DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2024-07-21 19:35

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Nowe Zagłębie zaprezentowało się przed kibicami w „Plejadzie”

Nowe Zagłębie zaprezentowało się przed kibicami w „Plejadzie”

15 lipca 2022

W piątkowy wieczór w Centrum Handlowym „Plejada” w Sosnowcu kibicom zaprezentowała się nowa drużyna Zagłębia. W najbliższy poniedziałek wybrańcy Artura Skowronka zainaugurują swoje występy w Fortuna 1 Lidze meczem z Resovią Rzeszów (g. 18:00).

 

Impreza w „Plejadzie” była ze wszech miar udana – fani Zagłębia mogli nie tylko obejrzeć nową kadrę sosnowiczan, ale także porozmawiać z zawodnikami i trenerami, a także zebrać autografy i pstryknąć sobie fotki ze swoimi ulubieńcami.

Zanim jednak Michał Gliwa i jego koledzy wyszli an scenę mieliśmy pokaz freestyl’u, w którym wzięli udział także najmłodsi kibice Zagłębia. Dodajmy, że bardzo aktywnie przed i w trakcie imprez działała nasza Akademia, której przedstawiciele na czele z Łukaszem Walczakiem zapraszali dzieciaki i młodzież odo wstąpienia w jej szeregi.

Jako pierwszy na scenie pojawił się Łukasz Girek, Prezes Zagłębia, który wręczył klubowe upominki Leszkowi Baczyńskiemu, Prezesowi Honorowemu Zagłębia, Kamilowi Jaskulskiemu, przedstawicielowi naszych kibiców, a także Piotrowi Józefczykowi, reprezentującemu gospodarza Prezentacji, czyli Centrum Handlowe „Plejadę”.

Dziękuję Wam za przybycie, za to, że jesteście z nami – od podziękowań dla kibiców rozpoczął swoje wystąpienie Prezes Girek. – W poniedziałek zaczynami nowe rozgrywki meczem z Resovią Rzeszów. Cokolwiek byśmy powiedzieli teraz czy też obiecali, to i tak wszystko w poniedziałek zweryfikuje boisko. Zapraszamy na nasze mecze w pierwszej lidze, która zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. A wiosną przyszłego roku na sto procent zagramy na nowym stadionie – dodał Prezes Girek.

Z kolei Leszek Baczyński, Prezes Honorowy przekazał kibicom trzy krótkie, ale jakże treściwe zdania: „Będę walczył, będę kochał, będę się za Ciebie bił!”. Oczywiście, chodziło o oddanie Zagłębiu.

Ze sceny przemówił także Dawid Gojny, mający ogromny autorytet wśród sympatyków naszego klubu. – Posiadamy bardzo dobrą drużynę, która jest połączeniem doświadczenia z młodością. Naszym celem jest to, byście przychodzili na stadion i oglądali nasze mecze z uśmiechem na twarzy. Jedno możemy Wam obiecać, że będziemy walczyć w każdym meczu. Wszyscy jesteśmy za Zagłębiem! – zadeklarował kapitan sosnowiczan.

Wszystkich kibiców zapraszamy w poniedziałek na Stadion Ludowy na inauguracyjne spotkanie z Resovią Rzeszów (godz. 18:00).

#WSZYSCYZAZAGŁĘBIEM!

Foto: Mateusz Sobczak.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin