Wideo

#aktualności

V mistrzostwa Oldbojów drużyn sześcioosobowych

W miniony weekend odbyła się V edycja mistrzostw Polski Oldbojów drużyn sześcioosobowych. 20 drużyn walczyło przy Kresowej o tytuł, który ponownie trafił w ręce Zagłębia Sosnowiec.

#aktualności

II Mecz Charytatywny Fundacji Rób Dobro

Już po raz drugi na Stadionie Ludowym odbył się Mecz Charytatywny Rób Dobro. W tym roku pomagaliśmy Kasi, Maćkowi i Mai w walce z chorobą. Na gości czekało wiele atrakcji.

#aktualności #promocja #akademia

IV Turniej Zdrowa Woda Siły Doda

W piątek na obiektach kompleksu piłkarskiego Kresowa 1 odbyła się IV edycja turnieju Zdrowa Woda Siły Doda organizowanego przez nasz klub przy partnerstwie Sosnowieckich Wodociągów.

#aktualności

Pierwszy trening po wakacjach

W środę Zagłebiacy wrócili do zajęć treningowych. Zespół spotkał się na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach by sprawdzić formę po wakacjach.

#aktualności #karta kibica #promocja

Rusza sprzedaż karnetów

Od 15.06 rusza sprzedaż karnetów na mecze Zagłębia w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Info: http://zaglebie.eu/aktualnosci/4735-sprzedaz-biletow-i-karnetow Dziękujemy kibicom, którzy poświęcili swój wolny czas i wzięli udział w materiale. Bez was nie byłoby tego filmiku!

#aktualności

Wracamy do Ekstraklasy!

Wczoraj meczem z GKS-em Tychy zakończyliśmy sezon 2017/2018. Tuż po ostatnim gwizdku odbyła się feta z udziałem kibiców, a później Zagłębiacy ruszyli piętrowym autobusem w miasto kończąc trasę w Parku Sieleckim.

#aktualności #wywiad

Konferencja prasowa po meczu z GKS Tychy

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 34. kolejki Nice 1 Ligi.

#aktualności #wywiad

Bartłomiej Babiarz przed meczem z GKS Tychy

Przedstawiamy przedmeczową wypowiedź Bartłomieja Babiarza przed ostatnim meczem w tym sezonie.

#aktualności

Bramka z meczu Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec (0:1)

Przedstawiamy trafienie Alexandra Cristóvão na wagę 3 punktów w meczu 33. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Zagłębiem Sosnowiec.

#aktualności

#KulisyZagłębia: Ruch Chorzów

Przedstawiamy kulisy meczu 33. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Zagłębiem Sosnowiec. W materiale przygotowania do meczu, bramka Alexa, masa napięcia oraz na koniec fura radości!