Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Konferencja po meczu z Wisłą Kraków

Przedstawiamy wypowiedzi szkoleniowców po zaciętym widowisku, jakie zapewniło nam Zagłębie i Wisła Kraków. Przez 90 minut gry padło aż 7 trafień i na koniec to sosnowiczanie mogli podnieść ręce w geście triumfu, wygrywając 4:3!

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Żarko Udoviczić po meczu z Wisłą Kraków

Przedstawiamy wywiad z bohaterem 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. Żarko Udoviczić wpisał się dwukrotnie na listę strzelców i do tego wywalczył rzut karny. Zagłębiacy po zaciętym boju z Wisłą Kraków wygrali 4:3!

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Oglądamy konferencję prasową przed meczem z Wisłą

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Kraków. W konferencji wzięli udział: trener Zagłębia Sosnowiec Valdas Ivanauskas, zawodnik Zagłębia (wychowanek Wisły Kraków) Olaf Nowak, oraz w roli tłumacza asystent trenera Zagłębia Michal Farkaś.

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Za kulisami zwycięskiego meczu z Miedzią

Oglądamy kulisy zwycięskiego meczu w Legnicy. Nie tylko na boisku, ale i za poza nim sporo się działo, co uchwyciła kamera naszej klubowej telewizji. Ciekawe, że nasi trenerzy nie dali się ponieść emocjom, zachowując skupienie do ostatniej minuty.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Mateusz Możdżeń o wygranej w Legnicy

W wywiadzie dla klubowej telewizji Zagłębia, udzielonym na gorąco po meczu w Legnicy, Mateusz Możdżeń mówił m.in. o zdobytej bramce, która była jego pierwszym trafieniem w barwach sosnowiczan. W seniorskiej karierze Mateusz nigdy wcześniej nie zdobył gola, dobijając swój rzut karny.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Zapowiedź meczu z Wisłą Kraków

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów na spotkanie z krakowską Wisłą! Mecz odbędzie się w środę (3 kwietnia) o godzinie 20:30 na Stadionie Ludowym.

#aktualności #kibice #pierwsza drużyna

Piłkarze w Designer Outlet Sosnowiec

Piłkarze pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec pojawili się na dniach sportowych marek w Designer Outlet Sosnowiec. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę!

#aktualności #kibice #Lotto Ekstraklasa

Za kulisami meczu z Lechią Gdańsk

Oglądamy video z kulis meczu z Lechią Gdańsk, który przyniósł tak wiele emocji zarówno na murawie, jak i na trybunach. Warto jeszcze raz wrócić do tego spotkania, by zobaczyć ciekawe ujęcia operatora kamery klubowej telewizji, który pokazał także optymizm naszych kibiców.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Konferencja prasowa po meczu z Lechią

Przedstawiamy wypowiedzi obu trenerów po meczu z Lechią Gdańsk. Pojedynek zakończył się na korzyść gości po trafieniu z początku Daniela Łukasika.

#aktualności #pierwsza drużyna #Lotto Ekstraklasa

Piotr Polczak po meczu z Lechią

Przedstawiamy wywiad z naszym stoperem Piotrem Polczakiem. Nasz obrońca w pierwszej połowie był bardzo bliski zdobycia trafienia na 1:1, ale bramkarza uratowała poprzeczka.