Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Środa pod znakiem interwałów. Filip Borowski wrócił do treningów

Środa pod znakiem interwałów. Filip Borowski wrócił do treningów

15 czerwca 2022

W trakcie środowych zajęć, które odbyły się na boisku treningowych królowały interwały i gierki na utrzymanie piłki. Po raz pierwszy po kontuzji normalny trening odbył Filip Borowski.

 

Popularny „Boro” doznał wcześniej urazu ścięgna, który wyeliminował go zajęć z drużyną. – Teraz jest już wszystko w porządku. Nic mnie nie boli, zajęcia treningowe były intensywne, jednak nie ma już śladu po kontuzji. Z optymizmem podchodzę do przygotowań do nowego sezonu – melduje ten zdolny 18-latek.

Na środowych zajęciach brakowało Szymona Sobczaka, który w piątek dołączy do kolegów. Zabrakło także Antoniego Kulawiaka, który dochodzi do siebie po przebytej chorobie. Ćwiczyli natomiast zawodnicy testowani: Wojciech Muzyk (ostatnio Legia Warszawa), Patryk Pawela (Kuźnia Ustroń) oraz Przemysław Szarek (ostatnio Korona Kielce).

Przed drużyną kolejne dni treningowe i sparingi. Pierwszy z nich zaplanowano na środę 22 czerwca, gdy do Sosnowca przyjedzie GKS Katowice.

Trener Artur Skowronek miał do dyspozycji także zdolnych juniorów naszej Akademii, którym udzielał cennych rad. Na zdjęciu, obok szkoleniowca, od lewej: Aleksander Piątek (udane występy w Centralnej Lidze Juniorów U17) i Kamil Szlachta (zawodnik drużyny juniorów starszych, mistrza I Ligi Wojewódzkiej A1).

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin