DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-12-08 20:30

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Polacy przegrywają z Czechami. Ponad godzina gry Filipa Borowskiego

Polacy przegrywają z Czechami. Ponad godzina gry Filipa Borowskiego

24 marca 2023

Reprezentacja Polsku U20 przegrała w Sosnowcu z rówieśnikami z Czech 0:1 (0:1). W wyjściowej „11” znalazł się Filip Borowski, który spędził na boisku 65 minut. Całe spotkanie z ławki rezerwowych obejrzał natomiast Adrian Troć.

Polacy przygotowywali się do meczu w ramach Elite League na boiskach przy Kresowej. W trakcie treningów wydawało się, że Adrian Troć jest murowanym faworytem do występu w ArcelorMittal Park. Zawodnik Zagłębia doznał jednak urazu na przedmeczowym treningu i dzisiaj nie mógł wystąpić w spotkaniu z Czechami.

Na wczorajszym treningu mieliśmy akcent strzelecki. Podczas uderzenia z powietrza nieczysto trafiłem w piłkę i doznałem kontuzji kostki. Żałuję, bo plan był taki, żebym pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania. Na debiut muszę jeszcze poczekać – wyjaśnił pomocnik Zagłębia.

Od pierwszej minuty zagrał natomiast Filip Borowski. Prawy obrońca spędził na boisku 65 minut i został zmieniony przez Krzysztofa Machowskiego.

Czesi byli bardzo agresywni i mocni fizycznie. Mieli swoje lepsze momenty i jedną z sytuacji wykorzystali. Swój występ oceniam dobrze. Żałuje jednak dwóch akcji, w których mogłem zachować się lepiej – powiedział po spotkaniu „Boro”.

Polacy przegrali po bramce w 21 minucie autorstwa Denisa Alijagicia.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin