Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / MKS Będzin dał dobry przykład!

MKS Będzin dał dobry przykład!

20 października 2022

Zanim rozpoczął się sportowy weekend drużyn ligowych Zagłębia Dąbrowskiego, już w czwartek na parkiet Będzina Arena wybiegli siatkarze MKS- Będzinianie dali dobry przykład innym zespołom wygrywając pewnie z Krispolem Września 3:0. Miejmy nadzieję, że to będzie właściwy drogowskaz dla pozostałych ekip, które po MKS-ie włączą się do walki o ligowe punkty…

 

PIŁKA NOŻNA – FORTUNA 1. LIGA
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna
Niedziela, godz. 18:00, Stadion Ludowy w Sosnowcu

Jak kupić bilet na mecz: TUTAJ.

POLSKA HOKEJ LIGA
Zagłębie Sosnowiec – Tauron KH Podhale Nowy Targ 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
0:1 René Svitana – Martin Przygodzki, Fabian Kapica (15:34, 5/4)
1:1 Jarosław Rzeszutko – Damian Piotrowicz, Patryk Kogut (33:33)
2:1 Damian Piotrowicz (56:14, 4/4)
3:1 Kamil Sikora – Dominik Nahunko (59:07 – do pustej bramki)
Sędziowali: Paweł Breske (główny), Marcin Polak (główny), Wojciech Czech (liniowy), Jacek Szutta (liniowy)
Minuty karne: 10-12
Strzały: 44-31
Widzów: 300
Zagłębie: P. Spěšný – M. Naróg, M. Kotlorz, P. Kogut, T. Kozłowski, J. Witecki – A. Khoperia, W. Andrejkiw, M. Bernacki, J. Rzeszutko, D. Piotrowicz – O. Krawczyk, J. Michałowski, D. Nahunko, N. Bucenko, K. Sikora – A. Gniewek, S. Luszniak, D. Danyłenko, A. Dubinin, O. Rzekanowski.
Podhale: K. Lindskoug – R. Mrugała, P. Wsół, B. Wsół, B. Neupauer, F. Wielkiewicz – L. Zorko, O. Ałeksandrow, F. Kapica, R. Svitana, M. Przygodzki – T. Jelínek, O. Volráb, P. Frič, A. Słowakiewicz, A. Maunula – D. Szlembarski, W. Bochnak, Ł. Kamiński, O. Worona, J. Worwa.

Zagłębie Sosnowiec – Marma Ciarko STS Sanok
Piątek, godz. 19:00, Stadion Zimowy w Sosnowcu, ulica Zamkowa 4.

PIŁKA NOŻNA KOBIET – EKSTRALIGA
Czarni Sosnowiec – Górnik Łęczna 2:4 (1:1)
Nikol Kaletka 45 (k), Kinga Buzan 58 (s) – Klaudia Lefeld 42, 53, Oliwia Rapacka 67, Klaudia Miłek 78 (k)

Czarni Antrans Sosnowiec – AP Orlen Gdańsk
Niedziela, godz. 15:00, Stadion przy ulica Mireckiego

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – LIGA CENTRALNA
MKS Wieluń – Zagłębie HT Sosnowiec
Sobota, 22 października, godz. 18:30, Hala w Wieluniu

SIATKÓWKA KOBIET – 1. LIGA
Trans-Ann Płomień Sosnowiec – Stal Mielec
Sobota, 29 października, godz. 17:00

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN – TAURON 1. LIGA
MKS Będzin – Krispol Września 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)

KOSZYKÓWKA KOBIET – ENERGA BASKET LIGA
MB Zagłębie Sosnowiec – ENEA AZS Politechnika Poznań 63:62 (9:19, 18:12, 15:15, 21:16)
MB Zagłębie: Wojtala 2, January 17, Urbaniak-Dornstauder 11, Zembare 17, Mistonova 12 – Wojtylas 2, Grzenkowicz, Wnorowska 2
ENEA: Sutton 18, Rogozińska 5, Marciniak 8, Skobel 12, Dodson 7 – Piasecka, Rymarenko 2, Makurat, Popivic 10.

1KS Ślęza Wrocław – MB Zagłębie Sosnowiec
Niedziela, 23 października, godz. 18:00, hala MOSiR w Sosnowcu, ulica Żeromskiego 4

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN – ENERGA BASKET LIGA
Enea Zastal Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza
Niedziela, 23 października, godz. 19:30

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin