Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Lista strzelców Fortuna 1 Ligi. Drugie trafienie „Banana”

Lista strzelców Fortuna 1 Ligi. Drugie trafienie „Banana”

4 kwietnia 2022

Na liście najlepszych strzelców Fortuna 1 Ligi nadal prowadzi Kamil Biliński z Podbeskidzia, autor 16 goli. W ostatniej kolejce dołożył on jedno trafienie, powiększając do dwóch bramek swoją przewagę nad Szymonem Sobczakiem. Środkowy napastnik Zagłębia w minionej kolejce w spotkaniu Zagłębia z Jastrzębiem nie trafił niestety do siatki.

 

We wspomnianym meczu z jastrzębianami drugą bramkę dla naszej drużyny strzelił Maksymilian Banaszewski, który ma na koncie dwa trafienia w tym sezonie. W środę nasz zespół gra w Niepołomicach z Puszczą i czekamy na kolejne bramki naszych piłkarzy. A przede wszystkim na kolejne 3 punkty…

Lista strzelców Fortuna 1 Ligi

16 goli – Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),

14 goli – Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec),

10 goli – Hubert Adamczyk (Arka Gdynia), Patryk Makuch (Miedź Legnica),

9 goli – Karol Czubak (Arka Gdynia), Mateusz Piątkowski (Górnik Polkowice),

8 goli – Jakub Łukowski (Korona Kielce), Patryk Mikita (Stomil Olsztyn),

7 goli – Dawid Błanik (Sandecja Nowy Sącz 3, Korona Kielce 4), Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów), Pirulo (ŁKS Łódź), Daniel Rumin (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6, GKS Tychy 1), Filip Szymczak (GKS Katowice),

6 goli – Maxime Dominguez (Miedź Legnica), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Olaf Kobacki (Arka Gdynia), Szymon Pawłowski (Zagłębie Sosnowiec), Jacek Podgórski (Korona Kielce), Patryk Szwedzik (GKS Katowice),

5 goli – Mateusz Bochnak (Chrobry Głogów), Erik Čikoš (Puszcza Niepołomice), Krzysztof Drzazga (Miedź Legnica), Szymon Kobusiński (Puszcza Niepołomice), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Mateusz Marzec (Odra Opole), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Maciej Śliwa (Miedź Legnica), Łukasz Zjawiński (Sandecja Nowy Sącz),

4 gole – Chuca (Miedź Legnica), Adam Deja (Arka Gdynia), Adam Frączczak (Korona Kielce), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Krzysztof Janus (Odra Opole), Aleksander Komor (Resovia), Giorgi Merebaszwili (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Mesjasz (Skra Częstochowa), Nemanja Mijušković (Miedź Legnica), Piotr Mroziński (Puszcza Niepołomice), Marek Mróz (Resovia), Konrad Nowak (Odra Opole), Joan Román (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz), Jonatan Straus (Stomil Olsztyn), Krzysztof Wołkowicz (GKS Tychy), Arkadiusz Woźniak (GKS Katowice), Kamil Zapolnik (Miedź Legnica),

3 gole – Adrian Błąd (GKS Katowice), Tomasz Boczek (Sandecja Nowy Sącz), Bruno Garcia (Miedź Legnica), Dawid Czapliński (Odra Opole), Karol Danielak (Widzew Łódź), Merveille Fundambu (Stomil Olsztyn), Piotr Janczukowicz (ŁKS Łódź), Mateusz Kamiński (Odra Opole), Juliusz Letniowski (Widzew Łódź), Tomáš Malec (GKS Tychy), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Rafał Mikulec (Resovia), Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź), Dominik Piła (Chrobry Głogów), Oliver Práznovský (Chrobry Głogów), Maciej Radaszkiewicz (ŁKS Łódź), Michał Rzuchowski (Chrobry Głogów), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Quentin Seedorf (Zagłębie Sosnowiec), Eryk Sobków (Górnik Polkowice), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Błażej Szczepanek (Sandecja Nowy Sącz), Wojciech Szumilas (Zagłębie Sosnowiec), Mariusz Szuszkiewicz (Górnik Polkowice), Paweł Tomczyk (Widzew Łódź), Michał Walski (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Wojtyra (Skra Częstochowa), Maciej Wróbel (Odra Opole),

2 gole – Christian Alemán (Arka Gdynia), Maksymilian Banaszewski (Zagłębie Sosnowiec), Michał Bednarski (Arka Gdynia), Bartosz Biel (GKS Tychy), Rafał Boguski (Puszcza Niepołomice), Damian Chmiel (Sandecja Nowy Sącz), Martin Dobrotka (Arka Gdynia), Antonio Domínguez (ŁKS Łódź), Fábio Nunes (Widzew Łódź), Marek Fábry (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Gach (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Radosław Gołębiowski (Widzew Łódź), Jakub Górski (Korona Kielce), Maksymilian Hebel (Resovia), Damian Hilbrycht (Resovia), Gracjan Jaroch (GKS Tychy), Stipe Jurić (ŁKS Łódź), Michał Koj (Korona Kielce), Mikołaj Kwietniewski (Skra Częstochowa), Mateusz Maćkowiak (Odra Opole), Maciej Mas (Skra Częstochowa), Nacho Monsalve (ŁKS Łódź), Mattia Montini (Widzew Łódź), Nemanja Nedić (GKS Tychy), Jakub Niewiadomski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Polkowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Purzycki (Górnik Polkowice), Julio Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marko Roginić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Sołowiej (Puszcza Niepołomice), Kajetan Szmyt (Górnik Polkowice), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Daniel Tanżyna (Widzew Łódź), Émile Thiakane (Puszcza Niepołomice), Dennis van der Heijden (Chrobry Głogów), Dawid Witkowski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Wojcinowicz (Puszcza Niepołomice), Maciej Wolski (ŁKS Łódź), Marcel Ziemann (Chrobry Głogów), Wiktor Żytek (GKS Tychy),

1 gol – Grzegorz Aftyka (Puszcza Niepołomice), Aléx Tanque (Zagłębie Sosnowiec), Maciej Ambrosiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Antonik (Resovia), Jon Aurtenetxe (Miedź Legnica), Jakub Bartosz (Puszcza Niepołomice), Michał Bednarski (Miedź Legnica), Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Bryła (Zagłębie Sosnowiec), Jonathan Simba Bwanga (Stomil Olsztyn), Jurich Carolina (Miedź Legnica), Maciej Dampc (Stomil Olsztyn), Adrian Danek (Korona Kielce), Dani Villa (Widzew Łódź), Maciej Dąbrowski (ŁKS Łódź), Tomasz Dejewski (Widzew Łódź), Dominik Dziąbek (Chrobry Głogów), Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz), Daniel Feruga (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Figiel (GKS Katowice), Filipe Oliveira (Korona Kielce), Michał Grudniewski (Widzew Łódź), Konrad Gutowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Konrad Handzlik (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marek Hanousek (Widzew Łódź), Fabian Hiszpański (Arka Gdynia), Grzegorz Janiszewski (GKS Katowice), Bartosz Jaroch (Resovia), Bartosz Jaroszek (GKS Katowice), Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice), João Oliveira (Zagłębie Sosnowiec), Dariusz Kamiński (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kacper Karasek (Widzew Łódź), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Kędziora (Odra Opole), Antoni Klimek (Odra Opole), Michał Kołodziejski (GKS Katowice), Kamil Kościelny (Puszcza Niepołomice), Filip Kozłowski (GKS Katowice), Dawid Kubowicz (Resovia), Michał Kuczałek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dominik Kun (Widzew Łódź), Mehdi Lehaire (Miedź Legnica), Wojciech Łaski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Mateusz Michalski (Widzew Łódź), Titas Milašius (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Mucha (Widzew Łódź), Krzysztof Napora (Skra Częstochowa), Rafał Niziołek (Odra Opole), Piotr Nocoń (Skra Częstochowa), Damian Nowak (GKS Tychy), Krystian Nowak (Widzew Łódź), Kornel Osyra (Sandecja Nowy Sącz), Maciej Pałaszewski (Górnik Polkowice), Oskar Paprzycki (GKS Tychy), Danian Pawłas (GKS Katowice), Jakub Piątek (GKS Tychy), Arkadiusz Piech (Odra Opole), Daniel Pietraszkiewicz (Resovia), Marcel Pięczek (Puszcza Niepołomice), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Oliver Podhorin (Resovia), Dominik Połap (GKS Tychy), Piotr Pyrdoł (Skra Częstochowa), Jarosław Ratajczak (Górnik Polkowice), Wojciech Reiman (Stomil Olsztyn), Oskar Repka (GKS Katowice), Krzysztof Ropski (Skra Częstochowa), Maciej Rosołek (Arka Gdynia), Maksymilian Rozwandowicz (ŁKS Łódź), Sebastian Rudol (Sandecja Nowy Sącz), Mikkel Rygaard (ŁKS Łódź), Artur Siemaszko (Arka Gdynia), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Słodowy (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Daniel Stanclik (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Sebastian Steblecki (GKS Tychy), Konrad Stępień (Puszcza Niepołomice), Marcin Stromecki (Skra Częstochowa), Sebastian Strózik (Resovia), Jakub Sypek (Górnik Polkowice), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź), Jakub Szrek (Odra Opole), Szymon Szymański (Skra Częstochowa), Grzegorz Szymusik (Korona Kielce), Ernest Terpiłowski (Widzew Łódź), Hubert Tomalski (Puszcza Niepołomice), Michał Trąbka (ŁKS Łódź), Miłosz Trojak (Odra Opole), Damian Tront (Miedź Legnica), Hubert Turski (Chrobry Głogów), Karol Twardowski (Resovia), Marcin Urynowicz (GKS Katowice), Kamil Wacławczyk (Górnik Polkowice), Bartłomiej Wasiluk (Resovia), Dawid Wolny (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Wróbel (Resovia), Szymon Zalewski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Zieliński (Widzew Łódź), Patryk Zych (Stomil Olsztyn), Mateusz Żebrowski (Arka Gdynia), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).

Zagłębie Sosnowiec: 14 – Szymon Sobczak, 6 – Szymon Pawłowski, 3 – Quentin Seedorf, Wojciech Szumilas, 2 – Maksymilian Banaszewski, 1 – Aléx Tanque, Maciej Ambrosiewicz, Patryk Bryła, João Oliveira, Szymon Zalewski (GKS Jastrzębie – gol samobójczy).

Lista strzelców: www.90minut.pl

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin