Wideo

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Bramki z meczu Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice (1:1)

Przedstawiamy bramki z meczu 18. kolejki 1 ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Chojniczanką Chojnice. Bramkę dla Zagłębia zdobył Vamara Sanogo, a stan spotkania wyrównał Jakub Biskup.

#aktualności #wywiad #liga #pierwsza drużyna

Konferencja prasowa po meczu Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:1

Prezentujemy zapis wideo konferencji prasowej po meczu 18. kolejki 1 ligi pomiędzy Zagłębie Sosnowiec a Chojniczanką Chojnice. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Zawody skomentowali Hermes Neves Soares (Chojniczanka Chojnice) oraz Piotr Mandrysz (Zagłębie Sosnowiec).

#aktualności #wywiad #liga #pierwsza drużyna

Jakub Szumski po meczu z Chojniczanką

Przedstawiamy wypowiedź bramkarza naszego zespołu po spotkaniu 18. kolejki 1 ligi.

#aktualności

Prezes zaprasza na Chojniczankę

Kibice mobilizują się na mecz z Chojniczanką, podczas wideo zapowiedzi ekipa z Będzina i Mierzęcic nominowała naszych piłkarzy, tak równolegle do kibicowskich filmików powstało kilka klubowych. Ostatnie nagranie jest autorstwa prezesa Marcina Jaroszewskiego, który również serdecznie zachęca do przyjścia na Stadion Ludowy.

#aktualności #pierwsza drużyna

WF z Zagłębiem w SP1 w Mierzęcicach

Žarko Udovičić, Patryk Mularczyk i Igor Krzykowski odwiedzili Szkołę Podstawową numer 1 w Mierzęcicach, gdzie z uczniami piątej klasy razem ćwiczyli na parkiecie sali gimnastycznej w ramach zajęć Wychowania Fizycznego.

#aktualności #wywiad #liga #pierwsza drużyna

Marcin Sierczyński przed meczem z Chojniczanką Chojnice

Prezentujemy wypowiedź obrońcy naszego zespołu przed meczem z Chojniczanką Chojnice, który będzie ostatnią okazją do zobaczenia Zagłębia na żywo w tym roku na Stadionie Ludowym.

#aktualności #liga

Dyrektor sportowy zaprasza na Chojniczankę

Dyrektor Robert Stanek - po nominacji od kierownika Piotra Calińskiego - zaprasza na mecz z Chojniczanka Chojnice :) już w sobotę zagramy z liderem 1 ligi

#aktualności #sparing #pierwsza drużyna

Sparing: Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 1:1

Przedstawiamy skrót spotkania sparingowego pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Sosnowiec. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Śląska zdobył Mario Engels. Dla Zagłębia trafienie odnotował Dawid Ryndak. Materiał udostępniony dzięki uprzejmości portalu slasknet.com

#aktualności #liga #pierwsza drużyna

Kiero i Maser zapraszają na mecz!

Kierownik Piotrek i Masażysta Grzegorz zostali nominowani przez piłkarzy, wiec zapraszają na mecz z - MKS Chojniczanka 1930 Chojnice - liderem 1 ligi. Do kolejnego filmiku wybrali Prezesa i Dyrektora Sportowego.

#aktualności #wywiad #akademia

Raport akademia: Awans rocznika 2004

Przedstawiamy najnowszy odcinek raport akademii a w nim awans rocznika 2004 do I ligi. Podopieczni Miłosza Miśkiewicza w czternastu spotkaniach odnieśli jedenaście zwycięstw i trzy remisy. Gratulujemy zespołowi i trenerowi!