Wideo

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu ze Zniczem

Prezentujemy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 24. kolejki Nice 1 ligi. Zagłębie Sosnowiec uległo Zniczowi Pruszków po bramkach Przemysława Kity z 57. i 79. minuty meczu oraz Aleksandra Jagiełło z 89. minuty. Zawody skomentowali Dariusz Kubicki (Znicz Pruszków) oraz Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec).

#aktualności #pierwsza drużyna

Zagłębiacy odwiedzają ZSK

Trener Dariusz Banasik, Terence Makengo, Wojciech Łuczak oraz Łukasz Bogusławski odwiedzili Szkołę Podstawową przy Zespole Szkół Katolickich w Sosnowcu w ramach akcji "WF z Zagłębiem".

Bezpieczna Szkoła za Gola

Przedstawiamy wideo-relację z turnieju Bezpieczna Szkoła za Gola, która nasz klub objął patronatem. Udział we wręczaniu nagród wzięli Konrad Budek i Arkadiusz Najemski.

#aktualności #wywiad #pierwsza drużyna

Trener Banasik przed sparingiem z Legią Warszawa

Przedstawiamy wypowiedź trenera pierwszego zespołu Dariusza Banasika przed meczem kontrolnym z Legią Warszawa.

Zagłębiacy odwiedzają Kazimierz

W poniedziałek Wojciech Fabisiak oraz Żarko Udoviczić odwiedzili Zespół Szkół Nr 12 w Sosnowcu-Kazimierzu. Zawodnicy przeprowadzili zajęcia ruchowe oraz wzięli udział w wręczaniu nagród dla najbardziej utalentowanych sportowców.

#aktualności #liga #pierwsza drużyna #promocja

#KulisyZagłębia - GieKSa

Przedstawiamy kulisy meczu 22. kolejki Nice 1 Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a GKS Katowice. W materiale rozmowy z szatni, doping kibiców, radość z zwycięstwa i inne meczowe "smaczki".

#aktualności #akademia

Tauron CUP

Przedstawiamy wideo relację z turnieju piłkarskiego "Tauron CUP".

Bramka z meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice (1:0)

Przedstawiamy zapis wideo bramki na wagę zwycięstwa w meczu 22. kolejki Nice 1 ligi. Zagłębie pokonało GKS Katowice 1:0 po bramce Michała Fidziukiewicza z 47 minuty gry.

Konferencja prasowa po meczu Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice (1:0)

Prezentujemy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 22. kolejki Nice 1 ligi. Zagłębie Sosnowiec pokonało GKS Katowice po bramce Michała Fidziukiewicza z 47 minuty meczu. Zawody skomentowali Jerzy Brzęczek (GKS Katowice) oraz Dariusz Banasik (Zagłębie Sosnowiec).

Michał Fidziukiewicz po meczu z GKS Katowice

Przedstawiamy wypowiedź zdobywcy bramki na wagę 3 punktów w meczu 22. kolejki Nice 1 Ligi. Zagłębiacy podejmowali na Stadionie Ludowym GKS Katowice.