Wideo

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Oglądamy konferencję prasową po meczu w Niecieczy

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po meczu Bruk-Betu Termalica z Zagłębiem Sosnowiec. Swoje komentarze wygłosili Piotr Mandrysz, trener gospodarzy i Radosław Mroczkowski, opiekun sosnowiczan.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Pomeczowy wywiad z Piotrem Polczakiem

Zapraszamy do oglądania pomeczowego wywiadu z Piotrem Polczakiem, stoperem Zagłębia Sosnowiec. Zagłębiacy przegrali w Niecieczy z Bruk-Betem Termaliką 0:2 (0:0), tracąc oba gole w drugiej odsłonie spotkania.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Zaglądamy za kulisy meczu z Olimpią Grudziądz

Zapraszamy do oglądania filmowych kulis meczu Zagłębia z Olimpią Grudziądz. Przypominamy, że beniaminek Fortuna 1 ligi wygrał 1:0 (0:0) po golu Tiago Alvesa,

#aktualności #wywiad #kibice

Pomeczowy wywiad z Kacprem Radkowskim

Zapraszamy do oglądania wywiadu telewizyjnego z Kacprem Radkowskim, 18-letnim pomocnikiem Zagłębia Sosnowiec, który rozegrał całe spotkanie z Olimpią Grudziądz.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Oglądamy konferencję prasową po meczu z Olimpią

Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej po meczu z Olimpią Grudziądz wygranego przez gości 1:0. Jedynego gola zdobył Tiago Alves.

#aktualności #kibice

Za kulisami meczu z Podbeskidziem

Oglądamy filmowe kulisy spotkania z Podbeskidziem, które zakończyło się remisem 1:1. Nie tylko na boisku było ciekawie, ale i poza nim. Zapraszamy!

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Pomeczowy wywiad z Matko Perdijiciem

Proponujemy obejrzenie pomeczowego wywiadu z Matko Perdijiciem. Bramkarz Zagłębia Sosnowiec był niekwestionowanym bohaterem sobotniego meczu z Podbeskidziem.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu z Podbeskidziem

Zapraszamy do oglądania pomeczowej konferencji prasowej, w trakcie której swoje opinie wyrazili trenerzy Krzysztof Brede i Radosław Mroczkowski. Szkoleniowiec Podbeskidzia mówił o niedosycie, z kolei opiekun Zagłębia chwalił swojego bramkarza, Matko Perdijicia.

#aktualności #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa przed meczem z Podbeskidziem

Zapraszamy do oglądania zapisu video przedsezonowej konferencji prasowej Zagłębia Sosnowiec. A uczestniczyli w niej: prezes Marcin Jaroszewski, trener Radosław Mroczkowski i Szymon Pawłowski, kapitan zespołu.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Oglądamy kulisy Pikniku z Zagłębiem

Zapraszamy do oglądania kulis Pikniku z Zagłębiem. W jego trakcie kibice mogli obejrzeć nową drużynę Zagłębia, która zaprezentowała się w strojach duńskiej firmy Hummel.