Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna

Krzysztof Markowski o treningu indywidualnym

Krzystof Markowski po urazie stopy trenuje indywidualnie, by wrócić do pełni formy. Porozmawialiśmy na ten temat z naszym obrońcom oraz zapytaliśmy o szanse na występ w sobotnim sparingu.

#aktualności #promocja #akademia

Wspieraj Akademię Zagłębia - Przekaż 1%

Prezentujemy spot promocyjny akcji "Wspieraj Akademię Zagłębia - Przekaż 1%". Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura prosi o wspieranie jej działalności. Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje, a może sprawić dużo dobrego.

#aktualności #pierwsza drużyna

Praca wre - wideo relacja z wtorkowego treningu

Przedstawiamy wideo relację z wtorkowego treningu. Piłkarze pracowali nad mięśniami na salce oraz rozegrali gry treningowe na sztucznej murawie.

#aktualności #akademia

Żaki i Skrzaty na parkiecie - Zagłębie Cup 2017

W niedzielę na hali MOSiR Sosnowiec przy ulicy Żeromskiego odbył się turniej piłkarski dla roczników 2009 i młodszych. Wśród drużyn grających znalazły się Zagłębie Sosnowiec, Wisła Kraków, Unia Kosztowy, Football Project Jasienica, Promotor Zabrze, MUKP Silent Dąbrowa Górnicza, KS GTV Stadion Śląski, MKS Śląsk Świętochłowice.

#aktualności #liga #transfery #pierwsza drużyna

Merci! - wywiad z Vamarą Sanogo

Transfer Vamary Sanogo do warszawskiej Legii jest już oficjalnie potwierdzony. Napastnik rozstaje się z naszym klubem, ale deklaruje, że Zagłębie na zawsze pozostanie w jego sercu. Przedstawiamy ostatni - przed wyjazdem do Warszawy - wywiad "Vamiego" dla naszej telewizji klubowej.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Dariusz Banasik po sparingu z Polonią Bytom

Prezentujemy wypowiedź trenera Dariusza Banasika po meczu sparingowym z Polonią Bytom. Zagłębiacy ulegli rywalowi po trafieniu Michała Trąbki z 36 minuty spotkania.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Bramka z meczu Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (0:1)

Przedstawiamy bramkę z pierwszego zimowego sparingu. Polonia Bytom pokonała Zagłębie Sosnowiec po trafieniu Michała Trąbki z 36 minuty meczu.

#aktualności #pierwsza drużyna

Będzinianie odwiedzili piłkarzy

Podopieczni Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie z Będzina odwiedzili nasz klub w ramach półkolonii zimowych. Zapraszamy do obejrzenia wideo-relacji.

#aktualności #pierwsza drużyna

Tomasz Nowak o treningach w okresie zimowym

Przedstawiamy wypowiedź naszego pomocnika na temat zimowych przygotowań, grach kontrolnych oraz ... zakładzie na bramkę zdobytą przewrotką.

#aktualności #Memoriał Mazura #pierwsza drużyna

Relacja z XXII Memoriału Włodzimierza Mazura

Przestawiamy wideo-relację z Memoriału Włodzimierza Mazura. W materiale bramki piłkarzy Zagłębia, pokazy taneczne zespołu cheerleaders Hasao oraz Freestyle Football Show w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego.