DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-04-02 15:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Weekend w kolorach reprezentacji Polski

Weekend w kolorach reprezentacji Polski

28 marca 2022

Reprezentacja Polski do lat 21 rozegra we wtorek w Zabrzu mecz z Węgrami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Przygotowania do tego meczu odbyły się na boiskach przy Kresowej.

 

Kadra prowadzona przez Macieja Stolarczyka i Mariusza Jopa zremisowała w czwartek z Izraelem 2:2. Dzień później biało-czerwoni odbyli pierwsze zajęcia na boisku bocznym Stadionu Ludowego. – Murawa lepsza niż w Izraelu! – chwalili przygotowanie kierownicy reprezentacji.

W niedzielę Polacy trenowali już na głównej płycie. Sztab szkoleniowy skupił się na stałych fragmentach gry. We wtorek reprezentacja rozegra w Zabrzu spotkanie z Węgrami. Ten mecz jest kluczowy dla układu tabeli. – Najważniejsze 90 minut tych eliminacji – mówili kadrowicze.

Po treningu do historii Stadionu Ludowego nawiązywał legendarny bramkarz Józef Młynarczyk. – Pamiętam jak tutaj grałem mecz ligowy w barwach Odry Opole. To była niedziela, godzina 11:00. Wspaniały doping, super atmosfera. Piękne czasy – wspominał trener bramkarzy.

Panowie – powodzenia!

 

 

Dodajmy, że zawodnicy pierwszej reprezentacji Polski spotkali się z władzami Stowarzyszenia Kibiców Niepełnosprawnych Zagłębie 1906. W hotelu Monopol w Katowicach odznaki SKN-u wręczył piłkarzom Grzegorz Żmuda, Prezes Stowarzyszenia. Otrzymali je: Robert Lewandowski (kapitan reprezentacji), Kamil Glik, Kamil Grosicki i Wojciech Szczęsny.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin