Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Kluczowy mecz CLJ-ki. Zatopić Arkę…

Kluczowy mecz CLJ-ki. Zatopić Arkę…

25 listopada 2022

To może być kluczowy mecz dla naszej CLJ-ki, jeśli chodzi o utrzymanie się w rozgrywkach. W sobotę o godz. 12:00, podopieczni trenera Łukasza Nadolnego zmierzą się z Arką Gdynia, która jest rywalem Zagłębia w walce o pozostanie w Centralnej Lidze Juniorów U17.

 

W ostatniej kolejce rundy jesiennej młodzi sosnowiczanie odnieśli cenne zwycięstwo nad Śląskiem Wrocław, a teraz przed nimi dwie kolejki z rundy wiosennej. W sobotę grają z Arką, z którą na inaugurację sezonu przegrali 1:2 w Gdyni, a tydzień później kończą rozgrywki spotkaniem wyjazdowym z Lechem Poznań. Spotkanie z ekipą Gdyni będzie ostatnim oficjalnym meczem o punkty na Kresowej. W przypadku zwycięstwa nad Arką sosnowiczanie opuszczą strefę spadkową (rozgrywki opuszczają po 4 zespoły z grupy zachodniej i wschodniej).

Ponownie po stałym fragmencie gry zdobywamy gola. To nie powinno dziwić, ponieważ właśnie te elementy mocno szlifujemy i nie po raz pierwszy strzelamy w taki sposób. Brawa dla zespołu! Ciężko zapracowali na te punkty – cieszył się po niedawnym zwycięstwie nad Śląskiem Wrocław trener Łukasz Nadolny.

Chłopaki – trzymamy za Was kciuki!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin