Strona główna / Akademia Strony / TRENINGI MOTORYCZNE ZARI

TRENINGI MOTORYCZNE ZARI

 

 DOBRY PIŁKARZ TO SPRAWNY PIŁKARZ

Zagłębiowskiej Akademii Rozwoju Indywidualnego pracujemy kompleksowo. Nasi trenerzy współpracują ze sobą i dokładnie analizują wszystkie czynniki, które u danego piłkarza mogą mieć istotny wpływ na jego dalsze postępy. Zebrane w ten sposób informacje pozwalają dopasować do każdego zawodnika odpowiednie metody szkoleniowe. Integralną częścią doskonalenia indywidualnych umiejętności w ramach ZARI jest trening przygotowania motorycznego.

Trening motoryczny to trening mający na celu poprawę formy sportowej i zdrowia. Stanowi podstawę bezpiecznego treningu w danej dyscyplinie sportowej, a także  pomaga w osiąganiu w niej lepszych wyników. Pracując ze sportowcem, trener motoryczny skupia się na doskonaleniu takich cech jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynacja, stabilność, dzięki czemu taki trening bezpośrednio przekłada się na korzyści w uprawianej dyscyplinie sportowej.

Trening motoryczny jest niezbędny w każdej dyscyplinie sportowej, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania sportowca.

OFERTA TRENINGÓW MOTORYCZNYCH ZARI: 

Trening motoryczny z elementami techniki piłki nożnej – ukierunkowany jest na rozwój kluczowych zdolności motorycznych w danej kategorii wiekowej oraz poprawę deficytów ruchowych. W połączeniu z elementami techniki piłki nożnej stanowi idealny trening uzupełniający dla młodych zawodników (GRUPA MAX. 6 OSÓB)

Koszt pakietu miesięcznego 140zł/os (4 treningi x 35zł/os)

Trening indywidualny – Trening dostosowany indywidualnie do zawodnika, zawiera dodatkowo siatkę testów: funkcjonalnych, siłowych, szybkościowych, które pozwalają na stworzenie profilu zawodnika i planu pracy długofalowej (MAX. 1 OSOBA)Koszt jednego treningu 120zł/os

Osoby zainteresowane treningami motorycznymi ZARI prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem Przemysławem Szczerbą (nr tel. 518 101 064)

Zapraszamy!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin