DO MECZU POZOSTAŁO:

DNI

GODZ

MIN

2023-02-11 20:00

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>268</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>270</b><br />
h<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'alt' in <b>/home/virtualki/207183/wp-content/themes/zaglebie/header.php</b> on line <b>272</b><br />
h

Strona główna / Piłka Aktualności / Aktualności / Zagłębie intensywnie trenuje, a przed Sebastianem Boneckim rehabilitacja!

Zagłębie intensywnie trenuje, a przed Sebastianem Boneckim rehabilitacja!

22 września 2022

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Zagłębia intensywnie trenują na swoich obiektach, a w sobotę rozegrają sparing z Ruchem Chorzów, liderem Fortuna 1 Ligi.

 

Spotkanie z Ruchem Chorzów odbędzie się na Stadionie Ludowym (godz. 11:00) bez udziału publiczności. Będą je mogli obejrzeć przedstawiciele mediów za okazaniem akredytacji dziennikarskich wystawionych wcześniej przez nasz klub.

A wracając do zajęć treningowych drużyny to biorą w nich udział także zawodnicy naszej Akademii. Przykładowo w czwartek między słupkami uwijał się m.in. Mateusz Maciejowski, na co dzień bramkarz drugiej drużyny występującej w rozgrywkach grupy 1 IV ligi śląskiej. Rozwijając wątek personalny należy dodać, że po ciężkich kontuzjach indywidualnie ćwiczą Mikołaj Staniak i Kacper Smoleń. Ponadto są także w drużynie drobne urazy i stłuczenia, jednak nie są to poważniejsze kontuzje, które eliminowałyby zawodników z występu w najbliższej kolejce Fortuna 1 Ligi. Przypomnijmy, że po przerwie na reprezentację sosnowiczan czeka wyjazd do Łodzi na mecz z ŁKS-em. To spotkanie odbędzie się 30 września o godz. 18:00.

W tym roku nie zobaczymy na boisku Sebastiana Boneckiego. Zwichnięty staw obojczykowo-barkowy w meczu ligowym z Ruchem Chorzów spowodował konieczność operacji. Sebastian ma ją już za sobą, a przed nim długa rehabilitacja.

Zawodnikowi życzymy dużo zdrowia i czekamy na niego w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi.

© ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC SA 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin