy jest nasz bramkarz.
16:05 36 -- Z rzutu wolnego uderzył Patrik Mraz, ale daleko od celu. Nie mógł tym uderzeniem sprawić problemów Peskoviciowi.
16:03 34 Yellow card Damian Dąbrowski ukarany żółtą kartką za faul na Pawłowskim. Przerwał tym samym groźną okazję Zagłębia.
16:02 33 -- Mateusz Możdżeń ponownie faulowany w tym meczu. Będzie stały fragment gry dla Zagłębia.
16:01 32 -- Bardzo dobra okazja sosnowiczan! Zagranie Możdżenia na lewą stronę do Udoviczicia. Serb ograł w polu karnym rywala, ale ponownie stoper był tam gdzie powinien dla miejscowych i wybija na połowę boiska.
16:00 30 -- Udoviczić zagrał po linii do Mraza, ale Słowak został trafiony jeszcze piłą i to będzie wrzut z autu dla gospodarzy.
15:59 29 -- Mateusz Możdżeń ograł Janusza Gola, a ten w desperacji ratował się faulem.
15:58 29 -- Piłka wrzucona w nasze pole karne, ale spokojnie łapie i uspokaja grę Lukas Hrosso.
15:56 27 -- Jeszcze podopieczni Michała Probierza pod naszą bramką, jednak tym razem przenosimy się na drugą stronę boiska.
15:55 26 Corner Sergiu Hanca dostał podanie w pole karne, wcześniej zgubił krycie i uderzył mocno w długi róg! Nasz bramkarz zdołał odbić na rzut rożny! Co za interwencja!
15:53 24 -- Georgios Mygas miał sporo miejsca, zszedł z piłką na lewą nogę i dobrze uderzył, jednak prosto w to miejsce, gdzie stał Pesković.
15:52 24 -- Mygas zagrał krótko z Nawotką i wypuścił go na wolną pozycję. Z asekuracją zdążył Dytiatiev i wybił na aut.
15:51 22 -- Niebezpiecznie zrobiło się pod naszą bramką. Nie mogliśmy zażegnać niebezpieczeństwa, aż z ostrego kąta padł strzał! Na szczęście nad bramką Hrosso.
15:49 20 -- Cracovia spróbowała prostopadłego zagrania po dłuższej wymianie piłki, ale dobrze ustawiony był Mraz. Od bramki rozpocznie Hrosso.
15:48 19 -- Javi Hernandez strzela bezpośrednio na naszą bramkę, ale trafił co najwyżej w kibiców będących z tyłu.
15:47 18 -- Olaf Nowak na 35 metrze od naszej bramki fauluje Helika. Będzie stały fragment gry dla krakowian.
15:46 17 -- Piłka oddana przez Pawłowskiego i gramy dalej.
15:45 16 -- Gorąco zrobiło nam się przez moment. W polu karnym Zagłębia upadł piłkarz Cracovii, ale to Zagłębie ruszyło z atakiem. W polu karnym przeciwnika rozczytany został Udoviczić i sędzia przerwał grę, ponieważ z naszej szesnastki nie może podnieść się Gressak.
15:43 14 -- Teraz wracamy na drugą stronę! Zagłębie wyprowadziło szybki atak po dalekim wykopie Hrosso. Piłkę przejął Pawłowski i podał do Udoviczicia. Serb stracił piłkę, jednak po odbiorze Gressaka nadarzyła się kolejna okazja, chociaż podanie Pawłowskiego było za mocne. Rozpocznie golkiper.
15:42 13 Corner Wszystko wyjaśnia Patrik Mraz, ale tylko na chwilę. Będzie jeszcze korner.
15:41 12 -- Piotr Polczak zbiegł za Hancą do boku i faulował na lewej stronie boiska. Będzie dośrodkowanie w pole karne Zagłębia.
15:40 11 -- Cracovia ruszyła z szybkim atakiem na naszą połowę, ale blisko Wdowiaka był Tóth i to on wyjaśnił i oddalił zagrożenie do spółki z Mrazem.
15:39 10 -- Sergiu Hanca zgarnął źle zgraną piłkę przez naszych stoperów i uderzył z prostego podbicia. Piłka dla Zagłębia, rozpocznie bramkarz.
15:38 8 -- Mateusz Możdżeń faulowany w pojedynku powietrznym z Januszem Golem. Nadal daleko od bramki gospodarzy.
15:37 7 -- Diego Ferraresso wyszedł z piłką poza pole, ale sędzia nie dojrzał się, aby piłka całym obwodem minęła linię. W konsekwencji sosnowiczanie szybko sfaulowali na połowie boiska.
15:36 6 -- Dośrodkowanie z lewej strony po ziemi Pawłowskiego, piłka została wybita przed pole, a tam Możdżeń uderzył lewą nogą obok słupka! Szkoda.
15:35 5 -- Piłka przerzucona na stronę do Mateusza Wdowiaka. Zawodnik Cracovii w pojedynku jeden na jeden zdecydował się na mocne wstrzelenie, które przeleciało nad naszą bramką.
15:34 5 -- Georgios Mygas szukał podaniem na pamięć Szymona Pawłowskiego, jednak nasz kapitan nie odczytał zamiarów Greka.
15:33 4 -- Lukáš Hroššo wybija piłkę daleko na połowę boiska, ale w aut. Rozpocznie Cracovia.
15:32 3 -- Tomasz Nawotka faulowany tyłem do bramki Cracovii na połowie boiska. Diego nie pozwolił mu się obrócić w stronę bramki gospodarzy.
15:31 2 -- Sosnowiczanie od samego początku wysoko, nie pozwalają Cracovii na swobodne rozegranie piłki.
15:30 1 Whistle Gramy!
15:14 0 -- Pewnie nie wszyscy z Państwa orientują się w położeniu stadionów w Krakowie, dlatego już rozjaśniamy. Siedząc na górnych krzesełkach stadionu Cracovii można zobaczyć oddalony o jakieś 400 metrów obiekt Wisły Kraków.
15:06 0 -- Dziś w wyjściowym składzie doszło tylko do małej rotacji w środku pola Zagłębia. Od samego początku zobaczymy Mateusza Możdżenia, który w poprzednim spotkaniu z Koroną nie mógł wystąpić z powodu zapisu w umowie. Zawodnik zmienił Sebastiana Milewskiego, który mecz w Krakowie rozpocznie z ławki rezerwowych.
14:47 0 Shirt Cracovia: Pešković - Râpä, Helik, Dytiatiev, Diego - Gol - Wdowiak, Dąbrowski, Hernandez, Hanca - Cabrera. Rezerwa: Stępniowski, Danek, Dimun, Piszczek, Pik, Datković, Čečarić.
14:45 0 Shirt Zagłębie: Hroššo - Mygas, Tóth, Polczak, Udoviczić - Nawotka, Możdżeń, Greššák, Udoviczić - Pawłowski, O. Nowak. Rezerwa: Kudła, Milewski, Heinloth, Cichocki, Iwaniszwili, Gabedawa, Ryndak.
14:35 0 -- Witamy serdecznie ze stadionu w Krakowie! Dziś sosnowiczanie postarają się napsuć sporo krwi Cracovii, która na własnym terenie ostatnio przegrała 7 października. Był to mecz derbowy pomiędzy odwiecznym zespołami z jednego miasta, gdzie górą wyszła Wisła, wygrywając 2:0.