Strona główna / Hokej Aktualnosci / Aktualności / Jarosław Rzeszutko: Za dużo straconych punktów

Jarosław Rzeszutko: Za dużo straconych punktów

3 października 2022

Zagłębie Sosnowiec zakończyło pierwszą rundę rozgrywek sezonu 2022/2023 z dorobkiem sześciu oczek. Podopieczni Grzegorza Klicha plasują się obecnie na ostatniej pozycji w ligowej tabeli.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie tak i w tym zakładamy sobie, że chcielibyśmy zdobyć te 10 punktów na rundę. Aby tak było musimy lepiej rozgrywać mecze w szczególności na własnym lodowisku. Za dużo straciliśmy punktów na „Zimowym” w tej pierwszej rundzie – powiedział napastnik Zagłębia Sosnowiec, Jarosław Rzeszutko.

W meczu zamykającym pierwszą rundę sosnowiczanie przegrali na własnym lodzie z Re-Plast Unią Oświęcim aż 1:6, a na lodzie widać było różnicę poziomów pomiędzy zawodnikami.

Nawet jeżeli pojawiają się różnice w poziomie gry poszczególnych zawodników to powinniśmy nadrabiać to walką i ambicją. Musimy starać się niwelować te różnice właśnie w taki sposób jeżeli są. Mecz z Unią był naszym najsłabszym w tym sezonie. Dostaliśmy szybko trzy bramki i ciężko jest później podnieść się. Ten początek meczu ustawił całe spotkanie. Mieliśmy w nim jeszcze kilka swoich szans jednak to było zbyt mało, by coś ugrać – zakończył „Rzeszut”.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin