DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-02-11 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Rusza PKO Bank Polski Ekstraklasa Games PRO! Kibicuj naszemu klubowi!

Rusza PKO Bank Polski Ekstraklasa Games PRO! Kibicuj naszemu klubowi!

2 stycznia 2023

Pierwsza kolejka PKO BP Ekstraklasa Games PRO odbędzie się już 3 stycznia. Najlepsi gracze FIFA w całym kraju zainaugurują walkę o tytuł mistrza, a na start kibiców czeka wiele elektryzujących starć.

W gronie najlepszych graczy w FIFA 2023 znalazł się także Alan Kędziora reprezentujący Zagłębie Sosnowiec. Nasz klub razem z Sandecją Nowy Sącz otrzymał możliwość gry w Ekstraklasie za zwycięstwo w turnieju 1 Liga PLE Cup.

W PKO Bank Polski Ekstraklasa Games odbędzie się turniej w formacie ligowym każdy z każdym. Turniej będzie się składać z 38 kolejek, gdzie gracze będą rozgrywać jeden mecz.

Alan Kędziora (Zagłębie Sosnowiec) w pierwszej kolejce zagra z Przemek96HM (Miedź Legnica), a w drugiej z Bejott (Widzew Łódź).

W drugim tygodniu stycznia wystartują streamy z dwóch meczów w tygodniu, które dostępne będą na FB PKO BP Ekstraklasa Games oraz na Twitchu i YouTube Polsat Games. Wszystkie pojedynki pierwszej kolejki PKO BP Ekstraklasa Games PRO oraz terminarz całej rundy zasadniczej dostępny jest TUTAJ.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin