Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna

Gierki na hali

Drugi dzień treningów na "Żeromie" został przeznaczony na rozegranie po przerwie zimowej oraz przygotowanie do niedzielnego Memoriału Włodzimierza Mazura.

#aktualności #pierwsza drużyna

Testy sprawnościowe po przerwie zimowej

Zawodnicy pierwszego składu Zagłębia rozpoczęli we wtorek trzy dniowe testy sprawnościowe po przerwie zimowej. Na pierwszych zajęciach, które odbyły się w Hali Sportowej przy ulicy Żeromskiego sprawdzane były moc wybicia i wytrzymałość w biegu.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Michal Farkaš o testach sprawnościowych

We wtorek Zagłębiacy zameldowali się w Hali Sportowej przy ulicy Żeromskiego, gdzie rozpoczęli testy. Na początek sprawdzana była moc wybicia oraz wytrzymałość w biegu. Na temat przygotowań porozmawialiśmy z asystentem trenera Michalem Farkašem.

#aktualności #pierwsza drużyna

Pierwszy trening w 2017 roku

Przedstawiamy wideo relację z pierwszego treningu w 2017 roku w wykonaniu Zagłębiaków.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Michał Fidziukiewicz wraca do treningów

W poniedziałek - po przerwie świąteczno-noworocznej - do treningów wrócili piłkarze pierwszego zespołu Zagłębia Sosnowiec. Dla Michała Fidziukiewicza był to powrót po półrocznej absencji, spowodowanej operacją biodra. O rekonwalescencji oraz wrażeniach z pierwszych zajęć porozmawialiśmy z Michałem.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Pierwszy wywiad z trenerem Dariuszem Banasikiem

Przedstawiamy pierwszy wywiad trenera Dariusza Banasika z telewizją #ZagłębieGol.

#aktualności #liga #puchar #pierwsza drużyna

Bramki z rundy jesiennej 2016

Przedstawiamy wszystkie 39 bramek zdobytych przez piłkarzy Zagłębia Sosnowiec. Sosnowiczanie uzyskali taki wynik w 21 meczach (19 w I lidze oraz 2 w Pucharze Polski). Zagłębiacy popisali się średnią ponad 1,8 zdobytej bramki na spotkanie.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Tryptyk Świąteczny - Martin Pribula odc. 3/3

Przedstawiamy ostatni odcinek świątecznej serii wywiadów. O podobieństwach i różnicach obchodzenia Bożego Narodzenia w Polsce i Słowacji rozmawialiśmy z Martinem Pribulą.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Tryptyk Świąteczny - Sebastian Dudek odc. 2/3

Przedstawiamy drugą rozmowę z świątecznej serii wywiadów. Porozmawialiśmy z Sebastianem Dudkiem na temat jak spędza święta.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Tryptyk Świąteczny - Dawid Ryndak odc. 1/3

Przygotowaliśmy dla kibiców serię świątecznych rozmów. W pierwszym wywiadzie rozmawialiśmy z Dawidem Ryndakiem o tym jak spędza święta.