Strona główna / Klasa Okręgowa ZINA Grupa Mistrzowska Katowice-Sosnowiec

kolejka 4

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-28 11:00 RKS GRODZIEC : Zagłębie II Sosnowiec
2021-08-28 11:00 UKS MK Górnik Katowice : BKS SARMACJA BĘDZIN
2021-08-28 14:00 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW : KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2021-08-28 16:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE : LKS Tęcza Błędów
2021-08-28 17:00 KS Niwy Brudzowice : KS Cyklon Rogoźnik
2021-08-28 17:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE : GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
2021-08-28 17:00 AKS MIKOŁÓW : CKS CZELADŹ
2021-08-29 15:00 LKS Pogoń Imielin : LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
2021-08-29 18:00 GKS GIEKSA II KATOWICE : BKS Sparta Katowice

kolejka 3

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-25 17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN 0:3 AKS MIKOŁÓW
2021-08-25 17:30 UKS MK Górnik Katowice 0:4 LKS Pogoń Imielin
2021-08-25 17:30 CKS CZELADŹ 8:1 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
2021-08-25 17:30 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:1 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
2021-08-25 17:30 LKS Tęcza Błędów 0:1 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
2021-08-25 17:30 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 1:4 GKS GIEKSA II KATOWICE
2021-08-25 17:30 BKS Sparta Katowice 4:3 RKS GRODZIEC
2021-08-25 18:00 Zagłębie II Sosnowiec 3:0 KS Niwy Brudzowice
2021-08-25 18:30 KS Cyklon Rogoźnik 7:0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE

kolejka 2

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-21 11:00 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE 0:6 Zagłębie II Sosnowiec
2021-08-21 11:00 RKS GRODZIEC 6:1 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA
2021-08-21 14:30 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW 2:2 BKS SARMACJA BĘDZIN
2021-08-21 17:00 LKS Pogoń Imielin 0:3 KS Cyklon Rogoźnik
2021-08-21 17:00 KS Niwy Brudzowice 1:1 BKS Sparta Katowice
2021-08-21 17:00 MKS GÓRNIK WOJKOWICE 2:0 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
2021-08-21 17:00 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE 2:0 CKS CZELADŹ
2021-08-21 17:00 AKS MIKOŁÓW 8:0 UKS MK Górnik Katowice
2021-08-22 18:00 GKS GIEKSA II KATOWICE 4:3 LKS Tęcza Błędów

kolejka 1

Data godzina Gospodarze Wynik Goście
2021-08-14 11:00 UKS MK Górnik Katowice 1:0 LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
2021-08-14 11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:1 GKS GIEKSA II KATOWICE
2021-08-14 11:00 GKS GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA 0:2 KS Niwy Brudzowice
2021-08-14 13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN 2:0 KS GÓRNIK 09 MYSŁOWICE
2021-08-14 17:00 AKS MIKOŁÓW 5:1 LKS Pogoń Imielin
2021-08-14 17:00 CKS CZELADŹ 2:1 MKS GÓRNIK WOJKOWICE
2021-08-14 17:00 LKS Tęcza Błędów 2:1 RKS GRODZIEC
2021-08-14 17:00 BKS Sparta Katowice 7:0 LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
2021-08-14 17:00 Zagłębie II Sosnowiec 0:0 KS Cyklon Rogoźnik

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin