DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-04-02 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Na mecz „Dwójki” z Szombierkami obowiązują akredytacje dziennikarskie!

Na mecz „Dwójki” z Szombierkami obowiązują akredytacje dziennikarskie!

12 sierpnia 2022

W niedzielę o godz. 11:00 druga drużyna Zagłębia zainauguruje swoje występy w grupie 1 IV ligi meczem z Szombierkami Bytom, który zostanie rozegrany na Stadionie Ludowym. To spotkanie będzie biletowane, a dziennikarzy obowiązują akredytacje.

 

Dziennikarze, którzy wcześniej otrzymali stałe akredytacje na mecze Zagłębia w bieżącym sezonie, na ich podstawie będą mogli wejść na Stadion Ludowy. Ci, którzy nie posiadają stałych akredytacji proszeni są o kontakt telefoniczny z biurem prasowym Zagłębia (tel. 576-00-63-63) w celu otrzymania stosownego identyfikatora. Przypominamy ponadto, że dziennikarzy telewizyjnych i fotoreporterów obowiązują kamizelki, które otrzymają przed spotkaniem w budynku klubowym.

Jak już wspomnieliśmy, niedzielne spotkanie zostanie rozegrane na głównej płycie Stadionu Ludowego. To z pewnością nobilitacja dla „Dwójki”, jak również szansa pokazania się przed większą publicznością. Bilety w cenie 10 PLN będzie można kupować w Zagłębie Caffe (kawiarnia usytuowana koło boiska ze sztuczną nawierzchnią na Kresowej). Otwarta będzie tylko trybuna kryta.

Zmotoryzowani kierowcy będą mogli zaparkować swoje auta na terenie Stadionu Ludowego.

W związku z przepisami licencyjnymi, organizator spotkania musi ponieść określone koszty związane m.in. z zatrudnieniem pracowników służby ochrony, spikera stadionowego, kierownika ds. bezpieczeństwa, opłaceniem sędziów czy też uruchomieniem punktu gastronomicznego. Stąd decyzja Klubu o konieczności zakupienia biletu, by obejrzeć spotkanie Zagłębia II z Szombierkami.

Więcej o niedzielnym meczu Zagłębie II – Szombierki Bytom TUTAJ.

Zapraszamy serdecznie!

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin