Wideo

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Bramki z meczu sparingowego Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowie (3:1)

Prezentujemy bramki z meczu sparingowego pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Sosnowiec. Krakowianie wygrali spotkanie 3:1.

#aktualności #sparing #wywiad #pierwsza drużyna

Marin Pribula po sparingu z Wisłą Kraków (3:1)

Przedstawiamy wypowiedź zdobywcy bramki w przegranym przez Zagłębie sparingu z ekstraklasową Wisłą Kraków. Wiślacy pokonali Zagłębie 3:1.

#aktualności #sparing #wywiad

Dariusz Bansik po sparingu z BKS Stal Bielsko-Biała

Przedstawiamy wypowiedź trenera Dariusza Banasika po meczu sparingowym z BKS Stal Bielsko-Biała. Zagębiacy pokonali bielszczan 2:1.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Sparing: Zagłębie Sosnowiec - BKS Stal Bielsko-Biała (2:1)

Prezentujemy bramki z meczu sparingowego pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a BKS Stal Bielsko-Biała. Bramki dla Zagłębiaków zdobyli Wojciech Łuczak i Tomasz Nowak.

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 4:1

Przedstawiamy bramki z meczu kontrolnego pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Odrą Opole. Zagłębiacy pokonali 3. drużynę II ligi 4:1.

#aktualności #sparing #wywiad #pierwsza drużyna

Wojciech Łuczak po meczu z Odrą Opole

Przedstawiamy wypowiedź zdobywcy trzeciej bramki dla Zagłębia w sparingu z drugoligowcem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1.

#aktualności #transfery #pierwsza drużyna

Sebastian Milewski piłkarzem Zagłębia

Przedstawiamy pierwszą wypowiedź nowego zawodnika naszego klubu. Sebastian Milewski, który występuje na pozycji pomocnika i przychodzi do nas z Legionovii Legionowo.

#aktualności #pierwsza drużyna

Krzysztof Markowski o treningu indywidualnym

Krzystof Markowski po urazie stopy trenuje indywidualnie, by wrócić do pełni formy. Porozmawialiśmy na ten temat z naszym obrońcom oraz zapytaliśmy o szanse na występ w sobotnim sparingu.

#aktualności #promocja #akademia

Wspieraj Akademię Zagłębia - Przekaż 1%

Prezentujemy spot promocyjny akcji "Wspieraj Akademię Zagłębia - Przekaż 1%". Fundacja Akademia Piłki Nożnej Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura prosi o wspieranie jej działalności. Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje, a może sprawić dużo dobrego.

#aktualności #pierwsza drużyna

Praca wre - wideo relacja z wtorkowego treningu

Przedstawiamy wideo relację z wtorkowego treningu. Piłkarze pracowali nad mięśniami na salce oraz rozegrali gry treningowe na sztucznej murawie.