Wideo

#aktualności #sparing

#ObózAlicante2018: Žarko Udovičić po sparingu z Beijing Renhe

Przedstawiamy wypowiedź naszego lewego obrońcy po sparingu z Beijing Renhe. Dodatkowo poprosiliśmy Žarko o krótkie podsumowanie zgrupowania, które dobiega końca.

#aktualności #sparing

#ObózAlicante2018: Zagłębie Sosnowiec - Beijing Renhe 2:1

Przedstawiamy skrót meczu z bramkami z meczu kontrolnego przeciwko Beijing Renhe. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Vamara Sanogo i Martin Pribula.

#aktualności

#ObózAlicante2018: Rozruch w stylu sportów walki

Dzisiaj nasz zespół rozegra ostatni sparing w trakcie #ObózAlicante2018. Rywalem będzie chińska drużyna Bejing Renhe. Artur Gołaś rano poprowadził zajęcia rozruchowe, które miały w sobie dużo elementów z treningów sportów walki. Drużyna przed pierwszym gwizdkiem została naładowana naturalnym testosteronem! #ZagłębieGOL

#aktualności

#ObózAlicante2018: Dzień pracy okiem kamery

Zobacz jak piłkarze naszego zespołu pracują na #ObózAlicante2018. Przedstawiciele naszej telewizji klubowej #ZagłębieGOL towarzyszyli piłkarzom podczas treningów by przybliżyć wam kulisy przygotowań do rundy wiosennej Nice 1 Liga.

#aktualności #sparing #wywiad

#ObózAlicante2018: Dawid Kudła o sparingu z Changchun Yattai

Dawid Kudła był jedynym piłkarzem, który w sparingu przeciwko Changchun Yattai spędził na murawie 90 minut. W wywiadzie zapytaliśmy Dawida o wnioski z jego perspektywy oraz o wrażenia na półmetku zgrupowania.

#aktualności #sparing

#ObózAlicante2018: Zagłębie Sosnowiec - Changchun Yatai 3:1

Prezentujemy bramki z drugiego meczu kontrolnego na zgrupowaniu w hiszpańskim Alicante. Zagłębiacy pokonali Changchun Yatai 3:1 po bramkach autorstwa Alexandra Christovão oraz Szymona Lewickiego. Bramkę honorową dla Changchun Yatai zdobył Marinho.

#aktualności #e-sport

Złoto z Wojkowic - relacja z II Zagłębiowskich Mistrzostw FIFA 18

Przedstawiamy wideorelację z II Zagłębiowskich Mistrzostw FIFA 18. Zawody odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, a dwóch zawodników związanych z naszym klubem stanęło na podium.

#aktualności #wywiad

Dariusz Dudek przed zgrupowaniem w Hiszpanii

Prezentujemy wypowiedź trenera Zagłębia Sosnowiec przed wylotem na zgrupowanie w hiszpańskim Alicante. Zawodnicy spędzą na zgrupowaniu 9 dni i rozegrają 3 spotkania kontrolne.

#aktualności #sparing

Bramki z meczu Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała (3:1)

Przedstawiamy bramki z meczu kontrolnego pomiędzy Zagłębiem a Rekordem. Bramki dla Zagłębia zdobyli Martin Pribula, Tomasz Nawotka oraz Konrad Kumor. Dla gości trafienie odnotował Dawid Ogrodzki.

#aktualności

Przekaż 1% na Akademię Zagłębia

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Akademię Zagłębia.