Wideo

#aktualności #pierwsza drużyna

WF z Zagłębiem SP nr 1 w Będzinie

W ramach akcji WF z Zagłębiem odwiedziliśmy z Kamilem Wiktorskim klasę 1A z Szkoły Podstawowej numer 1 w Będzinie. Dzieciaki mogły zapytać zawodnika zespołu o sekrety życia piłkarza oraz wziąć udział w przygotowanym przez Kamila treningu piłkarskim dla najmłodszych.

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Bramki z meczu Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec (0:2)

Prezentujemy bramki z meczu 19. kolejki 1 ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a Zagłębiem Sosnowiec. Bramki dla Zagłębiaków zdobyli Arkadiusz Najemski i Tomasz Nowak.

#aktualności #wywiad #liga #pierwsza drużyna

Jakub Wilk po meczu z Pogonią Siedlce

Przedstawiamy wypowiedź Jakuba Wilka po ostatnim w tym roku kalendarzowym spotkaniu Zagłębia Sosnowiec. Zagłębiacy pokonali na wyjeździe Pogoń Siedlce 2:0.

#aktualności #liga #drugi zespół #A klasa

A klasa: Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice 3:1

Skrót meczu 17. kolejki sosnowieckiej A-klasy, w którym zespół rezerw Zagłębia podejmował Górnika Wojkowice 3:1. Bramki dla Zagłębia zdobyli Vamara Sanogo (x2) oraz Patryk Mularczyk. Trafienie dla Górnika odnotował Michał Śliwiński.

#aktualności #wywiad #liga #drugi zespół #A klasa

Patryk Mularczyk po meczu z Górnikiem Wojkowice (3:1)

Przedstawiamy wypowiedź kapitana i zdobywcy bramki ustanawiającej wynik spotkania hity sosnowieckiej A-klasy. Zespół rezerw pokonał Górnika Wojkowice 3:1 i po rundzie jesiennej zajmuje pozycję lidera rozgrywek.

#aktualności #liga #drugi zespół #A klasa

Łukasz Nadolny po meczu z Górnikiem Wojkowice

Prezentujemy wypowiedź trenera po meczu z Górnikiem Wojkowice Zespół rezerw pokonał Górnika Wojkowice 3:1 i po rundzie jesiennej zajmuje pozycję lidera rozgrywek.

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Kulisy meczu GKS Tychy - Zagłębie

Przedstawiamy obszerne kulisy z naszego wyjazdu na mecz z GKS Tychy - nie zabraknie obrazków z trybun, akcji, bramek i kilku innych ciekawych ujęć.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Zapytaj Zagłębiaka: odcinek 3

Prezentujemy drugi odcinek programu Zapytaj Zagłębiaka, w którym to kibice decydują o zadanych pytaniach. Bohaterem tego odcina jest Konrad Budek.

#aktualności #wywiad #liga #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 3:0

Przedstawiamy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 17. kolejki 1 ligi. GKS Tychy pokonał Zagłębie Sosnowiec 3:0. Zawody skomentowali Piotr Mandrysz (Zagłębie Sosnowiec) oraz Jurij Szatałow (GKS Tychy).

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Kulisy meczu Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice

Przedstawiamy kulisy meczu 18. kolejki 1 ligi, a w nich przemarsz kibiców na stadion, fragmenty wyjścia zespołu z tunelu, rozgrzewka oraz zaręczyny Rafała i Kasi w przerwie meczu. Zapraszamy do oglądania.