Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja

Dzisiaj w Betlejem po Zagłębiowsku

Dawid Ryndak, Marcin Sierczyński, Krzysztof Markowski oraz Łukasz Matusiak wykonują tradycyjną polską kolędę "Dzisiaj w Betlejem". Za pomoc w nagraniu dziękujemy Miejskiemu Klubowi im. Jana Kiepury.

#aktualności #promocja #akademia

Mannequin Challenge: Rocznik 2002

Przedstawiamy pierwszy w naszym klubie Mannequin Challenge w wykonaniu rocznika 2002. Bohaterowie klipu nominują do wykonania zadania rocznik 2001 naszej akademii.

#aktualności

Zagłębie w Drużynie Kacperka

W sobotę odbył się VII Turniej Gwiazdkowy, w trakcie którego zbierano pieniądze na leczenie Kacperka Ochala z Czeladzi. Zagłębie Sosnowiec włączyło się do akcji przekazując gadżety i koszulki na licytację oraz wystawiając do gry w meczu pokazowym Dyrektora Sportowego Roberta Stanka. Więcej informacjo o Kacperku - http://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/kacper-ochal-z-czeladzi/.

#aktualności #pierwsza drużyna

Zapytaj Zagłębiaka odcinek 4: Jakub Wilk

Prezentujemy czwarty odcinek programu Zapytaj Zagłębiaka, w którym to kibice decydują o zadanych pytaniach. Bohaterem tego odcina jest Jakub Wilk.

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja #region #kibice

Tradycyjna Wigilia w Zagłębiowskim gronie

W środę odbyła się tradycyjna Wigilia dla piłkarzy - byłych i obecnych - działaczy, sponsorów i sympatyków klubu Zagłębia Sosnowiec. Nie zabrakło dużej ilości życzeń i rodzinnej atmosfery. Zapraszamy do oglądania materiału.

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja

Z wizytą w sosnowieckim Centrum Pediatrii

Przedstawiamy wideo-relację z mikołajkowej wizyty w sosnowieckim Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II. Sebastian Dudek, Dawid Ryndak i Marcin Sierczyński odwiedzili blisko setkę dzieciaków oraz wręczyli każdemu upominki.

#aktualności #pierwsza drużyna

WF z Zagłębiem zawitał do SP nr 5 w Zawieciu

Wojciech Fabisiak i Fabian Klama odwiedzili Szkołę Podstawową numer 5 w Zawierciu i przeprowadzili zagłębiowską lekcję wychowania fizycznego. Dzieciaki z klas 4-6 przywitały zawodników pierwszej drużyny z wielkim entuzjazmem i chętnie brały udział w ćwiczeniach.

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja

Nieinne Mikołajki

Piłkarze pierwszego zespołu odwiedzili Mikołajki organizowane przez fundację Nieinni. Każdy uczestnik, mógł podejść porozmawiać z nimi, zrobić sobie zdjęcie i poprosić o autograf. Piłkarze przygotowali drobny upominek dla dzieciaków. Fundacja przygotowała też inne atrakcje.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Bramki ze sparingu Zagłębie - Polonia Bytom 1:2

Przedstawiamy bramki z meczu kontrolnego pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Polonią Bytom. Zagłębiacy przegrali to spotkanie 1:2

#aktualności #pierwsza drużyna #promocja

Mikołajki rocznika 2008

Prezentujemy wideo-relację z mikołajkowego spotkania rocznika 2008. Młodych piłkarzy naszej akademii odwiedzili Marcin Sierczyński, Dawid Ryndak, Martin Pribula i Tomasz Nowak.