Wideo

#aktualności

Testy sprawnościowe na AWF

W środę piłkarze pierwszego zespołu wzięli udział w testach sprawnościowych na katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wyniki pozwolą określić obecną formę piłkarzy, a także pomogą dobrać obciążenia na cały okres przygotowawczy.

#aktualności

Pierwszy trening w 2018 roku

Przedstawiamy wideorelację z pierwszego treningu Zagłębia Sosnowiec w 2018 roku. W tle trener Dariusz Dudek skomentował przygotowania do rundy wiosennej i przedstawi plany treningowe na ten okres.

#aktualności #e-sport

e-sportowa Piłkarska Gwiazdka

W zeszły piątek Raków Częstochowa zorganizował turniej w grę FIFA 18 w ramach jednej z atrakcji piłkarskiej gwiazdki.

#aktualności #Memoriał Mazura

Zapowiedź XXIII Memoriału Włodzimierza Mazura

Przedstawiamy zapowiedź XXIII Memoriału Włodzimierza Mazura, a w niej zaproszenia do przybycia 14 stycznia na Halę MOSiR od prezesów Marcina Jaroszewskiego oraz Leszka Baczyńskiego i Michała Szaryńskiego - trenera Akademii im. Włodzimierza Mazura.

#aktualności #promocja

Zagłębiowska kolęda - Przybieżeli do Betlejem

Drugi rok z rzędu przygotowaliśmy dla kibiców kolędę w wykonaniu naszych piłkarzy. Tym razem wybór padł na radosny utwór Przybieżeli do Betlejem, a za mikrofonami stanęli Adam Banasiak, Arkadiusz Jędrych, Robert Sulewski oraz Patryk Mularczyk.

#aktualności

Zagłębie czyta dzieciom

W czwartek Tomasz Nowak - kapitan naszego klubu oraz Anna Wolna - pracownik działu marketingu odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 12 w Sosnowcu gdzie czytali najmłodszym bajki o bałwanku i Kubusiu Puchatku.

#aktualności #e-sport

Zagłębiacy na podium GKS Tychy Fifa Cup

Przedstawiamy wideo relację z pierwszych wirtualnych derbów województwa śląskiego. Zagłębie reprezentowane przez Łukasza Bogdana oraz Mateusza Wontrobę zajęło 3. miejsce spośród 8. drużyn, które wzięły udział w turnieju.

#aktualności

Diabetyczny WF z Zagłębiem

Przedstawiamy krótką wideorelację z zajęć WF z Zagłębiem w Gimnazjum nr 25 w Sosnowcu. Zajęcia dla uczniów poprowadził Jan Janosz, który od 12 lat jest diabetykiem - choruje na cukrzycę przekonywał uczniów, że ta choroba nie jest przeszkodą do wyczynowego uprawiania sportu.

#aktualności #akademia

Mikołajki w Junior Football

Przedstawiamy klip z mikołajkowego treningu Junior Football.

#aktualności #promocja

#KulisyZagłębia: Górnik Łęczna

Prezentujemy kulisy ostatniego meczu Zagłębia w 2017 roku. Na Stadion Ludowy przyjechał Górnik Łęczna. Mecz zakończył się remisem 2:2, a w materiale bramki, trybuny oraz zakulisowe rozmowy.