DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-10-02 18:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Modna Szafa nowym sponsorem Zagłębia!

Modna Szafa nowym sponsorem Zagłębia!

30 marca 2022

Z przyjemnością informujemy, że sklep Modna Szafa dołączył do grona sponsorów Zagłębia Sosnowiec! Jest to kolejny partner, który rozszerza wachlarz możliwości biznesowych naszego Klubu.

Modna Szafa zajmuje się sprzedażą markowej odzieży używanej selekcjonowanej oraz prasowanej parą, tak by do sprzedaży trafiała odzież w jak najlepszym stanie. Sklep w swojej ofercie posiada odzież damską, męską i dziecięcą.
Siedzibę Modnej Szafy znajdziecie przy ulicy Jana Dekerta 2 w Sosnowcu.

W ramach współpracy wszyscy nasi kibice na hasło: „Zagłębie Sosnowiec” otrzymają rabat w wysokości 10% na pełen asortyment. Dodatkowo, jako element wsparcia dla Ukrainy Modna Szafa przygotowała specjalną promocję. W piątki i soboty mogą Państwo liczyć na rabaty nawet do 50%. Należy jednak pamiętać, że rabaty nie łączą się.

Stale rozwijające się środowisko biznesowe Zagłębia Sosnowiec oraz szeroka możliwość współpracy skłoniła nas do rozpoczęcia wspólnych działań. Uważamy, że sport jest dziedziną na którą zawsze warto stawiać, dlatego też pojawił się pomysł współpracy właśnie z Zagłębiem Sosnowiec. Wierzymy, że każdej ze stron uda się realizacja założonych celów, a kibice Zagłębia będą zadowoleni z oferowanych przez nas usług – mówią Wioletta Żak i Natalia Ubala, właścicielki Modnej Szafy.

Dziękujemy za zaufanie, a wszystkich kibiców zachęcamy do zakupów w Modnej Szafie przy ulicy Dekerta 2, a także obserwowania Facebooka Modna-szafa.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin