Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Centrum Medyczne Primus oficjalnym Partnerem Medycznym Zagłębia Sosnowiec!

Centrum Medyczne Primus oficjalnym Partnerem Medycznym Zagłębia Sosnowiec!

20 lipca 2022

Z wielką przyjemnością informujemy, że Centrum Medyczne Primus, którego siedziba mieści się w Brudzowicach, zostało oficjalnym Partnerem Medycznym Zagłębia Sosnowiec. Na mocy umowy zawodnicy pierwszej drużyny będą mieli zapewniony dostęp do profesjonalnych usług medycznych.

 

Umowa, którą w obecności Prezesa Zagłębia Łukasza Girka oraz Wiceprezesa Arkadiusza Aleksandra podpisali Wiceprezesi Centrum Medycznego Primus Krzysztof Wypiór i Bartłomiej Frączek, została zawarta na rok. Logo Centrum Medycznego Primus znajdzie się m.in. na rękawkach koszulek pierwszego zespołu.

Misją Centrum Medycznego „PRIMUS”, które funkcjonuje na rynku od 1998 roku jest uzyskanie pełnej satysfakcji pacjenta w zdrowiu i chorobie. CM „PRIMUS” jest szybkim, niezawodnym, pomocnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza, doświadczenie i umiejętności są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów, społeczeństwa jako całości.

„PRIMUS” specjalizuje się m.in. w ortopedii (np. artroskopie kolan), okulistyce (np. zaćmy), czy chirurgii ogólnej. Posiada również wysokiej klasy sprzęt w diagnostyce obrazowej m.in. rezonans magnetyczny czy tomograf komputerowy. Swoje usługi świadczy zarówno w ramach NFZ jak i komercyjnie.

Czuję się niezwykle usatysfakcjonowany i doceniony, że Zagłębie Sosnowiec, czyli największy klub w regionie Zagłębia Dąbrowskiego, zdecydował się na współpracę z nami. Nie ukrywam, iż odbieram to jako wielkie wyróżnienie dla naszej placówki, jak i naszych pracowników, którzy codziennie swoją ciężką pracą, starają się świadczyć usługi medyczne na najwyższym poziomie. Postaramy się nie zawieść zaufania, którym nas obdarzono. Jesteśmy na rynku medycznym już ponad 24 lata, dlatego sądzę, że nasze duże doświadczenie jak również jakość świadczonych usług zadecydowało o tym, że doszło do tej współpracy. Znajdujemy się w podobnym momencie jak Zagłębie, chcemy się dalej rozwijać i osiągać nowe cele, również przez tą współpracę. Pod koniec tego roku otwieramy nową placówkę POZ w Dąbrowie Górniczej, może wkrótce przyjdzie czas również na Sosnowiec. Mam nadzieję, że zarówno PRIMUS jak i Zagłębie skorzysta na tej współpracy i doprowadzi to do rozwoju klubu jak i naszego ośrodka, a wkrótce na nowym stadionie będziemy cieszyć się z wielu sukcesów sportowych – powiedział nam Pan Krzysztof Wypiór, Wiceprezes Zarządu Centrum Medycznego Primus.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego Partnera. Kliknij TUTAJ.

Dziękujemy za zaufanie i witamy w Zagłębiowskiej Rodzinie!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin