Wideo

#aktualności #e-sport

Złoto z Wojkowic - relacja z II Zagłębiowskich Mistrzostw FIFA 18

Przedstawiamy wideorelację z II Zagłębiowskich Mistrzostw FIFA 18. Zawody odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach, a dwóch zawodników związanych z naszym klubem stanęło na podium.

#aktualności #wywiad

Dariusz Dudek przed zgrupowaniem w Hiszpanii

Prezentujemy wypowiedź trenera Zagłębia Sosnowiec przed wylotem na zgrupowanie w hiszpańskim Alicante. Zawodnicy spędzą na zgrupowaniu 9 dni i rozegrają 3 spotkania kontrolne.

#aktualności #sparing

Bramki z meczu Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała (3:1)

Przedstawiamy bramki z meczu kontrolnego pomiędzy Zagłębiem a Rekordem. Bramki dla Zagłębia zdobyli Martin Pribula, Tomasz Nawotka oraz Konrad Kumor. Dla gości trafienie odnotował Dawid Ogrodzki.

#aktualności

Przekaż 1% na Akademię Zagłębia

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Akademię Zagłębia.

#aktualności #sparing

Kumor i Lewicki po sparingu z Podbeskidziem

Przedstawiamy wypowiedzi strzelców bramek w sparingu przeciwko Podbeskidziu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Do przerwy dwie bramki zdobył Szymon Lewicki, a w drugiej połowie strzelał Konrad Kumor.

#aktualności #wywiad #transfery

Bartłomiej Babiarz piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Dziś kontraktem z naszym klubem związał się pomocnik Bartłomiej Babiarz. Przedstawiamy jego pierwszy wywiad w barwach naszego klubu.

#aktualności #promocja

Žarko obchodzi Święto Bigosu

20 stycznia obchodzone jest Święto Bigosu. Z tej okazji skorzystaliśmy z gościnności restauracji 3Kolory i zorganizowaliśmy Žarkowi lekcję gotowania naszej pysznej narodowej potrawy. W materiale nie brakuje dużej porcji humoru!

#aktualności #transfery

Callum Rzonca piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Prezentujemy wywiad z nowym zawodnikiem Zagłębia Callumem Rzoncą.

#aktualności #sparing

Dariusz Dudek po sparingu z Cracovią

Przedstawiamy pomeczową wypowiedź Dariusza Dudka. Piłkarze Zagłębia rozegrali spotkanie kontrolne z Cracovią (2:2). W materiale bramki ze sparingu.

#aktualności #Memoriał Mazura #akademia

Wideorelacja z XXIII Memoriału im. Włodzimierza Mazura

Przedstawiamy relację z XXIII Memoriału im. Włodzimierza Mazura. W materiale fragmenty spotkań, pokazy cheerleaders i football freestyle oraz wywiady z Leszkiem Baczyńskim i Grzegorzem Bąkiem.