Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna

Tomasz Nowak o pierwszych treningach

Przedstawiamy wypowiedź pomocnika naszego zespołu na temat pierwszych treningów po przerwie wakacyjnej, budowaniu składu oraz nadchodzących sparingach.

#aktualności #promocja

Finał eliminacji do Zagłębie Check Point

W niedzielę odbył się turniej finałowy Zagłębie Check Point w Fifę 17. Najlepsza dwunastka z wcześniejszych turniejów zmierzyła się w walce o trzy miejsca i kontrakty z naszym klubem. W relacji wywiad z Andrzejem "Szamilekiem" Niemcem.

#promocja

Przedszkolaki z "28" odwiedzają Zagłębie

Podopieczni przedszkola numer 28 odwiedziły nas klub. W ramach wycieczki mogły zobaczyć zaplecze stadionu oraz dowiedzieć się ciekawostek z życia klubu.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Bramki z meczu sparingowego Sarmacja Będzin - Zagłębie Sosnowiec (1:2)

Przedstawiamy bramki z meczu sparingowego z okazji stulecia Sarmacji Będzin. Zagłębie pokonało gospodarzy 2:1 po trafieniach zawodnika testowanego oraz Igora Krzykowskiego. Bramkę dla Sarmacji zdobył Kacper Zawadzki.

#aktualności #promocja #akademia

Dzień Dziecka z Junior Football

Przedstawiamy klip wideo z obchodów Dnia Dziecka Junior Football. Wśród atrakcji przygotowanych dla najmłodszych były gry i zabawy na głównej murawie Stadionu Ludowego oraz słodki poczęstunek z upominkami.

#aktualności #liga #pierwsza drużyna #promocja

#KulisyZagłębia - GKS Tychy

Przedstawiamy kulisi ostatniego meczu Zagłębia w sezonie 2017/2018 Nice 1 Ligi. W materiale pochód kibiców nagrany dronem, najlepsze meczowe akcje i oprawa przygotowana przez Ultrasów.

#aktualności #akademia

Dzień Dziecka w Leroy Merlin

Partner naszego klubu Leroy Merlin świętował Dzień Dziecka na sportowo. Jedną z przygotowanych atrakcji był konkurs techniki piłkarskiej, w którym można było wygrać zaproszenia na mecz oraz kolorowanki. Wizja przyjścia na ostatnie spotkanie sezonu skusiła także dorosłych do udziału w zabawie.

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Konferencja po meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy (2:1)

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 34. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębie pokonało GKS Tychy 2:1. Zawody skomentowali Dietmar Brehmer (GKS Tychy) oraz Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec).

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Dzieciaki z ZOW nr 3 odwiedzają Zagłębie

W piątek dzieciaki z ZOW nr 3 w Sosnowcu odwiedzili nasz klub. Podopieczni placówki mogli zobaczyć szatnię pierwszego zespołu, stadion oraz trening. Wycieczka była wzbogacona o ciekawostki na temat klubu przygotowane przez pracowniku klubu.

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja

Zagłębiacy odwiedzili Akademię Kolorowych Podróży

Fabian Klama i Igor Krzykowski odwiedzili sosnowieckie przedszkole AKP gdzie przeprowadzili pokazowe zajęcia oraz odpowiadali na pytania najmłodszych dotyczące życia piłkarza.