Wideo

#aktualności #wywiad

Konferencja prasowa po meczu z Rakowem Częstochowa (2:0)

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Rakowem Częstochowa. Zawody skomentowali Marek Papszun (Raków) oraz Dariusz Dudek (Zagłębie).

#aktualności

#KulisyZagłębia: Odra Opole

Przed wami kulisy wygranego meczu przeciwko Odrze Opole! W materiale racowisko, cheerleaderki oraz boiskowe emocje. Musisz to zobaczyć!

#aktualności #wywiad

Sebastian Milewski przed meczem z Rakowem Częstochowa

Przedstawiamy wywiad z pomocnikiem naszego zespołu przed środowym meczem z Rakowem Częstochowa.

#aktualności #wywiad

Tomasz Nawotka po meczu z Odrą Opole

Prezentujemy pomeczowy wywiad z pomocnikiem naszego zespołu Tomaszem Nawotką, który w dzisiejszym spotkaniu zagrał w formacji defensywnej.

#aktualności #wywiad

Konferencja prasowa po meczu z Odrą Opole

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole. Zawody skomentowali Mirosław Smyła (Odra) oraz Dariusz Dudek (Zagłębie).

#aktualności #promocja

Po pracy idziemy na mecz! Część 2

Po epoce kina niemego przyszła pora na złotą erę kaset VHS! W spocie zobaczycie w stylistyce wyrwanej z lat 80' jak powstają haftowane herby i szaliki, poznacie kulisy prowadzenia sklepu kibica oraz pracę w Elektrociepłowni Będzin.

#aktualności #wywiad

Arkadiusz Jędrych przed Odrą Opole

Przedstawiamy wypowiedź naszego obrońcy przed meczem 25. kolejki Nice 1 Ligi. Najbliższym rywalem Zagłębiaków będzie Odra Opole.

#aktualności #promocja

Wejdź do gry!

Walcz, wspieraj, wygrywaj! To hasło nowej aplikacji Ballgee, która w partnerstwie z naszym klubem startuje w dniu meczu z Odrą Opole. Przyjdź w niedzielę na Ludowy i obudź w sobie Zagłębiowskie eMOCje!

#aktualności #promocja

Błękitny marsz dla autyzmu

Kwiecień to miesiąc poświęcony osobom dotkniętych autyzmem. W tym czasie odbywa się wiele wydarzeń mających na celu wzrost świadomości i wiedzy na temat tej choroby. Reprezentanci naszego klubu brali udział w będzińskim błękitnym marszu.

#aktualności #wywiad

Konferencja prasowa po meczu z GKS Katowice (1:0)

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 24. kolejki Nice 1 Ligi. Zawody skomentowali Dariusz Dudek (Zagłębie) oraz Jacek Paszulewicz (GKS).