Wideo

#aktualności #promocja #akademia #pierwsza drużyna

Prezes vs. Kudi challange: Bieg o 5 stówek na Akademię

W piątek o godzinie 11:00 na bieżni przy Stadionie Ludowym doszło do pojedynku rodem z antycznych agonów. Marcin Jaroszewski - prezes Zagłębia rzucił wyzwanie Dawidowi Kudle goalkeeperowi w sprincie na 200 metrów. Zobacz kto wygrał ten bój i przekazał 500 złotych na Akademię Włodzimierza Mazura.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Szymon Lewicki po czwartkowym treningu

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedzią naszego napastnika po czwartkowym treningu.

#aktualności #pierwsza drużyna

#ObózAlicante2018: Trener Dudek podsumowuje zgrupowanie

Przedstawiamy wypowiedź podsumowującą 10-dniowe zgrupowanie w hiszpańskim Alicante. Trener Dudek skomentował warunki pracy na miejscu, sparingowych przeciwników oraz drużynowy wyjazd na mecz LaLiga.

#aktualności #pierwsza drużyna

#ObózAlicante2018: Z przymrużeniem oka ;)

Zgrupowanie w hiszpańskim Alicante trwało 10 dni, którym towarzyszyły ciężka praca, mecze kontrolne oraz ... duża dawka drużynowego poczucia humoru. Zapraszamy do obejrzenia najśmieszniejszych fragmentów zarejestrowanych okiem kamery klubowej telewizji #ZagłębieGOL!

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

#ObózAlicante2018: Žarko Udovičić po sparingu z Beijing Renhe

Przedstawiamy wypowiedź naszego lewego obrońcy po sparingu z Beijing Renhe. Dodatkowo poprosiliśmy Žarko o krótkie podsumowanie zgrupowania, które dobiega końca.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

#ObózAlicante2018: Zagłębie Sosnowiec - Beijing Renhe 2:1

Przedstawiamy skrót meczu z bramkami z meczu kontrolnego przeciwko Beijing Renhe. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Vamara Sanogo i Martin Pribula.

#aktualności #pierwsza drużyna

#ObózAlicante2018: Rozruch w stylu sportów walki

Dzisiaj nasz zespół rozegra ostatni sparing w trakcie #ObózAlicante2018. Rywalem będzie chińska drużyna Bejing Renhe. Artur Gołaś rano poprowadził zajęcia rozruchowe, które miały w sobie dużo elementów z treningów sportów walki. Drużyna przed pierwszym gwizdkiem została naładowana naturalnym testosteronem! #ZagłębieGOL

#aktualności

#ObózAlicante2018: Dzień pracy okiem kamery

Zobacz jak piłkarze naszego zespołu pracują na #ObózAlicante2018. Przedstawiciele naszej telewizji klubowej #ZagłębieGOL towarzyszyli piłkarzom podczas treningów by przybliżyć wam kulisy przygotowań do rundy wiosennej Nice 1 Liga.

#aktualności #sparing #wywiad

#ObózAlicante2018: Dawid Kudła o sparingu z Changchun Yattai

Dawid Kudła był jedynym piłkarzem, który w sparingu przeciwko Changchun Yattai spędził na murawie 90 minut. W wywiadzie zapytaliśmy Dawida o wnioski z jego perspektywy oraz o wrażenia na półmetku zgrupowania.

#aktualności #sparing

#ObózAlicante2018: Zagłębie Sosnowiec - Changchun Yatai 3:1

Prezentujemy bramki z drugiego meczu kontrolnego na zgrupowaniu w hiszpańskim Alicante. Zagłębiacy pokonali Changchun Yatai 3:1 po bramkach autorstwa Alexandra Christovão oraz Szymona Lewickiego. Bramkę honorową dla Changchun Yatai zdobył Marinho.