Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna

Skrót meczu: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (4:1)

Prezentujemy skrót meczu 4. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębie Sosnowiec przegrało wyjazdowe spotkanie z Miedzią Legnica 1:4.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Konferencja po meczu Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec (4:1)

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 4. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębiacy przegrali na wyjeździe 1:4 z Miedzią Legnica. Zawody skomentowali Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec) oraz Dominik Nowak (Miedź Legnica).

Dariusz Banasik przed meczem z Miedzią Legnica

Przedstawiamy wywiad z trenerem Dariuszem Banasikiem przed meczem 4. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębiacy rozegrają spotkanie na wyjeździe, w którym powalczą o zwycięstwo z Miedzią Legnica.

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Skrót meczu: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce (1:0)

Przedstawiamy skrót meczu 3. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębie pokonało Pogoń Siedlce po bramce Szymona Lewickiego z 38. minuty.

Szymon Lewicki po meczu z Pogonią Siedlce (1:0)

Prezentujemy wywiad ze zdobywcą bramki na wagę 3. punktów w meczu 3. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Pogonią Siedlce.

Konferencja po meczu Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce (1:0)

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 3. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębie pokonało Pogoń Siedlce 1:0 po bramce Szymona Lewickiego. Zawody skomentowali Adam Łopatko (Pogoń Siedlce) oraz Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec).

#aktualności #drugi zespół

Łukasz Nadolny po meczu z Łazowianką Łazy

Przedstawiamy wypowiedź trenera drugiego zespołu po meczu I kolejki Ligi okręgowej. Zagłębiacy przegrali z Łazowianką 1:2.

Bramki z meczu Łazowianka Łazy - Zagłębie II Sosnowiec

Prezentujemy bramki z meczu I kolejki Ligi okręgowej pomiędzy Łazowianką Łazy a Zagłębie Sosnowiec. Bramkę dla drużyny prowadzonej przez Łukasza Nadolnego zdobył Kacper Szmytkowski w 47. minucie meczu.

#aktualności #puchar #pierwsza drużyna

Skrót meczu 1/16 PP: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (1:2)

Prezentujemy skrót meczu 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Koroną Kielce. Bramki dla gości zdobyli Elia Soriano (105') oraz Mateusz Możdżeń (111'). Tomasz Nawotka ustalił wynik spotkania w 120. minucie.

Konferencja po meczu 1/16 PP Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce (1:2)

Prezentujemy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Koroną Kielce. Zagłębiacy ulegli ekstraklasowemu rywalowi 1:2. Zawody skomentowali Gino Lettieri (Korona Kielce) oraz Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec).