Wideo

#aktualności #sparing

Sparing Lato 2018: Viitorul Konstanca - Zagłębie Sosnowiec 0:4

Prezentujemy bramki z pierwszego meczu kontrolnego w letnim okresie przygotowawczym. Bramki dla Zagłębia zdobyli Žarko Udovičić, Junior Torunarigha, Zawodnik testowany oraz Sebastian Milewski.

#aktualności #transfery

Junior Torunarigha w Zagłębiu Sosnowiec

Nigeryjskie pochodzenie, niemiecka precyzja to w skrócie opis naszego najnowszego zawodnika. Sprawdź co powiedział Junior po pierwszym dniu spędzonym w naszym klubie.

#aktualności #promocja

Zagłębiacy witają wakacje w Przystani

W poniedziałek Adam Banasiak, Arkadiusz Jędrych, Tomasz Nowak i trener Dariusz Dudek odwiedzili podopiecznych placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Przystań" w Dąbrowie Górniczej. Spotkanie to było nagrodą dla podopiecznych za przepracowany rok szkolny i początkiem wakacji.

#aktualności

V mistrzostwa Oldbojów drużyn sześcioosobowych

W miniony weekend odbyła się V edycja mistrzostw Polski Oldbojów drużyn sześcioosobowych. 20 drużyn walczyło przy Kresowej o tytuł, który ponownie trafił w ręce Zagłębia Sosnowiec.

#aktualności

II Mecz Charytatywny Fundacji Rób Dobro

Już po raz drugi na Stadionie Ludowym odbył się Mecz Charytatywny Rób Dobro. W tym roku pomagaliśmy Kasi, Maćkowi i Mai w walce z chorobą. Na gości czekało wiele atrakcji.

#aktualności #promocja #akademia

IV Turniej Zdrowa Woda Siły Doda

W piątek na obiektach kompleksu piłkarskiego Kresowa 1 odbyła się IV edycja turnieju Zdrowa Woda Siły Doda organizowanego przez nasz klub przy partnerstwie Sosnowieckich Wodociągów.

#aktualności

Pierwszy trening po wakacjach

W środę Zagłebiacy wrócili do zajęć treningowych. Zespół spotkał się na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach by sprawdzić formę po wakacjach.

#aktualności #karta kibica #promocja

Rusza sprzedaż karnetów

Od 15.06 rusza sprzedaż karnetów na mecze Zagłębia w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Info: http://zaglebie.eu/aktualnosci/4735-sprzedaz-biletow-i-karnetow Dziękujemy kibicom, którzy poświęcili swój wolny czas i wzięli udział w materiale. Bez was nie byłoby tego filmiku!

#aktualności

Wracamy do Ekstraklasy!

Wczoraj meczem z GKS-em Tychy zakończyliśmy sezon 2017/2018. Tuż po ostatnim gwizdku odbyła się feta z udziałem kibiców, a później Zagłębiacy ruszyli piętrowym autobusem w miasto kończąc trasę w Parku Sieleckim.

#aktualności #wywiad

Konferencja prasowa po meczu z GKS Tychy

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 34. kolejki Nice 1 Ligi.