Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna

Wtorkowy trening przed GieKSą

Przedstawiamy wideo-relację z wtorkowego treningu przed meczem 22. Nice 1 Ligi. Zagłębiacy podejmować będą GKS Katowice na Stadionie Ludowym w piątek 17 marca o 20:45.

Bramki z meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec (5:0)

Przedstawiamy bramki z meczu 21. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłebiacy udali się na wyjazd do Nowego Sącza gdzie ulegli miejscowej Snadecji 5:0.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja po meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec (5:0)

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 21. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Zagłębiem Sosnowiec. Zawody skomentowali Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec) oraz Radosław Mroczkowski (Sandecja Nowy Sącz).

Łukasz Bogusławski przed meczem z Sandecją Nowy Sącz

Przedstawiamy wypowiedź obrońcy Łukasza Bogusławskiego przed meczem 21. kolejki Nice 1 Ligi z Sandecją Nowy Sącz.

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja

Zagłębie Zagłębiankom

Drogie Panie z okazji Waszego święta chcemy podziękować za wasze wsparcie i życzyć wszystkiego co najlepsze! By to wyrazić piłkarze pierwszego zespołu wręczali dzisiaj kwiaty i zaproszenia na mecz z GKS Katowice.

Zagłębie pamięta o Fankach

Z okazji Dnia Kobiet wszyscy działacze klubu, trenerzy i piłkarze składają Fankom Zagłębia najserdeczniejsze życzenia!

#KulisyZagłębia - Stomil Olsztyn

Przedstawiamy kulisy meczu 20. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Stomilem Olsztyn.

WF z Zagłębiem w Strzyżowicach

Zawodnik pierwszego zespołu Fabian Klama przeprowadził zajęcia w ramach akcji WF z Zagłębiem w Zespole Szkół Szkolno-Przedszkolnych Nr 1 w Strzyżowicach. Zapraszamy do obejrzenia wideo-relacji.

Bramki z meczu Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn (1:1)

Przedstawiamy bramki z meczu 20. kolejki Nice 1 ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Stomilem Olsztyn. Wynik spotkania otworzył Grzegorz Lech w 69 minucie meczu, a wyrównał Sebastian Dudek w 90 minucie.

Žarko Udovičić po meczu ze Stomilem Olsztyn

Prezentujemy wypowiedź naszego obrońcy Žarko Udovičića po meczu 20. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębiacy podejmowali na Stadionie Ludowym Stomil Olsztyn i zremisowali 1:1.