DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-04-02 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / 100 dni wojny w Ukrainie. Wspólnie pomagajmy naszym przyjaciołom!

100 dni wojny w Ukrainie. Wspólnie pomagajmy naszym przyjaciołom!

3 czerwca 2022

Od 10 marca przebywają przy Kresowej kobiety i dzieci z Kijowa, którzy w wyniku wojny zmuszeni zostali do opuszczenia domów, rodzin, przyjaciół, żeby ratować swoje życie. W tym gronie znajdują się młodzi piłkarze Dynamo Kijów, którzy trenują na naszych obiektach i rozgrywają turnieje.

 

Wojna na Ukrainie trwa już 100 dni. Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które pomogły naszym gościom przebywającym na Kresowej czy też w Sosnowcu. Ale też prosimy o kolejne wsparcie – bratni naród Ukrainy tak dzielnie walczący z najeźdźcą potrzebuje naszej pomocy.

Jako klub uruchomiliśmy specjalny numer konta bankowego. Każdy kibic może wpłacić dowolną kwotę, która zostanie przekazana wsparcie pobytu/utrzymania.

 

Zagłębie SA 
ul. Kresowa 1
41-200 Sosnowiec
Rachunek bankowy: 09 1600 1462 1082 0808 0000 0002
Tytuł przelewu: WSPIERAMY UKRAINĘ
Numer BIC/SWIFT: PPABPLPK

Od razu po wybuchu wojny podjęliśmy decyzję, że pomożemy naszym sąsiadom, którzy znaleźli się w tak tragicznej sytuacji. Miasto Sosnowiec i MOSiR Sosnowiec zapewniają przebywającej u nas grupie noclegi i wyżywienie. Niestety ze względu na coraz większą liczbę wszystkich uchodźców w naszym mieście coraz bardziej wzrastają koszty pomocy dla nich.

– W imieniu Akademii Dynamo Kijów pragnę wyrazić wdzięczność Akademii Zagłębia, która w najtrudniejszej dla naszego kraju sytuacji była w stanie zapewnić nam doskonałe warunki do pełnego kontynuowania procesu edukacyjnego – dziękuje nam Sierhij Bondar, trener Dynama Kijów.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin