Wideo

#aktualności #promocja #pierwsza drużyna

Prezentacja zespołu przed sezonem 2018/2019

Prezentujemy wideo z sobotniej prezentacji pierwszego zespołu przed startem sezonu 2018/2019.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Žarko Udovičić przed meczem z Piastem Gliwice

Przedstawiamy wypowiedź obrońcy naszego zespołu przed pierwszym meczem Lotto Ekstraklasy. W poniedziałek na Stadionie Ludowym Zagłębie podejmie Piasta Gliwice.

#aktualności #promocja #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa przed startem sezonu 2018/2019

Prezentujemy zapis wideo konferencji prasowej przed startem sezonu 2018/2019. W trakcie spotkania poruszone były kwestie wyboru partnera technicznego, przygotowań do startu w Ekstraklasie oraz przyznania hokejowej sekcji licencji na grę w Ekstralidze.

#aktualności #sparing

Sparing Lato 2018: Zagłębie Sosnowiec - MFK Karvina 2:2

Przedstawiamy bramki z meczu kontrolnego pomiędzy Zagłębiem a MFK Karvina. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Cichocki oraz Vamara Sanogo.

#aktualności #sparing

Adam Banasiak po meczu z MFK Karvina

Przedstawiamy pomeczową wypowiedź pomocnika naszego zespołu Adama Banasiaka.

#aktualności

Wyjazd na zgrupowanie Wodzisław 2018

W poniedziałkowy poranek pierwszy zespół wyjechał na zgrupowanie do Gosław Sports Center. Sprawdź jakie humory dopisywały naszym zawodnikom przed podróżą.

#aktualności #sparing

Sparing Lato 2018: Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec 0:3

Prezentujemy bramki z meczu sparingowego pomiędzy Czuwajem Przemyśl a Zagłębiem Sosnowiec, który był częścią obchodów 100-lecia istnienia gospodarzy. Goledla Zagłębia zdobyli Alexander Christovão, Tomasz Nowak i Adam Banasiak.

#aktualności #sparing

Sparing Lato 2018: Viitorul Konstanca - Zagłębie Sosnowiec 0:4

Prezentujemy bramki z pierwszego meczu kontrolnego w letnim okresie przygotowawczym. Bramki dla Zagłębia zdobyli Žarko Udovičić, Junior Torunarigha, Zawodnik testowany oraz Sebastian Milewski.

#aktualności #transfery

Junior Torunarigha w Zagłębiu Sosnowiec

Nigeryjskie pochodzenie, niemiecka precyzja to w skrócie opis naszego najnowszego zawodnika. Sprawdź co powiedział Junior po pierwszym dniu spędzonym w naszym klubie.

#aktualności #promocja

Zagłębiacy witają wakacje w Przystani

W poniedziałek Adam Banasiak, Arkadiusz Jędrych, Tomasz Nowak i trener Dariusz Dudek odwiedzili podopiecznych placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie to było nagrodą dla podopiecznych za przepracowany rok szkolny i początkiem wakacji.